24Let

 

Dobré odpoledne, je čtvrtek 13.12.2018, 14:30. Dnes má svátek Lucie, zítra Lýdie.

line

line

karvina.org

line

karvina.org

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

BENESPORT

fotbal.czline

 

LOS MUŽSTEV A HRACÍ TERMÍNY 3. LIGY 2018/2019

1 - KERBEROS
5 - PIKASO.CZ
9 - PIVNICE U HAVÍŘA
13 - SLOVAN HA
2 - FC TYGR
6 - THE VEGETABLES
10 - AMBRA REAL
14 - CHACHAŘI ORL
3 - APEOM
7 - FC MOLNLYCKE
11 - BILBAO PETROVICE
15 - SURVIVORS
4 - INVICTUS
8 - AC6
12 - MALARIA HA
16 - VETERÁN TEAM
KOLO DEN DATUM HODINY HALA MUŽSTVA
I. neděle 11.11.2018 08,00 – 12,00 MFK - Kovona 1 2 3 4
neděle 11.11.2018 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 5 6 7 8
neděle 11.11.2018 16,00 – 20,00 MFK - Kovona 9 10 11 12
sobota 17.11.2018 18,30 – 22,30 MFK - Kovona 13 14 15 16
II. neděle 16.12.2018 08,00 – 12,00 MFK - Kovona 13 1 5 9
neděle 16.12.2018 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 14 2 6 10
neděle 16.12.2018 16,00 – 20,00 MFK - Kovona 15 3 7 11
sobota 22.12.2018 09,00 – 13,00 MFK - Kovona 16 4 8 12
III. neděle 06.01.2019 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 11 16 1 6
neděle 06.01.2019 16,00 – 20,00 MFK - Kovona 12 15 2 5
neděle 13.01.2019 11,00 – 15,00 MFK - Kovona 9 14 3 8
neděle 13.01.2019 15,00 – 19,00 MFK - Kovona 10 13 4 7
IV. sobota 26.01.2019 15,00 – 19,00 MFK - Kovona 7 12 14 1
neděle 27.01.2019 09,00 – 13,00 MFK - Kovona 8 11 13 2
neděle 27.01.2019 13,00 – 17,00 MFK - Kovona 5 10 16 3
neděle 27.01.2019 17,00 – 21,00 MFK - Kovona 6 9 15 4
V. neděle 10.02.2019 15,00 – 19,00 MFK - Kovona 1 8 10 15
sobota 16.02.2019 08,00 – 12,00 MFK - Kovona 2 7 9 16
sobota 16.02.2019 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 3 6 12 13
neděle 17.02.2019 13,00 – 17,00 MFK - Kovona 4 5 11 14
- 2.kolo -
 25  16.12  08,00 – 12,00  MFK - Kovona  13  -  9  SLOVAN HA  -  PIVNICE U HAVÍŘA    :   
 26      MFK - Kovona  1  -  5  KERBEROS  -  PIKASO.CZ    :   
 27      MFK - Kovona  13  -  5  SLOVAN HA  -  PIKASO.CZ    :   
 28      MFK - Kovona  1  -  9  KERBEROS  -  PIVNICE U HAVÍŘA    :   
 29      MFK - Kovona  13  -  1  SLOVAN HA  -  KERBEROS    :   
 30      MFK - Kovona  5  -  9  PIKASO.CZ  -  PIVNICE U HAVÍŘA    :   
 31  16.12  12,00 – 16,00  MFK - Kovona  14  -  10  CHACHAŘI ORL  -  AMBRA REAL    :   
 32      MFK - Kovona  2  -  6  FC TYGR  -  THE VEGETABLES    :   
 33      MFK - Kovona  14  -  6  CHACHAŘI ORL  -  THE VEGETABLES    :   
 34      MFK - Kovona  2  -  10  FC TYGR  -  AMBRA REAL    :   
 35      MFK - Kovona  14  -  2  CHACHAŘI ORL  -  FC TYGR    :   
 36      MFK - Kovona  6  -  10  THE VEGETABLES  -  AMBRA REAL    :   
 37  16.12  16,00 – 20,00  MFK - Kovona  15  -  11  SURVIVORS  -  BILBAO PETR    :   
 38      MFK - Kovona  3  -  7  APEOM  -  FC MOLNLYCKE    :   
 39      MFK - Kovona  15  -  7  SURVIVORS  -  FC MOLNLYCKE    :   
 40      MFK - Kovona  3  -  11  APEOM  -  BILBAO PETR    :   
 41      MFK - Kovona  15  -  3  SURVIVORS  -  APEOM    :   
 42      MFK - Kovona  7  -  11  FC MOLNLYCKE  -  BILBAO PETR    :   
 43  22.12  09,00 – 13,00  MFK - Kovona  16  -  12  VETERÁN TEAM  -  MALARIA HA    :   
 44      MFK - Kovona  4  -  8  INVICTUS  -  AC6    :   
 45      MFK - Kovona  16  -  8  VETERÁN TEAM  -  AC6    :   
 46      MFK - Kovona  4  -  12  INVICTUS  -  MALARIA HA    :   
 47      MFK - Kovona  16  -  4  VETERÁN TEAM  -  INVICTUS    :   
 48      MFK - Kovona  8  -  12  AC6  -  MALARIA HA    :   

Pořadí utkání : 1-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-2, 3-4  

Týmy se utkají jednokolově každý s každým, do čtvrté ligy sestupují dva týmy, do druhé postupují dva.

Tabulka

Copyright 2007 Pablo + Donk3y - donk3y@centrum.cz