ČLÁNEK

Neočekáváná událost a komplikace

19.01.2020 | Redakce

Omluva a poděkování

Dnes v ranních hodinách došlo k protékání střechy haly na Kovoně a na hrací ploše se tvořila soustavná velká kaluž vody. S ohledem na počasí bylo pravděpodobné, že přísun vody se nepovede zastavit, tak bylo rozhodnuto o zrušení dnešních zápasů 2. futsalové ligy, kdy hrou na takové hrací ploše by bylo ohroženo zdraví hráčů.

Předseda Futsal Karviná z.s. Petr Hort navrhoval nějakým způsobem provizorně opravit protékání, případně vytvořit opatření pro zcentralizování prosakující vody a tuto odvést do jiného místa. Tato myšlenka se povedla zrealizovat za velkého přispění správce haly tj. Madzia Jaroslav, rozhodčích těchto zápasů – Voznica Petr a Kamil Posel a za výrazného přispějí hráčů týmu LIMYS. Všichni aktéři této události prokázali, že jim není KaFuLa lhostejná a díky jejích snaze bylo možno odehrát další turnaj 2. ligy z tohoto dne a turnaj 3. ligy.

Futsal Karviná z.s. tímto děkuje všem, kteří dnes přispěli na „částečnou regulaci“ valící se vody ze střechy haly a je nám ctí, že jste členy našeho spolku. CHLAPI DÍKY.

Futsal Karviná z.s. se tímto omlouvá týmům 2. Ligy, které nemohly dnes dopoledne odehrát své zápasy a to konkrétně týmům: LIMYS, SSKA, RIVIÉRA KÁ-4, FT GALAXY KARVINÁ. Dále byl ze strany spolku určen náhradní termín tohoto turnaje a to dne 16.02.2020 a to od 14:00 do 18:00. Omlouváme se tímto za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Futsalu zdar a LIMYS p..ooprava

Krátké zprávy

Poslední vstupenky na slavnostní zakoncení

2.3.2020 - K dnešnímu dni evidujeme pouze posledních 20 vstupenek na slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Pokud stále ještě váháte s nákupem, tak máte nejvyšší čas. Vstupenky jsou v prodeji u pana Orsága na tel. čísle: +420603235650.

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.

Kapitán a brankář

6.2.2020 - Obracíme se na účastníky víkendových play off 1. ligy a OLD BOYS ligy s prosbou, aby kapitání respektovali pravidlo 4 - výstroj hráčů "Kapitán družstva musí být na levém rukávu zřetelně označen páskou z látky nejméně 3 cm široké, kteráje výrazně barevně odlišná od barvy jeho dresu a která je snadno navlékatelná" a byli takro řádně označení. Dále prosíme o skutečnost, aby i brankáři měli na svých dresech číslo, které bude korespondovat se zápisem o utkání. Futsalu zdar