ČLÁNEK

COVID-19 nás nezastaví

09.10.2020 | Redakce

Futsalem ke zdraví

Po včerejším mimořádném zasedání vlády ohledně zpřísnění opatření bylo potřeba také zareagovat ze strany Futsalu Karviná z.s. Aktuálně zaujímáme k celé záležitosti následující stanoviska:

  • Termín odevzdání řádně vyplněné přihlášky a zaplacení startovného se posouvá do 30.10.2020
  • Odevzdání přihlášek a platbu startovného odevzdávat ve čtvrtky od 15:00 17:00 na Městském stadiónu u předsedy spolku (Hort Petr), případně v jiné dny individuálně řešit na e-mailu – futsalkarvina@seznam.cz (preferovaná varianta), nebo telefonicky u předsedy spolku (+420603463132). Sekretariát MFK Karviná již neposkytuje služby spolku Futsal Karviná z.s. a je nutno omezit pohyb „cizích“ subjektů v areálu stadiónu, případně je centralizovat.
  • SOUTĚŽE URČITĚ CHCEME ODEHRÁT. Jisté je, že určitě nebude zachován loňský model s diváky a se třemi zápasy na turnaj. Aktuálně nám to vychází na bloky turnajů po třech týmech (tedy dvě utkání na kolo) s tím, že by se rozšířil počet týmů v první lize na 18, počet dalších lig by se změnil tak, aby byly dělitelné číslem 3 (ale tohle není konečná a oficiální verze, vše záleží na dalším vývoji celé situace).
  • Mezi turnaji bude 30 minut přestávka, aby došlo výměně k týmů, dezinfekce společných prostor a tyto týmy se vzájemně nepotkávaly.
  • Před každým turnajem musí být odevzdáno prohlášení COVID-19 (první prohlášení není nutno to odevzdávat na losovací VV).
  • Všechny turnaje se aktuálně budou hrát v uzavřených halách bez přítomností diváků a mohou se jich do dalších změn účastnit pouze lidé, kteří budou uvedeni na soupiskách a v zápisech (po uvolnění restrikcí dojde i k uvolnění tohoto opatření).
  • Všichni členové týmů, které se aktuálně nebudou účastnit samotného utkání, tak budou mít nasazené roušky (netýká se to hráčů, jehož tým zrovna hraje a jsou připravení na střídání).

Jak již bylo uvedeno výše, Futsal Karviná z.s. má v plánu skutečně rozjet všechny soutěže, jak jsme byli z minulostí zvyklí, jen aktuálně nelze garantovat začátek soutěží začátkem listopadu 2020. Po uvolnění restrikcí bude v co nejbližším termínu stanoven začátek všech soutěží, ale k tomu je potřeba znát přesný počet přihlášených týmů do jednotlivých soutěží. Proto apelujeme NA JEDNOTLIVÉ TÝMY, ABY ODEVZDÁVALI PŘIHLÁŠKY CO NEJDŘÍVE, ABYCHOM VĚDĚLI, S JAKÝM POČTEM MÁME PRACOVAT. V prvním sledu po uvolnění restrikcí bude proveden los 1. Futsalové ligy s ohledem na největší vytíženost a obsazenost aktivních fotbalistů (mělo by se tedy následně třeba hrát v pravidelných týdenních intervalech).

Věřím, že tyto opatření nás všechny omezují, ale pozitivní je to, že HRÁT SE BUDE A LETOS TY ZÁPASY BUDOU ZASLOUŽENÉ. Těšíme se na Vaší hojnou účast a doufáme v přihlášení všech týmů z loňského roku. FUTSAL SI NENECHÁME VZÍT.

FUTSALU ZDAR

Krátké zprávy

První týmy v KaFuLi

16.10.2020 - Již probíhá registrace týmů do KaFuLi napříč všemi soutěžemi. Aktuálně už máme do ročníku 2021/2020 přihlašenou první desítku týmů. Tak neotálejte s Vaším přihlašováním a vzhůru do toho. Plukovník nás nesmí zastavit. :)

Poslední vstupenky na slavnostní zakoncení

2.3.2020 - K dnešnímu dni evidujeme pouze posledních 20 vstupenek na slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Pokud stále ještě váháte s nákupem, tak máte nejvyšší čas. Vstupenky jsou v prodeji u pana Orsága na tel. čísle: +420603235650.

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.