24Let

 

Dobré odpoledne, je neděle 25.8.2019, 13:29. Dnes má svátek Radim, zítra Luděk.

line

line

karvina.org

line

karvina.org

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

BENESPORT

fotbal.czline

 

AKTUALITY

12. Červen 2018

- Tak a máme dohráno ! - Kdo si našel čas a přišel se podívat na Play Off LKP 2018 tak viděl vyrovnané zápasy a boj do posledních sil.

Počasí letní, hřiště připravená na výbornou a výkony týmů nadstardatní ! V několika zápasech muselo dojít až na penalty a o překvapení nebyla nouze.

Nakonec si vítězství vybojoval tým Karimpex, druzí byli Blues Devils a třetí Kučera Boys F.T. Všem vítězům srdečně blahopřejeme a ostatním děkujeme za skvělou účast.

Nejlepším střelcem základní části se stal Miroslav Eder z týmu Bleus Devils, nejlepším hráčem poháru se stal Petr Špernoga z týmu Kučera Boys F.T. a nejlepším golmanem Robert Taussig z týmu Karimpex. zúčastněný.

Během týdne přidám do Fotogalerie momentky z Play Off. Pro za tím přeji všem krásné léto a skvělé prázdniny a nebo dovolené ! Na podzim o5 nová sezóna !

Sportu zdar Váš admin ©

05. Červen 2018

- PLAY OFF - Tým... SFC SLEZAN KARVINÁ... se předem omluvil z účasti na Play Off... Dle odhlasované domluvy z losování soutěže do Play Off tím pádem postupuje náhradní tým... ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ bude nasazen jako číslo 8 a FC YOUNG POWER se posune na místo 7.

Sportu zdar Váš admin ©

04. Červen 2018

- Základní část LKP 2018 je dohrána o postupijících do Play Off je také rozhodnuto... aktualizoval jsem konečnou Tabulka základní části a Střelce

- V neděli se hraje Play Off na trávnatém hřišti Kovony. Přijďte všichni fandit !

Sportu zdar Váš admin ©

31. Květen 2018

- Tak už chybí jen poslední "čtvrté" kolo základní části LKP 2018, které rozhodne kdo se zúčastní Play OFF... Vše je aktualizováno Tabulka, Střelci a Soupisky

- Do Fotogalerie jsem přidal i fotky týmů a momentky ze hry.

Sportu zdar Váš admin ©

26. Květen 2018

- Třetí kolo před námi... Aktualizoval jsem Soupisky, Tresty

Sportu zdar Váš admin ©

15. Květen 2018

- Druhé kolo za námi... Aktualizoval jsem Tabulku a Střelce

Sportu zdar Váš admin ©

12. Květen 2018

- Včerejší aktualizace stránek... Soupisky doplnění týmu AMBRA REAL a zaplacené pokuty Ttresty

Sportu zdar Váš admin ©

07. Květen 2018

- O víkendu se nám rozeběhlo první kolo LKP 2018... aktualizoval jsem Tabulku, Střelce i tresty

Sportu zdar Váš admin ©

28. Duben 2018

- Ve čtvrtek 26.4. proběhlo losování LKP 2018... do soutěže se přihlásilo 10 mužstev, hrát se bude jednokolově + Play Off

- Zúčastnění vedoucí si odhlasovali úpravu pravidel... Po rozehrání míče může hrát golman s hráči, neplatí malá domů, Po 6 faulech se nekope trestný kop... Uzávěrka soupisek je 25.5.2018... Play Off odehraje prvních osm týmů, v případě neúčasti postupuje následující tým.

- stránky jsou aktualizované, soupisky budou dopsány během týdne.

Sportu zdar Váš admin ©

12. Duben 2018

- Ve čtvrtek 19.4. bude sekretariát MFK otevřen jen do 14:30 hod.

Sportu zdar Váš admin ©

01. Duben 2018

- Vše kolem LKP 2018 je domluvené a připravené... ve zkratce - startovné: 2000,-Kč, podání přihlášky: do pátku 20/04/2018, los soutěže: Bowling bar, 26/04/2018 v 17:30.

- v DOKUMENTECH najdete potřebné formuláře... Těšíme se na hojnou účast...

- Prosím mužstva, které si doposud nepřevzali ceny za umístění v KFL 2017/18: 1. liga - RC Trading, OMA CZ, 2. liga - Pastrmania, nechť se pro ně dostaví na sekretariát MFK...

Sportu zdar Váš admin ©

20. Březen 2018

28. Únor 2018

- Tak a letošní sezóna je dohrána... O víkendu se dohrálo poslední kolo 4.ligy... vítězem a postupujícím do třetí ligy se stalo můžstvo PIKASO.CZ, druhým postupujícím je mužstvoAMBRA REAL, blahopřejeme.

- Aktualizoval jsem konečnou tabulku 4. ligy a tabulka střelců.

Sportu zdar Váš admin ©

24. Únor 2018

- Dopsání nových hráčů: 4. liga - THE VEGETABLES

Sportu zdar Váš admin ©

21. Únor 2018

- Aktualizoce tabulky střelců.

Sportu zdar Váš admin ©

20. Únor 2018

- O víkendu se dohrála 3.liga... vítězem a postupujícím do druhé ligy se stalo můžstvo GATES, druhým postupujícím je mužstvo DEPORTIVO, blahopřejeme. Do čtvté ligy sestupují GESOMONT a FC BLUE HELL.

- Také se hrálo Play Off OLD BOYS ligy, kde vítězem se stalo mužstvo SFK DŘEVÁCI KARVINÁ, také blahopřejeme.

- Letošní sezóna se chýlí ke konci a chybí dohrát poslední kolo čtvrté ligy

- Aktualizoval jsem tabulky 3. ligy, 4. ligy,a Old Boys ligy, tabulka střelců bude co nejdříve.

Sportu zdar Váš admin ©

17. Únor 2018

- Dopsání nových hráčů: 3. liga - INVICTUS, DEPORTIVO, 4. liga - VIKINGS, FC MOLNLYCKE

Sportu zdar Váš admin ©

15. Únor 2018

GATES – KA-4

Správní rada se zaobírala záležitosti, která nastala v utkání 3 ligy mezi družstvy Gates a KA-4, kdy došlo k situaci, že na hrací ploše udeřil hráč družstva Gates Pavlík Marek hráče KA-4, kdy úmyslně do zápisu došlo uvedení nepravdivých údajů ze strany rozhodčích zápasu a kapitána družstva Gates.

