ČLÁNEK

Soupisky

25.10.2019 | Redakce

Nedostatky v soupiskách

Dne 25.10.2019 byly navedeny odevzdané soupisky, kdy bylo zjištěno 6 neodevzdaných soupisek a 3 chybně odevzdané. Jedná se o týmy: 1. liga - OMA CZ, FCK Baníček, Pastrmania; 2. liga - SFC Slezan Karviná, Rovers; 3. liga - Pivnice u Havíře; 4. liga - FC Players; OB liga - SFK Dřeváci Karviná, Aliens. Tyto týmy musí urychleně odstranit své problémy, případně odevzdat soupisky.

Dále bylo zjištěno, že hráč Ladislav Horvát je uveden na dvou soupiskách a to v I. lize u týmu Pastrmania a Hospůdka Čmelák. Proto tento hráč není uveden na stránkách u žádného týmu a do vyřešení jeho příslušnosti nebude uveden na webových stránkách a tudíž mu nebude umožněn start v utkáních.

Dále bylo zatím na soupiskách uvedeno 12 hráčů mladších 18 let. Ne u všech hráčů byl odevzdán souhlas zákonného zástupce se startem hráče v soutěžích Futsal Karviná. Tito hráči zatím na soupiskách figurují a týmy, kterých se to týká, ať urychleně dodají tento souhlas zákonného zástupce. Tiskopis je možno stáhnout v dokumentech, ale je i ke stažení zde.