Evidenční skutečnosti – start hráče, start drůžstva, doplňování soupisek

Tresty ze dne 30.11.2019 a 01.12.2019

ZÁPLETKA DO POSLEDNÍCH VTEŘIN

DEN ZÚČTOVÁNÍ, ČESKÝ LEV vs. NIZOZEMSKÝ LVÍČEK

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ - změna termínů 2. kola první ligy

Palčivé téma a komplikovaná soutěž - stagnující OLD BOYS liga

TÝMY 3. FUTSALOVÉ LIGY

Pojďme zaplnit halu!!!!!!!

TÝMY 4. FUTSALOVÉ LIGY

Změna play off OLD BOYS ligy

Souhlasy zákonných zástupců u hráčů mladších 18 let

Možnost prezentace Vaší firmy

I. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. REAL KARVINÁ 3 9
2. KARIMPEX 3 7
3. ORANJES KARVINÁ 3 7
4. DRŽÁCI 3 6
5. BLUES DEVILS 3 4

II. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. FC MÖLNLYCKE 3 9
2. ROVERS 3 9
3. MABUL - VÝMĚNÍK 3 7
4. SANTOS GTS 3 6
5. RIVIÉRA KÁ-4 3 6

III. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. BILBAO PETROVICE 6 11
2. SLOVAN HAVÍŘOV 6 10
3. FC EGOLAND 6 10
4. AMBRA REAL 3 9
5. FC TYGŘI 6 9

IV. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. FUTSALMANIA ORLOVÁ 4 10
2. FC PLAYERS 4 9
3. FC REVOLUTION 4 9
4. KERBEROS 4 7
5. BLANIČTÍ RYTÍŘI 4 6

Old boys liga 2019/2020

# Tým Z B
1. ALIENS 4 12
2. SFK DŘEVÁCI KARVINÁ 4 9
3. FC BULLDOGS 4 3
4. SK SARTORIS KARVINÁ OB 4 0

Krátké zprávy

Zkomolená jména hráčů

8.12.2019 - Opět připomínáme, že pokud mají nějací hráči na soupiskách zkomolená (chybně napsána) svá jména, tak ať nás kontaktují a my se pokusíme sjednat nápravu. Některé soupisky, které se k nám dostaly v elektronické podobě, jsou složitěji čitelné. Pokud tedy i Vaše jména jsou chybná, tak nic nebrání tomu Vaše údaje opravit, jen je potřeba nám tyto informace sdělit. Futsalu zdar

Potvrzení změny utkání I. ligy

26.11.2019 - Žádáme tímto odpovědné zástupce týmů první ligy, kterých se týká změna termínů zápasu první ligy, aby potvrdili na e-mail - futsalkarvina@seznam.cz, že přijali tuto informaci. Zatím doručení e-mailu potvrdil pouze tým Real Karviná. Tato výzva se týká týmů: TDK HAVÍŘOV, GUNNERS KARVINÁ, DŘEVOTRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE, BLUES DEVILS, PASTRMANIA, DRŽÁCI, FCK BANÍČEK.

Volné termíny haly Kovona na měsíc prosinec 2019

22.11.2019 - Uvolnily se dva termíny na měsíc prosinec pro pronájem haly Kovona a to od 25.11.2019 do konce roku 2019. Jedná se o termín pondělí v době od 18,30-20,00 hod. a o pátky taktéž v době od 18,30-20,00 hod. Pokud by měl někdo o tyto termíny zájem, je potřeba kontaktovat Petra Horta na tel. čísle: +420 603463132.

Souhlasy zákonných zástupců u hráčů mladších 18 let

20.11.2019 - Při dnešní revizi bylo zjištěno, že stále nejsou odevzdány souhlasy zákonných zástupců se startem hráče mladší 18 let u těchto hráčů: 1. Liga David Dawid - HOSPŮDKA ČMELÁK; Filip Přichystal - HOSPŮDKA ČMELÁK; Vojtěch Ferenc - SK SARTORIS KARVINÁ; Roman Fukala – VIGO; David Motyčka – VIGO; 2. Liga Petr Krejčí – DEPORTIVO; U těchto hráčů je potřeba před startem v utkání soutěží Futsal Karviná odevzdat tento souhlas zákonného zástupce, jinak tento hráč nebude připuštěn ke hře.