Správní rada konstatuje, že se nesouhlasí s takovým jednáním a takovými způsoby v rámci spolku Futsal Karviná, které poškozuji dobré jméno spolku a nejsou slučitelné se zásadami fair play. Dále sděluje, že jednoznačně došlo k selhání ze strany rozhodčích, kteří v rámci utkání mají dohlížet nad zásadami slušného chování a fair play a ne napomáhat opačnému chování a dále k pochybení ze strany kapitána družstva Gates a družstva Gates, že vyvolalo snahu o uvádění nepravdivých údajů a skutečností do zápisu o utkání. Správní rada lituje, že došlo k nastalé situaci a omlouvám se tímto svým členům za pochybení a za případnou ujmu, ke které mohl tímto jednáním spolek přijít a učiní takové opatření, aby se nastalá situaci v budoucnu neopakovala.

Na základě provedeného šetření správní rada ruší předchozí rozhodnutí ve věci potrestání hráče Gates Marka Pavlíka a vydává nové rozhodnutí:

1) Hráči Pavlík Marek se uděluje pokuta 500,-Kč a tří utkání stop za napadení soupeře

2) Rozhodčím utkání Gates – KA-4 Jurygáček Renek, Chmiel Stanislav – finanční pokutu ve výši odpovídající finančnímu ohodnocení v rámci odřízení turnaje tj. ve výši 1080,-Kč, za úmyslné uvádění nepravdivých údajů a skutečností do zápisu o utkání a dále bude projednáno další působení rozhodčích v rámci spolku.

3) Kapitán družstva Gates Pavlík Martin/respektive družstvo Gates pokuta ve výši 1000,-kč za podepsání nepravdivých údajů a skutečností do zápisu o utkání a dále zákaz výkonu funkce kapitána pro Pavlík Marek v soutěžním ročníku 2018/2019.

Správní rada doufá, že tímto jednáním nebyla narušena důvěra členů vůči spolku a dále vůči rozhodčím, kdy se jedná o individuální selhání jedinců, kdy ostatní rozhodčí budou důrazně upozornění na skutečnost, že uvádění nepravdivých skutečností a údajů není přípustné a že soutěže Futsal Karviná jsou založeny na vzájemné toleranci, respektu a zásad fair play. Dále tímto děkuje některým členům, kterým není jednání v rámci spolku lhostejné a jde jim o dobré jméno spolku rovné jednání a zacházení se všemi členy. 
Dále správní rada upozorňuje ostatní členy, že v případě podpisu zápisu o utkání nepodepisuji a nestvrzují pouze skutečnosti uváděné na „své straně zápisu“ a tudíž je potřeba si kontrolovat jaké údaje a skutečnosti podepisují a to se všemi následky a dopady v případě uvedení nepravdivých údajů u soupeřova družstva.

ENERGIE BAROZ

Správní rada se také zaobírala chováním družstva Energie Baroz, která svým přístupem a chováním ovlivňovala dění ve druhé lize, kdy se minimálně v posledním turnaji (a nejen v tomto) snažila nasadit do utkání hráče, které nemá uvedené na soupisce, v čemž jim bylo ve spolupráci s rozhodčíma zabráněno. Vzhledem k tomu, že se družstvo dopouštělo jednání, které je neslučitelné se stanovami spolku, řády spolku a zásadami fair play, bylo rozhodnuto o odebrání 3 bodů družstvu Energii Baroz za snahu vůbec se pokusit takové hráče do utkání nasadit a dopustit se o neoprávněný start hráče. Dále jsme přesvědčeni o skutečnosti, že k takovému jednání pravděpodobně docházelo i v předchozích kolech.

Jménem spolku Futsal Karviná žádáme své členy o dodržování zásad fair play a slušného chování a naplňování řádů a stanov spolku Futsal Karviná. Jsme amatérskou soutěží, kdy jde v prvé řadě o provozování sportu a zábavu, kdy výsledky dosažené na hřišti by měly být až druhořadé a tomu by mělo odpovídat i naše jednání a chování. Nenechme se inspirovat aktuálním stavem a náladou ve společnosti a pojďme vytvářen pozitivní tvář našeho spolku, bez nekalých praktik a neférového jednání. V zájmu spolku není členy trestat, ale odměňovat a proto pojďme se společně pokusit tohle konat.

Sportu zdar.

- Oprava...Do třetí ligy sestupují ENERGIE BAROZ místo LOKOMOTIVA LOUKY.

- Aktualizoce tabulky trestů a střelců.

Sportu zdar Váš admin ©

13. Únor 2018

- O víkendu se dohrála 2.liga... vítězem a postupujícím do první ligy se stalo můžstvo GRUTECH, druhým postupujícím je mužstvo PASTERMANIA, blahopřejeme. Do třetí ligy sestupují SSKA a LOKOMOTIVA LOUKY. Také se dohrála základní část OLD BOYS ligy a do posledního zápasu a do posledních vteřin nebylo jasné o postupujících do nedělního PLAY OFF. Výtězem se stalo mužstvo FC BULLDOGS, také blahopřejeme.

- Lístky na ples jsou již vyprodané...

- Na webu jslou aktualizováné tabulky 2. ligy, 3. ligy,a Old Boys ligy, tabulka trestů i střelců co nejdříve.

Sportu zdar Váš admin ©

09. Únor 2018

- Dopsání nových hráčů: 2. liga - LIMYS, ENERGIE BAROZ, Old Boys - OLD GOOD DARKOV

Sportu zdar Váš admin ©

08. Únor 2018

- Omlouvám se Vám za malé zpoždění, způsobené krátkou zdravotní dovolenou... Děkuji za pochopení.

- Aktualizováné tabulky 1. ligy - Play Off, 3. ligy, 4. ligy a Old Boys ligy, tabulka trestů i střelců.

