24Let

Dobré odpoledne, je středa 14.11.2018, 17:10. Dnes má svátek Sáva, zítra Leopold.

květen (konec dubna ) – červen 2018
hrací dny – sobota, neděle - přesný rozpis turnajů a jednotlivých zápasů bude po uzavření přihlášek a nalosování.
Počet mužstev :
max. 16 mužstev
Pravidla :

turnaj se hraje podle pravidel fotbalubez ofsajdu, na házenkářské branky, futsalovým míčem,zakázané skluzy !!!, ŽK - vyloučení na 2 minuty, ČK - vyloučení na 5 minut a stop do konce turnaje, auty a rohy se budou kopat, zákaz používání kolíkové kopačky.

Hrací doba :

2 x 15 min - čistý čas, dva zápasy na turnaj

Počet hráčů :
4 + 1 - počet hráčů na soupisce není omezen, dopisovat hráče lze vždy do čtvrtku emailem před turnajem na MFK Karviná, 2.6. 2018 dojde k uzavření soupisek a nebude možné dopisovat hráče
Střídání :
neomezené - hokejové střídání, přes mantinely
Hrací systém :
každý s každým - při účasti nižšího počtu (do 10 týmů) mužstev se bude hrát dvoukolově, po skončení základní části se odehraje Play Off na trávě všech mužstev, hraje se za každého počasí !!!
Rozhodčí :
každé utkání bude řídit jeden rozhodčí
Startovné :
2 000,- Kč
Ceny :
vítězné mužstvo základní části získá finanční odměnu ve výši 1500,- Kč, druhé 1000,-Kč, třetí 500,-Kč. vítěz Play Off putovní pohár + 2000,- Kč, druhý 1500,- Kč, třetí 1000,- Kč, čtvrtý 500,- Kč, také 5 - 8 získají věcnou cenu. Ocenění budou nejlepší střelec, brankář a hráč věcné ceny
Podmínky pro účast v Karvinském poháru 2018 :

Prozatím orientačně !!!

Do 19. dubna 2018 odevzdat řádně vyplněnou přihlášku a hráči podepsanou soupisku mužstva. Lze i zaslat emailem.

26. 4 2018 losování soutěže v 17,30 hod. / „Bowling bar“ MFK Kovona, Ne dle přihlášených týmů ... zahájení soutěže