Tabulky soutěží

15.11.2019 - Na problémech s tabulkou OLD BOYS ligy a 1. ligy se pracuje. Omlouváme se za způsobené komplikace.

Rozpis zápasů I. ligy

  • DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
  • HOSPŮDKA ČMELÁK
  • DRŽÁCI
  • KARIMPEX
  • OMA CZ
  • BLUES DEVILS
  • FCK BANÍČEK
  • PASTRMANIA
  • REAL KARVINÁ
  • GUNNERS KARVINÁ
  • AGA 24
  • TDK HAVÍŘOV
  • ORANJES KARVINÁ
  • VIGO
  • FRISCO
  • SK SARTORIS KARVINÁ
Odehrané
Nadcházející
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
FC BULLDOGS
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
ALIENS
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
SK SARTORIS KARVINÁ OB
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
FC BULLDOGS
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
ALIENS
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
ALIENS
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
FC BULLDOGS
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
SK SARTORIS KARVINÁ OB
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
ALIENS
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
FC BULLDOGS
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
FC BULLDOGS
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
FC BULLDOGS
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
ALIENS
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
FC BULLDOGS
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
FC BULLDOGS
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
ALIENS
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
ALIENS
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
ALIENS
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
ALIENS
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
ALIENS
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
4
HOSPŮDKA ČMELÁK
1
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
HOSPŮDKA ČMELÁK
4
neděle 1.12.2019 - 11:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
ORANJES KARVINÁ
0
neděle 22.12.2019 - 13:40
HOSPŮDKA ČMELÁK
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 15:00
HOSPŮDKA ČMELÁK
OMA CZ
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
HOSPŮDKA ČMELÁK
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
HOSPŮDKA ČMELÁK
sobota 4.1.2020 - 18:20
GUNNERS KARVINÁ
HOSPŮDKA ČMELÁK
sobota 4.1.2020 - 20:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
VIGO
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
4
HOSPŮDKA ČMELÁK
1
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
REAL KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
DRŽÁCI
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
FCK BANÍČEK
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
FCK BANÍČEK
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
FCK BANÍČEK
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
BLUES DEVILS
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
HOSPŮDKA ČMELÁK
4
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
BLUES DEVILS
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
GUNNERS KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
REAL KARVINÁ
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 11:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
ORANJES KARVINÁ
0
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES KARVINÁ
VIGO
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES KARVINÁ
KARIMPEX
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
ORANJES KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
ORANJES KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
ORANJES KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES KARVINÁ
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
REAL KARVINÁ
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
BLUES DEVILS
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
BLUES DEVILS
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
GUNNERS KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
BLUES DEVILS
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
BLUES DEVILS
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
BLUES DEVILS
neděle 1.12.2019 - 12:40
REAL KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:00
REAL KARVINÁ
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
REAL KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
REAL KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
REAL KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 12:20
REAL KARVINÁ
DRŽÁCI
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
REAL KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
REAL KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
REAL KARVINÁ
neděle 1.12.2019 - 12:40
REAL KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
HOSPŮDKA ČMELÁK
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
OMA CZ
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES KARVINÁ
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 14:00
REAL KARVINÁ
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES KARVINÁ
VIGO
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
VIGO
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
KARIMPEX
sobota 4.1.2020 - 17:00
GUNNERS KARVINÁ
VIGO
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
VIGO
sobota 4.1.2020 - 20:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
VIGO
neděle 1.12.2019 - 18:00
GUNNERS KARVINÁ
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
GUNNERS KARVINÁ
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:40
GUNNERS KARVINÁ
2
DRŽÁCI
3
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
GUNNERS KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
GUNNERS KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
GUNNERS KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 17:00
GUNNERS KARVINÁ
VIGO
sobota 4.1.2020 - 18:20
GUNNERS KARVINÁ
HOSPŮDKA ČMELÁK
sobota 4.1.2020 - 19:40
GUNNERS KARVINÁ
PASTRMANIA
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 20:40
GUNNERS KARVINÁ
2
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
DRŽÁCI
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
DRŽÁCI
neděle 22.12.2019 - 12:20
REAL KARVINÁ
DRŽÁCI
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
ORANJES KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
TDK HAVÍŘOV
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 19:20
GUNNERS KARVINÁ
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
OMA CZ
neděle 22.12.2019 - 15:00
HOSPŮDKA ČMELÁK
OMA CZ