Sportu zdar Váš admin ©

02. Únor 2018

- Včera na Házenkařské hale se odehrálo Play Off první ligy, kde si to rozdalo osm nejlepších týmů. Vítězem se zaslouženě stalo mužstvo Karimpex, které obhájilo loňské prvenství. Ve finále porazili tým LIGO Dětmarky. Třetí místo vybojovalo mužstvo Oranjes, které porazilo tým RC Trading

2. místo

1. místo

3. místo

 

Sportu zdar Váš admin ©

26. Leden 2018

- Dopsání nových hráčů: 3. liga - GESOMONT, 4. liga - VIKINGS, FC U BARÁKU, Old Boys - OLD GOOD DARKOV, SK SARTORIS OB

Sportu zdar Váš admin ©

23. Leden 2018

- Aktualizováné tabulky 1. ligy, 2. ligy, 4. ligy a Old Boys ligy, tabulka trestů i střelců.

- Fotogalerie je kompletní...

Sportu zdar Váš admin ©

19. Leden 2018

- Dopsání nových hráčů: 2. liga - FK RAPID HA, 4. liga - TYGR ORLOVÁ, VIKINGS

Sportu zdar Váš admin ©

18. Leden 2018

- Aktualizováné tabulky střelců a trestů...

Sportu zdar Váš admin ©

16. Leden 2018

- Aktualizováné tabulky 1. ligy, 2. ligy, 4. ligy a Old Boys ligy, tabulka trestů... Střelci budou zítra.

- Do fotogalerie jsem přidal fotky 2. ligy a část 4. ligy

Sportu zdar Váš admin ©

12. Leden 2018

- Dopsání nových hráčů: 2. liga - PRUNIWERK, LA CERVEZA, 4. liga - FC MOLNLYCKE, FC U BARÁKU, FK CELNET, Old Boys - OLD GOOD DARKOV, SK SARTORIS OB

Sportu zdar Váš admin ©

09. Leden 2018

- Tak se to stihlo už dnes... aktualizovát tabulky střelců.

Sportu zdar Váš admin ©

09. Leden 2018

- Aktualizováné tabulky 1. ligy, 2. ligy, 3. ligy a Old Boys ligy... Aktualizované tresty hráčů... Střelci budou zítra.

- Do fotogalerie jsem přidal fotky 3. ligy a Old Boys ligy

Sportu zdar Váš admin ©

06. Leden 2018

- Včerejší !!! aktualizování nových hráčů: 2. liga - NETSPACE, SFC SLEZAN KA , 3. liga - VETERÁN TEAM, GESOMONT, PIVNICE U HAVÍŘA, 4. liga - FC MOLNLYCKE, Old Boys - OLD GOOD DARKOV, STS CHVOJ BROD

Sportu zdar Váš admin ©

03. Leden 2018

- Zdravím Vás v novém roce a jménem vedení KaFuLi Vám přeji hodně zdraví a sportovních úspěchů !

- Přináším upřesňující informace k Reprezentačnímu plesu zde...

- Byly jsme informování od provozovatelů hal na nedodržování provozních řádů ! / nepořádek a konzumace tvrdého alkoholu / Hrozí nám zrušení pronájmů. Proto, důrazně žádáme všechny, jak hráče tak fandy, aby se chovali zodpovědně dodržovali provozní řády.

Sportu zdar Váš admin ©

29. Prosinec 2017

- Doplnění nový hráči:1. liga - SK Sartoris

- V GALERII přidané fotky první ligy.

- Informace o Reprezentačním plese... Konat se bude sobotu 10.3.2018 ve Společenském domě Lázní Darkov... Lístky lze rezervovat u p.Orsaga tel:+420 603 235 650... První týden v lednu se sejde vedení KaFuLi bude dolaďovat detaily plesu... Jak budou známy podrobnosti okamžitě budete informováni !!!

Sportu zdar Váš admin ©

27. Prosinec 2017

- How How How... poslední letpošní aktualizace... Jedno kolo druhé ligy... Tabulky, výsledky, střelci i tresty... Odpočiňte si, zrelaxujte a v novém roce opět na futsal !

Sportu zdar Váš admin ©

20. Prosinec 2017

- Stránky jsou aktualizované... Tabulky, výsledky, střelci i tresty...

Sportu zdar Váš admin ©

15. Prosinec 2017

- Aktualizována tabulka střelců, doplnění nový hráči:1. liga - Dřevo Trust, Ligo Dětmarovice, Gunners, RC Trading, Karimpex, Blues Devils, 2. liga - Limys, Energie Baroz, 3. liga - Gates, 2. liga - SSKA, Old Boys liga - Old Good Darkov

Sportu zdar Váš admin ©

14. Prosinec 2017

- Aktualizována tabulka střelců, doplnění nový hráči: 2. liga - SSKA, Old Boys liga - SK SARTORIS OB

- Stránky jsou aktualizované... Tabulky, výsledky, střelci i tresty...

Sportu zdar Váš admin ©

08. Prosinec 2017

- Aktualizována tabulka střelců, doplnění nový hráči: 1. liga - Hospůdka u Čmeláka, 3. liga - Veterán Team

Sportu zdar Váš admin ©

05. Prosinec 2017

- Stránky jsou aktualizované... Tabulky, výsledky, střelci i tresty...

- Opraveny jsou staré názvy týmů...

Sportu zdar Váš admin ©

02. Prosinec 2017

- Aktualizována tabulka střelců, doplnění nový hráči: 4. liga - Vikings, FK Pokrok , Old Boys liga - Old Good Darkov

Sportu zdar Váš admin ©

28. Listopad 2017

- Stránky jsou aktualizované... Tabulky, výsledky, střelci i tresty...

- Do Dokumentů jsem doplnil výroční zprávu za rok 2015.

