ČLÁNEK

DEN ZÚČTOVÁNÍ, ČESKÝ LEV vs. NIZOZEMSKÝ LVÍČEK

03.12.2019 | redakce

DNES TO BUDE ŘEZBA

Dnes v Karviné na házenkářské hale proběhne první utkání futsalové reprezentace České republiky v historii města. Tímto Vás zveme na dnešní souboj s reprezentaci Nizozemského království a doufáme v hojnou účast a podporu naších reprezentantů v tomto souboji. Pojďme společně vytvořit opravdu skvělou diváckou atmosféru a společně ukázat všem, že Karviná je skutečně skvělé futsalové město.


Zde pár důležitých informací k dnešnímu utkání:

  • 18:30, házenkářská hala, vstupné 80 Kč, mládež do 15 let zdarma
  • Prodej vstupenek u vstupu do haly hodinu před zápasem, přijďte včas
  • Na zápas zve odchovanec havířovského futsalu Jan Janovský

Ve fotogalerii si můžete prohlédnou pár fotografii z včerejšího prvního utkání v Ostravě, které naše reprezentace zvládla a porazila svého dnešního soka 8:3 po výborném výkonu. Dnes jsou odhodlaní svůj včerejší výkon zopakovat a předvést divákům špičkový futsal.

FUTSALU ZDAR A NA VÍDĚNOU NA HALE

Krátké zprávy

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.

Kapitán a brankář

6.2.2020 - Obracíme se na účastníky víkendových play off 1. ligy a OLD BOYS ligy s prosbou, aby kapitání respektovali pravidlo 4 - výstroj hráčů "Kapitán družstva musí být na levém rukávu zřetelně označen páskou z látky nejméně 3 cm široké, kteráje výrazně barevně odlišná od barvy jeho dresu a která je snadno navlékatelná" a byli takro řádně označení. Dále prosíme o skutečnost, aby i brankáři měli na svých dresech číslo, které bude korespondovat se zápisem o utkání. Futsalu zdar

Žádost o sponzorský dar do tomboly

3.2.2020 - Jak jsme již dříve avizovaly, dne 28.03.2020 proběhne slavnostní zakončení futsalových soutěží, které je spojeno i se společenskou událostí – plesem. Již tradičně na tomto slavnostním zakončení probíhá tombola. Proto se obracíme na všechny naše členy s žádostí o sponzorský dar do této tomboly. Budeme rádi za každý příspěvek a to v jakékoliv formě. Je nás mnoho členů, tak doufáme, že se mezi námi najdou tací, kteří by rádi přispěli. V případě zájmů nás kontaktujte buď zde, nebo na našem facebooku, případně telefonicky přes pana Zdeňka Orsága (+420603235650) nebo na našem e-mailu futsalkarvina@seznam.cz