24Let

 

Dobré odpoledne, je čtvrtek 13.12.2018, 15:22. Dnes má svátek Lucie, zítra Lýdie.

line

line

karvina.org

line

karvina.org

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

BENESPORT

fotbal.czline

 

LOS MUŽSTEV A HRACÍ TERMÍNY 4. LIGY 2018/2019

1 - GRUTECH
4 - FK CELNET KA
7 - LOS BLANCOS
10 - IZS LOUKY
2 - WARRIORS
5 - LIONS
8 - BLANIČTÍ RYTÍŘI
 
3 - GESOMONT
6 - FC EGOLAND
9 - FC U BARÁKU
 
KOLO DEN DATUM HODINY HALA MUŽSTVA
I. neděle 04.11.2018 09,00 – 13,00 MFK - Kovona 1 2 3 10
neděle 04.11.2018 13,00 – 15,00 MFK - Kovona 4 5 6  
neděle 04.11.2018 15,00 – 17,00 MFK - Kovona 7 8 9  
II. sobota 01.12.2018 19,30 – 21,30 MFK - Kovona 2 5 8  
sobota 08.12.2018 13,30 – 17,00 MFK - Kovona 1 4 7 10
sobota 08.12.2018 17,00 – 19,00 MFK - Kovona 3 6 9  
III. sobota 22.12.2018 13,00 – 16,30 MFK - Kovona 1 5 9 10
sobota 22.12.2018 16,30 – 18,30 MFK - Kovona 2 6 7  
sobota 22.12.2018 18300 – 20,30 MFK - Kovona 3 4 8  
IV. sobota 12.01.2019 15,00 – 18,30 MFK - Kovona 1 6 8 10
sobota 12.01.2019 18,30 – 20,30 MFK - Kovona 2 4 9  
neděle 13.01.2019 09,00 – 11,00 MFK - Kovona 3 5 7  
 
- 4.kolo -
 35  12.1  15,00 – 18,30  MFK - Kovona  1  -  8  GRUTECH  -  BLANIČTÍ RYTÍŘI    :   
 36      MFK - Kovona  6  -  10  FC EGOLAND  -  IZS LOUKY    :   
 37      MFK - Kovona  8  -  10  BLANIČTÍ RYTÍŘI  -  IZS LOUKY    :   
 38      MFK - Kovona  1  -  6  GRUTECH  -  FC EGOLAND    :   
 39      MFK - Kovona  6  -  8  FC EGOLAND  -  BLANIČTÍ RYTÍŘI    :   
 40  12.1  18,30 – 20,30  MFK - Kovona  2  -  9  WARRIORS  -  FC U BARÁKU    :   
 41      MFK - Kovona  4  -  9  FK CELNET  -  FC U BARÁKU    :   
 42      MFK - Kovona  2  -  4  WARRIORS  -  FK CELNET    :   
 43  13.1  09,00 – 11,00  MFK - Kovona  3  -  7  GESOMONT  -  LOS BLANCOS    :   
 44      MFK - Kovona  5  -  7  LIONS  -  LOS BLANCOS    :   
 45      MFK - Kovona  3  -  5  GESOMONT  -  LIONS    :   
                          

Týmy se utkají jednokolově každý s každým poté následuje nástavba dvou skupin body se přenášejí

Pořadí utkání základní části: 1-3;   2-3;   1-2

I /1 : 1-10; 2-3; 1-3; 2-10; 1-2; 3-10 - II /1 : 1-7; 4-10; 7-10; 1-4; 4-7

III /1 : 1-9; 5-10; 9-10; 1-5; 5-9 - IV /1 : 1-8; 6-10; 8-10; 1-6; 6-8;

SKUPINA „A“ : o 1. – 4. místo mužstva dle umístění v základní skupině 1, 2, 3, 4,

Neděle 10.02.2019 08,00 – 12,00 hod. 1 - 4; 2 - 3; 1 - 3; 2 - 4; 1 - 2; 3 - 4,

Neděle 24.02.2019 12,00 – 16,00 hod. 4 - 3; 2 - 1; 4 - 2; 3 - 1; 3 - 2; 4 - 1,

SKUPINA „B“ : o 5. – 10. místo mužstva dle umístění v základní skupině 5, 6, 7, 8, 9, 10

Sobota 02.02.2019 18,00 – 21,00 hod. 5, 6, 7, 8 5 – 8, 6 – 7, 5 – 6, 5 – 7, 6 – 8,

Neděle 10.02.2019 12,00 – 15,00 hod. 5, 6, 9, 10 5 – 10, 6 – 9, 5 – 9, 6 – 10, 9 – 10

Neděle 24.02.2019 09,00 – 12,00 hod. 7, 8, 9, 10 7 – 10, 8 – 9, 7 – 8, 7 – 9, 8 – 10

do třetí postupují dva.

Tabulka

Copyright 2007 Pablo + Donk3y - donk3y@centrum.cz