Sportu zdar Váš admin ©

24. Listopad 2017

- Aktualizována tabulka střelců, doplnění nový hráči: 1. liga - Blues Devils (oprava jména u pana Hubáčka a doplnění jednoho nového hráče), FT Galaxy, Oma cz, Držáci, RC Trading, 2. liga - FC Zenit, Pastrmania, Lokomotiva Louky, Net Space, La Cerveza, Vigo, Energie Baroz, 3. liga - Gates

Sportu zdar Váš admin ©

17. Listopad 2017

- Doplnění o nový hráči těchto mužstev: 1. liga - Mobilka, FCK Baníček, Dřevo-trust, Ligo Dětmarovice, 2. liga - Lokomotiva Petrovice, Vigo, 4. liga - Ambra Real, Survivors

Sportu zdar Váš admin ©

14. Listopad 2017

- Tak se nám o víkendu konečně rozjela soutěž... začala první kola 3., 4. a Old Boys ligy

- Nasazení obrovské, bojovalo se ze všech sil o každý bod !

- Stránky jsou aktualizované... Tabulky, výsledky, střelci i tresty...

- Nenechte si ujít skvělé zápasy a běžte se podívat a fandit ! Ten to víkend zahajuje 1. i 2. liga

Sportu zdar Váš admin ©

05. Listopad 2017

- Vedení KaFuLi reagovalo na hromadící se dotazy a na prvotní příslib odehrát OLD BOYS ligu maximálně ve dvou zápasech v jednom kole, což s ohledem na počet účastníku 6 týmu a terminy na hale, nebylo možné splnit. // původně - ve třech turnajích hrají mužstva 3 zápasy, ostatní turnaje jen 2 zápasy // nově - ve třech turnajích by hrály 1 zápas a ostatní turnaje 2 zápasy //

- Vedení vyšlo maximálně vstříc a pro objektivnost dalo oba losy k posouzení všem zúčastněným týmům. Naprostá většina se přiklonila k původnímu rozpisu. Tím to vedení rozhodlo, že so OLD BOYS liga bude hrát podle původního losu.

Sportu zdar Váš admin ©

19. Září 2017

- Po delší odmlce zdravím všechny příznivce Karvinského futsalu !!! Včera večer se sešlo úzké vedení KaFuLi aby začali připravovat novou sezónu 23. ročník KaFuLi...

- Organizace a systém soutěže zůstává nezměněn / 1. - 4. liga + OLD BOYS "pro hráče nad 40 let" /... Startovné také nezměněno / 1.liga 4500Kč ostatní ligy 4000Kč /... Přihlášky podat do středy 18.10.2017 Losování ve čtvrtek 26.10.2017 v 17.30 na Kovoně Bowling Baru / v DOKUMENTECH si můžete stáhnout náležité formuláře /...

- Pracuje se na drobné úpravě pravidel např.: ohledně trestů a pokut... Nově bude možné členy spolku a hráče kontrolovat i trestat za alkohol a drogy... Chceme aby naše soutěž měla kvalitu a byla na úrovni.

- Do konce roku na Kovonské hale bude probíhat výměna osvětlení a časomíry, proto mohou nastat jistá termínová omezení.

- Reprezentační ples by se měl konat v sobotu 10.3.2018 ve Společenském domě Darkov.

- Pozvánka na turnaj... GAMISPORT CUP 2017 Mezinárodní halový turnaj v malé kopané

Sportu zdar Váš admin ©

18. Červen 2017

- Dnes se na travnatém hřišti městského stadionu Kovony prálo Play Off LKP 2017... zápasy byly vyrovnané a často se rozhodovalo až na penalty... Počasí přálo a kdo přišel fandit nebyl určitě zklamán... Vítězství si ve finále po obratu vybojoval tým FT RIVIERA nad favorizovaným KARIMPEXEM. Třetí skončilo mužstvo BLUES DEVILS, které porazilo QUATRO REKLAMAAMU.

VÍTĚZ LKP 2017 FT RIVIERA

- Nejlepším střelcem základní části LKP2017 se stal Marek BARAT týmu KARIMPEX. Nejlepším hráčem celého LKP2017 a Play OFF se stal Jan EGERMAJER a golamnem Zdenek TESAŘ oba týmu BLUES DEVILS.

- Momentky z dnešího PLA OFF si můžete prohlédnout v FOTOGALERII...

- Blahopřejeme všem vítězům !!!

Sportu zdar Váš admin ©

13. Červen 2017

- O víkendu se dohrála základní část LKP 2017...pořadí jednotlivých týmů najdete v aktualizované tabulce... K připravovanému Play Off... za příznivého počasí se bude hrát souběžně na dvou travnatých hřištích, v případě deště také souběžně na dvou hřištích, ale velké umělky... z toho důvodu dojde k malému posunu v termínech odehraných časech zápasů.... los pro Play Off najdete zde

- Všichni jste srdečně zvání, přijďte potpořit své favority !!!

Sportu zdar Váš admin ©

06. Červen 2017

- O víkendu proběhlo předposlední kolo základní části LKP2017... průběh je prozatím jednoznačný, uvidíme co přinese poslední kolo a následné Play Off, které se bude hrát na strávě !!! Přijďte všichni povzbudit své týmy...Výsledky jsou aktualizovány, střelci a tresty během zítřka...

Sportu zdar Váš admin ©

31. Květen 2017

- Aktualizace výsledků čtvrtého kola LKP 2017... tabulky... střelci a tresty během zítřka... soupisky se tím to kolem uzavřely !!! Nelze dopisovat nové hráče.

Sportu zdar Váš admin ©

27. Květen 2017

- Aktualizace soupisek... týmů GUNNER KARVINÁ A JUVE

Sportu zdar Váš admin ©

23. Květen 2017

- Aktualizace výsledků třetího kola LKP 2017... tabulky, střelci, soupisky a tresty

Sportu zdar Váš admin ©

20. Květen 2017

- Aktualizace soupisek doplnění o nové hráče u mužstev Karimpex, Gunners Karviná

Sportu zdar Váš admin ©

16. Květen 2017

- Aktualizace výsledků druhého kola LKP 2017... tabulky, střelci, soupisky a tresty

Sportu zdar Váš admin ©

10. Květen 2017

- Aktualizace výsledků víkendového kola LKP 2017... tabulky a střelci

Sportu zdar Váš admin ©

05. Květen 2017

- Aktualizace soupisek LKP 2017...

Sportu zdar Váš admin ©

28. Duben 2017

- Včera proběhlo losování X. ročníku LKP 2017 ... stránky jsou aktualizované ... chybí soupisky některých mužstev ... doplním po dodání ... ZA TÝDEN SE ZAČÍNÁ !!!

