ČLÁNEK

Soupisky

25.10.2019 | Redakce

Nedostatky v soupiskách

Dne 25.10.2019 byly navedeny odevzdané soupisky, kdy bylo zjištěno 6 neodevzdaných soupisek a 3 chybně odevzdané. Jedná se o týmy: 1. liga - OMA CZ, FCK Baníček, Pastrmania; 2. liga - SFC Slezan Karviná, Rovers; 3. liga - Pivnice u Havíře; 4. liga - FC Players; OB liga - SFK Dřeváci Karviná, Aliens. Tyto týmy musí urychleně odstranit své problémy, případně odevzdat soupisky.

Dále bylo zjištěno, že hráč Ladislav Horvát je uveden na dvou soupiskách a to v I. lize u týmu Pastrmania a Hospůdka Čmelák. Proto tento hráč není uveden na stránkách u žádného týmu a do vyřešení jeho příslušnosti nebude uveden na webových stránkách a tudíž mu nebude umožněn start v utkáních.

Dále bylo zatím na soupiskách uvedeno 12 hráčů mladších 18 let. Ne u všech hráčů byl odevzdán souhlas zákonného zástupce se startem hráče v soutěžích Futsal Karviná. Tito hráči zatím na soupiskách figurují a týmy, kterých se to týká, ať urychleně dodají tento souhlas zákonného zástupce. Tiskopis je možno stáhnout v dokumentech, ale je i ke stažení zde.


Krátké zprávy

Poslední vstupenky na slavnostní zakoncení

2.3.2020 - K dnešnímu dni evidujeme pouze posledních 20 vstupenek na slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Pokud stále ještě váháte s nákupem, tak máte nejvyšší čas. Vstupenky jsou v prodeji u pana Orsága na tel. čísle: +420603235650.

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.

Kapitán a brankář

6.2.2020 - Obracíme se na účastníky víkendových play off 1. ligy a OLD BOYS ligy s prosbou, aby kapitání respektovali pravidlo 4 - výstroj hráčů "Kapitán družstva musí být na levém rukávu zřetelně označen páskou z látky nejméně 3 cm široké, kteráje výrazně barevně odlišná od barvy jeho dresu a která je snadno navlékatelná" a byli takro řádně označení. Dále prosíme o skutečnost, aby i brankáři měli na svých dresech číslo, které bude korespondovat se zápisem o utkání. Futsalu zdar