ČLÁNEK

ZÁPLETKA DO POSLEDNÍCH VTEŘIN

04.12.2019 | redakce

Včera se odehrálo historicky první utkání České futsalové reprezentace na území našeho města a to na naší házenkářské hale. Utkání sledovalo na tribunách více než 700 diváků a snažili se podporovat náš národní tým. Českou reprezentaci přivedl na palubovku jako kapitán Jan Janovský. Jedná se o dlouhodobého reprezentanta České republiky ve futsale, který ale také fotbalově působil v Karviné, kde nastupoval za místní MFK Karviná a.s. v Moravskoslezské fotbalové lize.

Utkání mělo od první minuty zajímavý náboj s nepříznivým vývojem pro nás, kdy se Nizozemská reprezentace dostala do jednogólového vedení. Do poločasu se naštěstí povedlo utkání otočit a tak se diváci v klidu mohli odebrat na poločasové občerstvení. Po celý druhý poločas byl národní tým aktivnější, ale i přesto se soupeři podařilo výsledek srovnat. A utkání se schylovalo k závěrečné remíze. V samotném závěru národní tým zahrával standardní situaci, kterou soupeř dokázal srazit na roh. A poté to přišlo. Rozuzlení zápletky jako hrom. Míč po rohu našel Michal Holý a utkání nechytatelnou ránou rozhodl. Hala mohla začít bouřit a všichni diváci se mohli spokojeně rozejít na svou "tiskovku".

Akce to byla vydařená a my všichni doufáme, že nebyla první a současně i poslední takovou akci v rámci naší reprezentace ve městě Karviná. Bo tady platí, že kdo nehrál Karvinskou futsalovou ligu anebo není na facebooku, tak jako by nebyl.

Zde nějaké statistiky k zápasu:

Česká republika – Nizozemsko 3:2 (2:1)

Branky: 13. Koudelka (Záruba), 19. Slováček (Záruba), 40. Holý (Vnuk) – 7. Bouzmabou (Attaibi), 29. El Ghannouti (Makraou).

Česká republika: Vahala (Hůla) – Vokoun, Záruba, P. Drozd, Černý, Holý, Slováček, Koudelka, Seidler, D. Drozd, Kovács, Janovský, Vnuk. Trenér Tomáš Neumann.

Nizozemské království: De Wit (Kujik) – Oualid, El Ghannouti, Zerouali, Bouzmabou, Bouraarassi, Makraou, Bouzit, Attaibi, Oojevaar, Martinus. Trenér Max Tjaden

Krátké zprávy

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.

Kapitán a brankář

6.2.2020 - Obracíme se na účastníky víkendových play off 1. ligy a OLD BOYS ligy s prosbou, aby kapitání respektovali pravidlo 4 - výstroj hráčů "Kapitán družstva musí být na levém rukávu zřetelně označen páskou z látky nejméně 3 cm široké, kteráje výrazně barevně odlišná od barvy jeho dresu a která je snadno navlékatelná" a byli takro řádně označení. Dále prosíme o skutečnost, aby i brankáři měli na svých dresech číslo, které bude korespondovat se zápisem o utkání. Futsalu zdar

Žádost o sponzorský dar do tomboly

3.2.2020 - Jak jsme již dříve avizovaly, dne 28.03.2020 proběhne slavnostní zakončení futsalových soutěží, které je spojeno i se společenskou událostí – plesem. Již tradičně na tomto slavnostním zakončení probíhá tombola. Proto se obracíme na všechny naše členy s žádostí o sponzorský dar do této tomboly. Budeme rádi za každý příspěvek a to v jakékoliv formě. Je nás mnoho členů, tak doufáme, že se mezi námi najdou tací, kteří by rádi přispěli. V případě zájmů nás kontaktujte buď zde, nebo na našem facebooku, případně telefonicky přes pana Zdeňka Orsága (+420603235650) nebo na našem e-mailu futsalkarvina@seznam.cz