- oproti původnímu rozpisu jedna termínová změna v 3.kole z důvodu: konání MČR v boxu

Sportu zdar Váš admin ©

20. Duben 2017

- Kdo to ještě nestihl tak teď má poslední šanci se přihlásit do LKP 2017 ! Není na co čekat termín uzavírky se blíží !

Sportu zdar Váš admin ©

24. Březen 2017

- Včera se sešlo vedení KaFuLi ohledně Letního Karvinského Poháru 2017

- v DOKUMENTECH je aktualizovaná přihláška a soupiska pro LKP 2017

- pár věcí k organizaci... startovné 2000 Kč zaplatit / hotově /a přihlášku se soupiskou podat Po - Čt do 20.04.2017 na sekretariát MFK Karviná u p. Hájkové / lze telefonicky domluvit / následné aktualizace soupisek jak v lize / oskenované poslat emailem /

- hrát se bude květen - červen za každého počasí na umělé trávě MFK Kovona / předpokládaný konec 17.-18. červen, pravidla a systém hry zůstává nezměněn

- Finálové Play Off dle počasí na TRÁVĚ !!!

- všichni jste srdečně zvání těšíme se na hojnou účast

Sportu zdar Váš admin ©

13. Březen 2017

- V sobotní večer 4.3. 2017 v Romském centru proběhl reprezentační ples, kde proběhlo i slavnostní vyhlášení vítězů letošní sezóny... Umístění týmů jednotlivých lig a střelci byli předem jasní...

- Vyhlášení "All Star" - Škuta Petr, Przyczko Filip / KARIMPEX /, Nowinski Jan / DRŽÁCI /, Hojdyš Lukáš / FRISCO / a golman Hájek Tomáš / REAL KARVINÁ / nejlepším hráčem futsalove ligy 2016/2017 se stal Škuta Petr... všem oceněným srdečně blahopřejeme.

- Týmy, které se umístili do třetího místa obrželi poháry a finanční odměnu... Kdo se nemohl zůčastnit, může si ceny po telefonické domluvě vyzvednout na sekretariátu MFK Karviná... Protože, nám na poslední chvíli vybouch fotograf bude fe fotogalerii jem pár momentek... Děkuji za pochopení

- Blíží se jaro a Letní pohár je za dveřmi... přikládám pozvánku...

Letní karvinský pohár 2017

Termín: květen – červen

Místo: malá umělá tráva na Kovoně + Play Off na trávě!

Startovné: 2000,- Kč

Přihláška + startovné: pravděpodobně do 21.4.

Losování: pravděpodobně v týdnu od 24.4.

Ceny: stejný model jako loni, základní část + Play Off, nejlepší střelec a brankář

Hrací model: předpokládá se základní část + Play Off, viz loňský ročník (záleží na počtu týmů)

Pravidla: hraje se bez mantinelů, rohy i auty se kopou, hrací doba 2 x 15 minut, píská jeden sudí, ŽK – 2. min, ČK - 5 min., bez skluzů! Soupisky lze aktualizovat do pátku do 17:00 na MFK Karviná (stejně jako v lize)

Srdečně zveme všechny týmy napříč soutěžemi!

V případě jakéhokoli dotazu stran LKP 2017 volejte:

R. Hricík – 724 118 947 nebo L. Miškovič – 721 561 549

Termíny odevzdání přihlášky, zaplacení startovného a losování jsou zatím předběžné.

Přesné informace budou včas uvedeny na webu www.futsalkarvina.cz

Sportu zdar Váš admin ©

28. Únor 2017

- Tak a máme letošní sezónu dohranou !!! O víkendu se bojovalo a vítězem čtvrté ligy se stalo mužstvo KA-4 a vítězem Old Boys ligy po penaltách mužstvo DŘEVÁCI-REJSEK. Všem vítězům od srdce blahopřejeme a ostatním děkujeme za bohatou účast a těšíme se na Vás v další sezóně.

- Aktualizováno je již vše krom střelců čtvrté ligy... budou během zítřka

- V sobotu na reprezentačním plese bude slavnostní vyhlášení a předání cen. Kdo se nebude moci zůčastnit, tak si cenu může později vyzvednout na sekretariátu MFK.

Sportu zdar Váš admin ©

24. Únor 2017

- Doplnění nový hráči: 4. liga - FC U baráku, Apeom Old Boys liga - Tipsport, FC Čáp

Sportu zdar Váš admin ©

22. Únor 2017

- Tak už všechno běží jak má ... vše je aktualizované tabulky, tresty, nádstavby, Play Off Old Boys, střelci, tresty i soupisky...

- Dohráno a rozhodnuto je i v 3. lize...o výkendu se dohraje nádstavba 4. ligy a na Házenkařské hale se odehraje Play Off Old Boys ligy... A letošní sezóna bude odehraná...

- Konečně jsem dodělal i fotogalerii...

Sportu zdar Váš admin ©

17. Únor 2017

- Aktualizované jsou všechny tabulky, tresty, nádstavby, Play Off Old Boys, střelci, tresty i soupisky...

- Postupně aktualizuji i fotogalerii...

Sportu zdar Váš admin ©

14. Únor 2017

- Zdravím všechny ... O víkendu se dohrála 2.liga, základní část 4.ligy, Old Boys a předposlední kolo 3.ligy...

- Aktualizované jsou všechny tabulky, tresty, nádstavby a Play Off Old Boys...

- Střelci a soupisky budou do konce týdne...

- Připomínám, že lístky na ples jsou již v prodeji !!!

Letošní Reprezentační ples bude 4.3 2017 ... opět v Romském centru ... včetně vyhodnocení ... lístky si můžete rezervovat u p.Orsaga na tel: +420 603 235 650...cena vstupenky zůstává jako loni 400 kč ... víc prozatím nevím ani já :)

Více bude jak se vrátím z hor :) Sportu zdar Váš admin ©

10. Únor 2017

- Aktualizace stránek... střelci, tresty a soupisky ...

