ČLÁNEK

PLES DEFINITVNĚ ZRUŠEN, INFORMACE OHLEDNĚ KARVINSKÉHO POHÁRU A POHÁRU OLD BOYS

05.04.2020 | Redakce

S ohledem na vývoj bezpečnostních kolem výskytu koronaviru COVID-19 v České republice, tak bylo správní radou rozhodnuto o konečném zrušení slavnostního zakončení ročníku 2019/2020 formou reprezentačního plesu. Komu doposud nebylo vráceno vstupné na tuhle akci, nechť kontaktuje pana Orsága a dohodne se na způsobu vrácení financí za vstupné.

Jelikož je každoroční vyhlášení ročníku jednou ze společenských akcí Futsalu Karviná a je příjemným setkáním mnoha naších členů, tak Futsal Karviná z.s. ani v letošním roce nehodlá od vyhlášení upustit. Aktuálně se čeká na vývoj bezpečnostních opatření a změnu v pořádání společenských akcí. Určitě si jubilejní 25-tý ročník zaslouží jiné vyhlášení, než pouhé předání cen. Zvažujeme aktuálně několik možností provedení vyhodnocení a o konečné verzi budete informování.

A proto je aktuálně možnost, od Vás ze strany členů navrhnout alternativní způsob provedení vyhlášení. Nabízí se třeba společenská událost formou diskotéky s vyhlášením, nebo pořádání odpoledne Futsalu Karviná spojeného s vyhlášením a třeba prodejem grilovaných pochutin a prodejem piva (třeba na lodičkách ve spolupráci s Iniciativou Dokořán) apod. Možností je bezesporu více, proto můžeme o nich diskutovat, pobavit se, volit cestu. Nejlépe v naší facebookové skupině, nebo stránkách. Budeme rádi za konstruktivní debatu, nápady, případná nějaká doporučení, nebo nabídnuté možnosti.

Dále musíme bohužel oznámit, že musíme upustit od pravidelného letního poháru ve formě, ve které jsme byli zvyklí z posledních let. Tento také nechceme zrušit bez náhrady. Bude se pořádat buď jednodenního, nebo dvoudenního turnaje (dle počtu přihlášených družstev). Dále se můžeme bavit o volbě povrchu, jestli v hale nebo venku.

Novinkou pro letošní rok ale určitě bude pořádání jednodenního turnaje OLD BOYS. Tento ještě pořádán nebyl a chceme tímto dát možnost a prostor pro rozvoj naší OLD BOYS ligy. Turnaje se pro letošní rok budou moci účastnit hráči ročníku 1980 a starší (stejně jako letošní OLD BOYS ligy na podzim roku 2020).

Doufáme, že nám zachováte přízeň i v letošním roce a naších akcí se zúčastníte v co největším počtu.

Krátké zprávy

Přihlašené týmy do KaFuLi

22.10.2021 - Do letošního ročníku KaFuLi bylo přihlášeno celkem 44 týmů. Což by mělo znamenat, že první liga by měla být 16 členná, druhá liga také 16 a třetí liga 12 týmů. Zařazení týmů do soutěží napíší později. Musím se k tomu dostat, což bude asi nejdříve v úterý. Tak prosíme o trpělivost.

Zrušení 3-týdenní soutěže

9.6.2021 - S ohledem na nízký zájem týmu o krátkodobou soutěž, tak byl tento záměr zrušen a tímto tedy definitivně ukončen ročník 2020/2021.

Doplatel startovného 1. ligy

28.11.2020 - Jen dáváme na vědomí, že doplatek 1000,-Kč startovného se týká pouze týmů, které byly přeřazeny z druhé ligy do první (Rovers, FT Galaxy Karviná, FC Zenit Karviná, Riviéra Ka-4) a hradily startovné 5.000,-Kč. Ostatních týmů skrze všechny soutěže se tento doplatek netýká.

Konec přihlášek KaFuLi

10.11.2020 - Blíží se termín odevzdávání přihlášek do KaFuLi. Kdo ještě přihlášku nepodal, tak tak může učinit do 15.11.2020. Poslední úřední doba na přijetí přihlášek a zaplacení startovného je ve čtvrtek 12.11.2020 od 15:00 do 17:00 na městském stadiónu v Karviné. Následně už jen po individuální dohodě na e-mailu – futsalkarvina@seznam.cz (preferovaná varianta), nebo telefonicky u předsedy spolku nebo dalších členů správní rady (nejpozději ale do 15.11.2020).