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
OMA CZ
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
REAL KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
AGA 24
neděle 1.12.2019 - 18:00
GUNNERS KARVINÁ
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
KARIMPEX
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES KARVINÁ
KARIMPEX
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
KARIMPEX
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
BLUES DEVILS
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
FCK BANÍČEK
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
FRISCO
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
AGA 24
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
FRISCO
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
PASTRMANIA
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
GUNNERS KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
BLUES DEVILS
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
ORANJES KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
TDK HAVÍŘOV
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
FRISCO
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
AGA 24
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
PASTRMANIA
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
DRŽÁCI
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
REAL KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
FCK BANÍČEK
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
HOSPŮDKA ČMELÁK
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
VIGO
sobota 4.1.2020 - 19:40
GUNNERS KARVINÁ
PASTRMANIA
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
FRISCO
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
FRISCO
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
AGA 24
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
OMA CZ
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
SK SARTORIS KARVINÁ
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
HOSPŮDKA ČMELÁK
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
FCK BANÍČEK
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
BLUES DEVILS
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
FRISCO
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
AGA 24
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
AGA 24
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
AGA 24
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
KARIMPEX
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
VIGO
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
ORANJES KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
REAL KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
AGA 24
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
ROVERS
7
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
SSKA
5
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
SANTOS GTS
3
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
LIMYS
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
MOBILKA
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
SFC SLEZAN KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
SFC SLEZAN KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA
SFC SLEZAN KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
FC ZENIT KARVINÁ
neděle 24.11.2019 - 09:40
SANTOS GTS
3
SSKA
2
neděle 24.11.2019 - 11:00
SANTOS GTS
1
ROVERS
2
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
SANTOS GTS
3
sobota 21.12.2019 - 09:40
SANTOS GTS
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 11:00
SANTOS GTS
RIVIÉRA KÁ-4
sobota 21.12.2019 - 11:40
MABUL - VÝMĚNÍK
SANTOS GTS
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
SANTOS GTS
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
SANTOS GTS
sobota 4.1.2020 - 16:20
SANTOS GTS
LIMYS
neděle 24.11.2019 - 09:40
SANTOS GTS
3
SSKA
2
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
SSKA
5
neděle 24.11.2019 - 12:20
SSKA
1
ROVERS
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
SSKA
DEPORTIVO
sobota 21.12.2019 - 15:00
SSKA
QUATRO REKLAMA
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
SSKA
sobota 4.1.2020 - 17:40
MABUL - VÝMĚNÍK
SSKA
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
SSKA
sobota 4.1.2020 - 20:20
SSKA
FC BRUNO
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
ROVERS
7
neděle 24.11.2019 - 11:00
SANTOS GTS
1
ROVERS
2
neděle 24.11.2019 - 12:20
SSKA
1
ROVERS
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
ROVERS
FC BRUNO
sobota 21.12.2019 - 19:00
ROVERS
FC MÖLNLYCKE
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
ROVERS
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
ROVERS
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
ROVERS
neděle 5.1.2020 - 11:20
ROVERS
DEPORTIVO
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FC ZENIT KARVINÁ
5
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
LIMYS
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
LIMYS
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
MOBILKA
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
LIMYS
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
CHACHAŘI ORLOVÁ
sobota 4.1.2020 - 16:20
SANTOS GTS
LIMYS
sobota 30.11.2019 - 09:40
FC ZENIT KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FC ZENIT KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FC ZENIT KARVINÁ
5
sobota 21.12.2019 - 09:40
SANTOS GTS
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 10:20
MABUL - VÝMĚNÍK
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 12:20
FC ZENIT KARVINÁ
RIVIÉRA KÁ-4
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 30.11.2019 - 09:40
FC ZENIT KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
SSKA
DEPORTIVO
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
DEPORTIVO
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
QUATRO REKLAMA
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
DEPORTIVO
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
DEPORTIVO
neděle 5.1.2020 - 11:20
ROVERS
DEPORTIVO
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FC ZENIT KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
ROVERS
FC BRUNO
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
FC BRUNO
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
FC MÖLNLYCKE
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
FC BRUNO
sobota 4.1.2020 - 19:00
MABUL - VÝMĚNÍK
FC BRUNO
sobota 4.1.2020 - 20:20
SSKA
FC BRUNO
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA
3
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