Sportu zdar Váš admin ©

07. Únor 2017

- V sobotu se hrálo Play Off 1. Ligy ... Zápasy byly vyrovnané, úroveň všech týmů byla vysoká a hrálo se v duchu Fair Play ... Jak to dopadlo ?

VÍTĚZOVÉ PLAY OFF PRVNÍ LIGY 2016/2017

2.

DRŽÁCI

1.

KARIMPEX

3.

FRISCO

- Kdo neměl čas si může Play Off prohlédnout ve Fotogalerii :)))

Sportu zdar Váš admin ©

27. Leden 2017

- Před víkendovym kolem jsem aktualizoval soupisky... . 2.liga a Old Boys ligy

Sportu zdar Váš admin ©

26. Leden 2017

- Chtěl bych Vás všechny informovat o stanovisku vedení KaFuLi k zaslanému dotazu ohledně vzniklého zranění, které vzniklo při soutěži...

Oznamujeme všem, že v soutěžích futsal Karviná hráči nastupují na vlastní riziko a odpovědnost, čili za zranění Futsal Karviná nenese odpovědnost. Spolek není pojištěn proti úrazů.

Sportu zdar Váš admin ©

24. Leden 2017

- Nejdříve ty příjemné věci...

- O víkendu se dohrála základní část 1.ligy... Vyhrál tým KARIMPEXu druhý skončil tým DRŽÁCI a třetí skončili LIGO DĚTMAROVICE... všem týmům gratulujeme... Soutěž graduje v sobotu 4.2.2017 Play Off osmi nejlepších týmů... Konečná tabulka základní části a rozlosování Play Off je již aktualizováno...

- Hráli se i další ligy, kde se bojuje o umístění a postup... tabulky, střelci i tresty jsou také aktualizovány...

- Teď ty nepříjemnosti...Ve třetí lize běhom utkání byl napaden rozhodčí. Vedení KaFuLi rozhodlo o vyloučení hráče a potrestání týmu tak to...

- Vudarčík Michal / Slovan Havířov – 3. liga – vyloučen ze spolku Futsal Karviná a tedy zákaz účastí se soutěží organizovaných a řízených spolkem Futsal Karviná – chování neslučitelné s členstvím

- Slovan Havířov – 3. liga – finanční pokuta 1000,-Kč za fyzické napadení rozhodčího hráčem Slovanu Havířov, který byl vyloučen ze spolku.

- Ries Jiří / Slovan Havířov – 3. liga – zákaz výkonu funkce kapitána do konce soutěžního ročníku 2017/2018 a finanční pokuta 500,-Kč za umožnění nastoupení hráče, který byl zjevně v podnapilém stavu a v průběhu turnaje konzumoval alkoholické nápoje. Zákaz startu hráče do soutěží futsal Karviná do uhrazení finanční pokuty.

- Slovan Havířov – 3.liga – podmínečné vyloučení z členství Futsal Karviná a to z důvodů:

1) Nezabránění fyzickému napadení rozhodčího hráčem Slovanu Havířov

2) Umožnění startu hráče v podnapilém stavu

V případě dalších závažných provinění hráčů Slovanu Havířov bude družstvo Slovanu Havířov vyloučeno ze spolku.

- Do zaplacení finanční pokuty se družstvo Slovan Havířov nesmí účastnit soutěží futsal Karviná a to tedy i současného probíhajícího ročníků. V případě neuhrazení pokuty a nastoupení do utkání, budou všechny tyto utkání kontumovány ve prospěch soupeře.

- Správní rada Futsalu Karviná konstatuje, že v případě pochybení družstva Slovanu Havířov se jedná o znevážení celého jména spolku Futsalu Karviná jejich hráčem a takové chování je v soutěžích Futsal Karviná nepřípustné. S ohledem na vzniklou situaci budou pořízený alkohol testery a v případě podezření opilosti člena spolku, účastnícího se utkání, se bude tento člen spolku povinen podrobit testu, zda není ovlivněn alkoholem. V případě pozitivního zjištění bude s tímto členem zahájeno řízení, jehož výsledkem může být vyloučení z řad spolku Futsal Karviná. Apelujeme a upozorňujeme vedoucí, kapitány, rozhodčí a samotné hráče na ustanovení pravidla 3, kde mimo jiné je uvedeno, že: Hráč v podnapilém stavu, nebo pod vlivem omamných látek nebude připuštěn ke hře. Proto žádáme všechny členy, aby neumožnili start takových hráčů v soutěžích Futsal Karviná a tohle nařízení plně respektovali.

Sportu zdar Váš admin ©

20. Leden 2017

- Včera 19.1. 2017 se sešla disciplinární komise KaFuLi a takto rozhodla...

- Za technické pochybení vedoucího týmu LIGO DĚTMAROVICE... pokuta 500,-Kč a Ligocký Jiří - zákaz výkonu funkce kapitána pro soutěžní ročník 2016/2017

- Protože incident utkáni FK RAPID HA - VIGO řěší PČR, vedení KaFuLi se k tomu vyjadří až po ukončení vyřeštřování. Ctíme presumkci neviny.

- ČK BLUES DEVILS viz. tresty

- Před víkendovym kolem jsem aktualizoval soupisky... . 3.liga - tým Aga 24, 4.liga - Molnlycke, Vegetables, Reapers

Sportu zdar Váš admin ©

17. Leden 2017

- Aktualizace tabulek a střelců... tresty po disciplinárce...

- Oprava losu 2.Ligy ... tým RUMÍCI ORLOVÁ odstoupili ze soutěže... jejich zápasy budou anulovány... soutěž dohraje 15 týmů...došlo k upravě losu...z druhé ligy bude sestupovat jen jeden tým

- Ve čtvrtek bude disciplinární komise řešit několik přestupků... je možné, že tabulka první ligy bude dodatečně upravena

- neoprávněný start hráče - zápas 1.liga - LIGO DĚTMARKY - GUNNERS KA

- fyzické napadení hráčů - zápas 2.liga - FK RAPID HA - VIGO

- ČK hráče - 1.liga BLUES DEVILS

- apeluji na všechny hráče a vedoucí týmů... Hrajme ten futsal sportovně a pro radost, v duchu Fair Play ! Vím, že často bývají zápasy vypjaté s nervy na pochodu, ale pamatujte !!! Je to jen sport a zábava. :)

Sportu zdar Váš admin ©

12. Leden 2017

- Aktualizace trestů a střelců ...

- Oprava losu 3.Ligy ... původně uvedena sobota... správně je neděle 5.2.2017 ... chyba při kopírování :)

Sportu zdar Váš admin ©

10. Leden 2017

- Vedení KaFuLi šetřilo průběh zápasu 3. ligy MAXIM TEAM vs DEPORTIVO 3 - 4

a zjistilo pochybení sudích / hrubě ovlivnili průběh zápasu nesprávným určením vzdálenosti trestných kopů /

vedení KaFuLi se tou to cestou poškozeným omlouvá, výsledek zápasu zůstavá nezměněn, všichni sudí budou znova poučení a delegovaní rozhodčí budou potrestáni.

- Teď trochu veseleji ...

Letošní Reprezentační ples bude 4.3 2017 ... opět v Romském centru ... včetně vyhodnocení ... lístky si můžete rezervovat u p.Orsaga na tel: +420 603 235 650...cena vstupenky zůstává jako loni 400 kč ... víc prozatím nevím ani já :)

- Tabulky 1. 2. 3. a Old Boys ligy aktualizovány + tresty ... střelci během týdne

Sportu zdar Váš admin ©

06. Leden 2017

- Zdravím všechny v Novém roce... a jménem vedení KaFuLi Vám přeji ....

Šťastné vykročení do nového roku !!!

- Přináším aktualizace soupisek 2. ligy, 3. ligy a trestů...

Sportu zdar Váš admin ©

22. Prosinec 2016

- Aktualizace výsledků víkendových turnajů ... tabulky, střelci i tresty...

- Jménem vedení Karvinského futsalu Vám všem přeji...

Přejeme klidné prožití vánočních svátků a v dalším roce ať se daří podle Vašeho přání!

Sportu zdar Váš admin ©

16. Prosinec 2016

- Aktualizace soupisek týmů ...1. liga - Trading, Ligo Dětmarovice, Držáci, Oranjes, Grutech, Sokol Bohumín2. liga - Vigo, Netspace 3. liga - Pivnice u Havíře, Develes 4. liga - AC6 Old Boys - Sartoris OLD

Sportu zdar Váš admin ©

10. Prosinec 2016

- Včerejší aktualizace soupisek týmů ...1. liga - Grutech, Mobilka 2. liga - Sartoris, Lymis, Katim, Slezan 3. liga - Panthers, Chachaři 4. liga - Divočáci Havířov Old Boys - Čáp

Sportu zdar Váš admin ©

08. Prosinec 2016

- Aktualizace výsledků, střelců i trestů víkendových turnajů ... předběžně i soupisky

- Aktualizace kontakních údajů v KONTAKTECH

Sportu zdar Váš admin ©

03. Prosinec 2016

- Aktualizace soupisek týmů ...1. liga - Grutech, Oranjes, Gunners 2. liga - La Cerveza 4. liga - Pikaso.cz

Sportu zdar Váš admin ©

25. Listopad 2016

- Aktualizace soupisek týmů ... 1.liga - Grutech, Karimpex, Gunners, Sokol Boh, Mobilka, Marsa 2.liga - La Cerveza 3. liga - Pivnice U Havířa 4. liga - Divočáci, Vegetables

Sportu zdar Váš admin ©

23. Listopad 2016

- Žádám vedoucí týmů, aby se držely dohody, která byla řečena při losování, a to že aktualizace soupisek bude prováděna jen elektronickou formou ... Důvodem je, že na sekretariátu MFK, kde pro nás částečně pracuje p. Hájková došlo k jistým organizačním změnám a pro naše účely nemá vyhrazený čas. Samozřejmě, že hledáme jiné alternativní řešeni... Bereme Vás za inteligenty, kteří si s takovou situaci umí poradit a jménem vedení KaFuLi Vám děkuji za pochopení ...

Sportu zdar Váš admin ©

21. Listopad 2016

- Nahozeny jsou výsledky 1. ,2. a 3. ligy, aktualizoval jsem i tresty ... střelci budou zítra večer ...

- Prosím všechny, aby se řidili provoznímy řády a sledovali zápasy z tribůn. Diváci a fandové nemají v prostoru střídaček co pohledávat. Během zápasu smí byt na lavičce jen hráči a realizační tým uvedený v zápise utkání ... rozhodčí to budou striktně vyžadovat a nebudou takové jednání tolerovat ! Děkuji za pochopení, je to ve Vašem zájmu.

Sportu zdar Váš admin ©

18. Listopad 2016

- Zdravím všechny... tak o víkendu konečně začíná i 1. a 2. liga.

- aktualizace vaších soupisek... např. týmy: Rytíři, Maxim, Vigo, Oma a Zenit a další

Sportu zdar Váš admin ©

10. Listopad 2016

- Zdravím všechny... o víkendu začíná 3. 4. a OLD BOYS liga.

- a jen připomínám, že hráči mladší 18.ti let musí mít podepsané "Čestné prohlášení zákonného zástupce"

- čekal jsem do poslední chvíle na aktualizace vaších soupisek... během zítřejšího dopoledne vše nahodím

Sportu zdar Váš admin ©

07. Listopad 2016

- Snad vše připraveno :)))

- Aktualizace stránek ... V DOKUMENTECH přídáno "Čestné prohlášení zákonného zástupce"

Sportu zdar Váš admin ©

30. Říjen 2016

- Ve čtvrtek 27. 10. 2016 úspěšně proběhla valná hromada Futsal Karviná z.s. a losování soutěže. Z přihlášených 66 mužstev se valné hromady zúčastnilo 51 vedoucích týmů. Vedení Karvinského futsalu tím to děkuje Všem za hojnou účast. Ve zkratce Vás seznámím s novinkami …

- Schválily se nové stanovy, vznikla nová kontrolní komise / význam a popis funkce viz. stanovy, v KONTAKTECH najdete jména členů /, bude změněna korespondenční adresa spolku.

- Schválil se návrh pro vytvoření nových komisi … Disciplinární komise a komise rozhodčích … Pro vytvoření a fungování je potřeba minimální počet 3 členů … Jestli máte chuť a čas přihlaste se nám, nebo navrhněte vhodné kandidáty.