MOBILKA
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
MOBILKA
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
MOBILKA
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
FC BRUNO
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
SSKA
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
MABUL - VÝMĚNÍK
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA
1
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
sobota 21.12.2019 - 09:00
MABUL - VÝMĚNÍK
RIVIÉRA KÁ-4
sobota 21.12.2019 - 11:00
SANTOS GTS
RIVIÉRA KÁ-4
sobota 21.12.2019 - 12:20
FC ZENIT KARVINÁ
RIVIÉRA KÁ-4
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
DEPORTIVO
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
ROVERS
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
FK RAPID HAVÍŘOV
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA
1
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
QUATRO REKLAMA
sobota 21.12.2019 - 15:00
SSKA
QUATRO REKLAMA
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
QUATRO REKLAMA
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA
SFC SLEZAN KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA
FT GALAXY KARVINÁ
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
FC MÖLNLYCKE
sobota 21.12.2019 - 19:00
ROVERS
FC MÖLNLYCKE
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
FC MÖLNLYCKE
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
LIMYS
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
SANTOS GTS
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
CHACHAŘI ORLOVÁ
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
MABUL - VÝMĚNÍK
4
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
MOBILKA
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
LIMYS
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
SFC SLEZAN KARVINÁ
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
ROVERS
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
DEPORTIVO
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
FK RAPID HAVÍŘOV
sobota 7.12.2019 - 14:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 16:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
MABUL - VÝMĚNÍK
4
sobota 21.12.2019 - 09:00
MABUL - VÝMĚNÍK
RIVIÉRA KÁ-4
sobota 21.12.2019 - 10:20
MABUL - VÝMĚNÍK
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 21.12.2019 - 11:40
MABUL - VÝMĚNÍK
SANTOS GTS
sobota 4.1.2020 - 17:40
MABUL - VÝMĚNÍK
SSKA
sobota 4.1.2020 - 19:00
MABUL - VÝMĚNÍK
FC BRUNO
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
MABUL - VÝMĚNÍK
sobota 7.12.2019 - 14:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
QUATRO REKLAMA
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
DEPORTIVO
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
SSKA
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
SANTOS GTS
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
CHACHAŘI ORLOVÁ
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
CHACHAŘI ORLOVÁ
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 16:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
FC MÖLNLYCKE
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
FC BRUNO
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
ROVERS
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
SFC SLEZAN KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
FC ZENIT KARVINÁ
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA
FT GALAXY KARVINÁ
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
FC TYGŘI
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
SLOVAN HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
BILBAO PETROVICE
neděle 10.11.2019 - 08:40
FC TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
FC TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
FC TYGŘI
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
FC TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 11:00
FC TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
FC TYGŘI
1
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
FC TYGŘI
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
FC TYGŘI
neděle 5.1.2020 - 19:20
FC TYGŘI
MALÁRIA HAVÍŘOV
neděle 10.11.2019 - 08:40
FC TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
AC 6
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
SURVIVORS
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
VETERÁN TEAM
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
VETERÁN TEAM
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
VETERÁN TEAM
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
THE VEGETABLES
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
FC TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
IZS LOUKY
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
THE VEGETABLES
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
GESOMONT
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
GESOMONT
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
AC 6
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
MALÁRIA HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
MALÁRIA HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 19:20
FC TYGŘI
MALÁRIA HAVÍŘOV
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
FC TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
SLOVAN HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
SLOVAN HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
AC 6
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
AC 6
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
SURVIVORS
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
AC 6
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
AC 6
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
AC 6
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
IZS LOUKY
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
THE VEGETABLES
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
THE VEGETABLES
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
THE VEGETABLES
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
THE VEGETABLES
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
THE VEGETABLES
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
VETERÁN TEAM
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
PIVNICE U HAVÍŘE
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 11:00
FC TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
AC 6
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
GESOMONT
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
INVICTUS 2011
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
SURVIVORS
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
SURVIVORS
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
SURVIVORS
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
SLOVAN HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
BILBAO PETROVICE
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
IZS LOUKY
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
IZS LOUKY
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
MALÁRIA HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
FC TYGŘI
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
AMBRA REAL
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
GESOMONT
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
AC 6
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
INVICTUS 2011
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
FC TYGŘI
1
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
VETERÁN TEAM
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
THE VEGETABLES
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
PIVNICE U HAVÍŘE
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
SURVIVORS
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
AC 6
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
VETERÁN TEAM
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
FC TYGŘI
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
MALÁRIA HAVÍŘOV
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
AMBRA REAL
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
FC PLAYERS
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
FC DRAGON FLY
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
REDS
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
BLANIČTÍ RYTÍŘI
6
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
FK CELNET
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
FC DRAGON FLY
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
FC REVOLUTION
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
REDS
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
7
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
FC REVOLUTION
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
FK CELNET
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
FC PLAYERS
sobota 11.1.2020 - 17:40
KERBEROS
FC U BARÁKU
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
FC REVOLUTION
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
FC REVOLUTION
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
FC PLAYERS
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
FC PLAYERS
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
FK CELNET
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
FC PLAYERS
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
FC PLAYERS
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
FK CELNET
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
FC DRAGON FLY
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
FC DRAGON FLY
sobota 11.1.2020 - 19:40
FC REVOLUTION
FC DRAGON FLY
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
3
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
BLANIČTÍ RYTÍŘI
8
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
FK CELNET
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
FK CELNET
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
FK CELNET
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
FK CELNET
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
BLANIČTÍ RYTÍŘI
sobota 9.11.2019 - 18:40
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
BLANIČTÍ RYTÍŘI
8
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
BLANIČTÍ RYTÍŘI
6
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
BLANIČTÍ RYTÍŘI
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
BLANIČTÍ RYTÍŘI
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
3
sobota 9.11.2019 - 18:40
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
7
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
FUTSALMANIA ORLOVÁ
neděle 12.1.2020 - 08:40
FK CELNET
FUTSALMANIA ORLOVÁ
sobota 8.2.2020 - 12:00
První po základní části
Osmý po základní části
sobota 8.2.2020 - 13:00
Druhý po základní části
Sedmý po základní části
sobota 8.2.2020 - 14:00
Třetí po základní části
Šestý po základní části
sobota 8.2.2020 - 15:00
Čtvrtý po základní části
Páty po základní části
sobota 8.2.2020 - 15:00
Čtvrtý po základní části
Páty po základní části
sobota 8.2.2020 - 14:00
Třetí po základní části
Šestý po základní části
sobota 8.2.2020 - 13:00
Druhý po základní části
Sedmý po základní části
sobota 8.2.2020 - 12:00
První po základní části
Osmý po základní části
sobota 8.2.2020 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 8.2.2020 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 2
Vítěz čtvrtfinále 3
sobota 8.2.2020 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 2
Vítěz čtvrtfinále 3
sobota 8.2.2020 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 8.2.2020 - 18:00
Poražený semifinále 1
Poražený semifinále 2
sobota 8.2.2020 - 18:00
Poražený semifinále 1
Poražený semifinále 2
sobota 8.2.2020 - 19:00
Vítěz semifinále 1
Vítěz semifinále 2
sobota 8.2.2020 - 19:00
Vítěz semifinále 1
Vítěz semifinále 2
neděle 9.2.2020 - 15:00
První po základní části
Druhý po základní části
neděle 9.2.2020 - 15:00
První po základní části
Druhý po základní části
neděle 9.2.2020 - 14:00
Třetí po základní části
Čtvrtý po základní části
neděle 9.2.2020 - 14:00
Třetí po základní části
Čtvrtý po základní části
neděle 8.12.2019 | 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 | 09:40
FC TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 | 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 | 11:00
FC TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 | 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
FC TYGŘI
1
neděle 8.12.2019 | 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
sobota 7.12.2019 | 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 | 14:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 | 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 14.12.2019 | 18:00
TDK HAVÍŘOV
AGA 24
sobota 14.12.2019 | 18:00
AMBRA REAL
SURVIVORS
sobota 14.12.2019 | 18:40
PASTRMANIA
FRISCO
sobota 14.12.2019 | 18:40
VETERÁN TEAM
AC 6
sobota 14.12.2019 | 19:20
TDK HAVÍŘOV
FRISCO
sobota 14.12.2019 | 19:20
AMBRA REAL
AC 6
sobota 14.12.2019 | 20:00
PASTRMANIA
AGA 24
sobota 14.12.2019 | 20:00
VETERÁN TEAM
SURVIVORS
sobota 14.12.2019 | 20:40
TDK HAVÍŘOV
PASTRMANIA