- Schválil se nový způsob aktualizací soupisek … Aktualizovanou a oskenovanou soupisku zašle vedoucí týmu na futsalovy email: info@futsalkarvina.cz v předmětu bude uvedena soutěž a tým / např.: 2.liga – SK SARTORIS / nejpozději do čtvrtku, po potvrzení a za archivování Vám bude obratem nebo nejpozději do pátku 14:00 zpět odeslána a hráč může o víkendu nastoupit.

- Co se týče herního systému soutěže, došlo k mírním korekcím…

- První liga 16 týmů a beze změn / základní část + Play Off /a sestupují 2 týmy,

- V druhé lize 16 týmů a a postupují i sestupují 2 týmy,

- Třetí liga 16 týmů a beze změn a postupují i sestupují 2 týmy,

- Čtvrtá liga 13 týmů základní část + nadstavba / týmy si berou body za základní části/ a postupují i sestupují 2 týmy,

- Old Boys 5 přihlášených týmů, základní část se odehraje 3-kolově + Play Off 4 nejlepších týmů.

- Na stránkách intenzivně pracuji a budu je postupně aktualizovat … je to časově náročnější, prosím o trpělivost.

Sportu zdar Váš admin ©

04. Říjen 2016

- V DOKUMENTECH aktualizovány veškeré potřebné soubory... Termín odevzdání přihlášky a zaplacení startovného - středa 19.10.2016, Valná hromada + losování - čtvrtek 27.10.2016 v 17:30 Bowling Bar Kovona.

- Úřední hodiny, pro účely odevzdání přihlášky a zaplacení startovného ...

- Pondělí a Středa 15:00-17:00 Kovona sekretariát MFK

- Úterý 10:00-12:00 sekretariát na novém stadionu MFK

- Kontak: paní Hájková tel: 596311252

- Citace p. Osičky

Dobrý den přeji,

kvapem se nám blíži začátek soutěže a Valná hromada, tak zde píši některé důležité věci a informace, aby Valná hromada proběhla s plnou informovanosti. V prvé řadě je si třeba uvědomit, že se musí schválit nové stanovy, tak je třeba si je prostudovat a případně se k nim, nebo k některým bodům vyjádřit, pokud máte potřebu. Zároveň s tím chci upozornit, že je potřeba používat nové tiskopisy (soupiska, přihláška), které by měly být na naších stránkách, případně Vám je mohu zaslat na e-mail.

Abych se dostal k Valné hromadě, jedním z bodů budou stanovy a jejích možností. Nově se bude volit Kontrolní komise, která bude kontrolní komisí a současně i revizní. A nově Vám dáváme možnost, že se od nového ročníku mohou zřídit další komise. Určitě je nejvíce ožehavá disciplinární komise, která pokud se zvolí, tak by měla být minimálně tříčlenná a bude rozhodovat o trestech hráčů, případně oddílů. Tedy máte možnost si rozhodovat sami o sobě v souladu s pravidly a našimi dokumenty. Takže můžete navrhnout její tři členy a VV je odhlasuje a nebude v tomto rozhodovat neoblíbená správní rada. Taktéž je možnost zřídit komisi rozhodčích, případně delegátů, (nebo jinou podobnou komisi), která by docházela a dohlížela na rozhodčí v rámci řízení soutěží a dávala podněty pro případné řešení. Už by to nebylo, jedná paní povídala, ale oficiální výstup z komise, který je podkladem pro další jednání. Všechny zřízené komise by měly být minimálně tříčlenné a jejich členové musí být členy Futsal Karviná a navrženi a zvolení na VV. Tímto dostáváte možnost si o spoustě věcí rozhodovat v rámci Vaší působnosti v souladu s "legislativou" Futsalu.

Dále bych chtěl vyzvat všechny členy, kteří se nějakou činnosti chtějí podílet na rozvoji a posunu dopředu, Futsalu Karviná, ať se přihlásí s podněty. Dnes je široká škála působnosti, případně oblasti, kde si lze "sáhnout" na nějaké dotace, nebo granty, nebo být součástí nějakého projektu, tak lze spolupráci poskytnout na této bázi. V našem okruhu je jistě mnoho schopný a vzdělaných lidí, kteří nám všem mají co nabídnout a tímto Vás oslovujeme a případně žádáme o spolupráci. Naše fungování by mělo být o vzájemné toleranci a poskytnutí spolupráce. Jakékoliv podněty, případně nabídky, sdělení a podobné věci, nám můžete přednášet na Valné hromadě. Spolek je to náš a pro nás a takhle by jsme se k němu všichni měli stavět. Jsme otevření diskuzí v mnoha oblastech.

Sportu zdar Váš admin ©

22. Září 2016

- Dne se sešlo úzké vedení KaFuLi, za účelem připravit a nachystat nový ročník soutěže. Nejdůležitější body:

- V DOKUMENTECH je ke staženi a k prostudování "NÁVRH STANOV", které se budou schvalovat na valné hromadě při losování soutěže. Prosím o prostudování !!!

- Během příštího týdne bude v DOKUMENTECH aktualizována "PŘIHLÁŠKA DO LIGY 2016/2017". Za tím jen předběžně !!! ... Termín odevzdání přihlášky a zaplacení startovného - středa 19.10.2016, Valná hromada + losování - čtvrtek 27.10.2016 v 17:30 Bowling Bar Kovona. Dojde k mírnému navýšení startovného ... 1.liga na 4500Kč a ostatní ligy 4000Kč.

- Z personálních důvodů budou přesně stanoveny termíny a časy úředních hodin na sekretariátu pro účely "Karvinské Futsalové Ligy".

- Vedení KaFuLi hledá mladou krev, pro posílení týmu. Ochotnou aktivně se podílet při rozvoji našeho futsalu. Více na valné hromadě ...

Sportu zdar Váš admin ©

...další...

Informace:
Hort Petr +420 603 463 132, Orsag Zdenek +420 603 235 650, Hricík René +420 724 118 947

 
Copyright 2007 Pablo + Donk3y - donk3y@centrum.cz