PLES DEFINITVNĚ ZRUŠEN, INFORMACE OHLEDNĚ KARVINSKÉHO POHÁRU A POHÁRU OLD BOYS

Reprezentační ples odložen - COVID-19

Předávání cen

Sláva vítězům, čest poraženým

LETNÍ KARVINSKÝ POHÁR 2020

Reprezentační ples dne 28.03.2020

Tak se fandilo na hale ve finále první ligy

A je dobojováno na všech frontách

3. liga už je minulostí

​Vetřelci útočí - ukradli titul

Vítěz KafuLi 2019/2020 - Držáci

Seznamte se, MARTIN HANUS

I. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. FRISCO 15 37
2. REAL KARVINÁ 15 37
3. AGA 24 15 33
4. ORANJES KARVINÁ 15 32
5. FCK BANÍČEK 15 30

II. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. MABUL - VÝMĚNÍK 15 39
2. FC MÖLNLYCKE 15 33
3. ROVERS 15 32
4. FT GALAXY KARVINÁ 15 28
5. FC ZENIT KARVINÁ 15 24

III. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. AMBRA REAL 15 43
2. SLOVAN HAVÍŘOV 15 32
3. SURVIVORS 15 31
4. FC EGOLAND 15 30
5. IZS LOUKY 15 25

IV. Liga 2019/2020

# Tým Z B
1. FC REVOLUTION 16 42
2. FC PLAYERS 16 34
3. FC DRAGON FLY 16 32
4. FUTSALMANIA ORLOVÁ 16 32
5. BLANIČTÍ RYTÍŘI 16 25

Old boys liga 2019/2020

# Tým Z B
1. ALIENS 12 23
2. SK SARTORIS KARVINÁ OB 12 21
3. SFK DŘEVÁCI KARVINÁ 12 13
4. FC BULLDOGS 12 13

Krátké zprávy

Poslední vstupenky na slavnostní zakoncení

2.3.2020 - K dnešnímu dni evidujeme pouze posledních 20 vstupenek na slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Pokud stále ještě váháte s nákupem, tak máte nejvyšší čas. Vstupenky jsou v prodeji u pana Orsága na tel. čísle: +420603235650.

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.

Kapitán a brankář

6.2.2020 - Obracíme se na účastníky víkendových play off 1. ligy a OLD BOYS ligy s prosbou, aby kapitání respektovali pravidlo 4 - výstroj hráčů "Kapitán družstva musí být na levém rukávu zřetelně označen páskou z látky nejméně 3 cm široké, kteráje výrazně barevně odlišná od barvy jeho dresu a která je snadno navlékatelná" a byli takro řádně označení. Dále prosíme o skutečnost, aby i brankáři měli na svých dresech číslo, které bude korespondovat se zápisem o utkání. Futsalu zdar

Žádost o sponzorský dar do tomboly

3.2.2020 - Jak jsme již dříve avizovaly, dne 28.03.2020 proběhne slavnostní zakončení futsalových soutěží, které je spojeno i se společenskou událostí – plesem. Již tradičně na tomto slavnostním zakončení probíhá tombola. Proto se obracíme na všechny naše členy s žádostí o sponzorský dar do této tomboly. Budeme rádi za každý příspěvek a to v jakékoliv formě. Je nás mnoho členů, tak doufáme, že se mezi námi najdou tací, kteří by rádi přispěli. V případě zájmů nás kontaktujte buď zde, nebo na našem facebooku, případně telefonicky přes pana Zdeňka Orsága (+420603235650) nebo na našem e-mailu futsalkarvina@seznam.cz

Rozpis zápasů I. ligy

  • REAL KARVINÁ
  • GUNNERS KARVINÁ
  • AGA 24
  • TDK HAVÍŘOV
  • ORANJES KARVINÁ
  • VIGO
  • FRISCO
  • SK SARTORIS KARVINÁ
  • DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
  • HOSPŮDKA ČMELÁK
  • DRŽÁCI
  • KARIMPEX
  • OMA CZ
  • BLUES DEVILS
  • FCK BANÍČEK
  • PASTRMANIA
Odehrané
Nadcházející
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
4
FC BULLDOGS
2
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
ALIENS
6
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ OB
3
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
FC BULLDOGS
3
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
0
ALIENS
2
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
4
ALIENS
2
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
10
FC BULLDOGS
0
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ OB
3
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
6
ALIENS
4
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
FC BULLDOGS
2
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
4
FC BULLDOGS
2
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
10
FC BULLDOGS
0
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
1
ALIENS
3
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
FC BULLDOGS
3
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
FC BULLDOGS
2
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
4
ALIENS
2
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
ALIENS
6
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
1
ALIENS
3
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
6
ALIENS
4
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
0
ALIENS
2
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
5
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
neděle 1.12.2019 - 11:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
ORANJES KARVINÁ
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
HOSPŮDKA ČMELÁK
2
SK SARTORIS KARVINÁ
3
neděle 22.12.2019 - 15:00
HOSPŮDKA ČMELÁK
3
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
7
HOSPŮDKA ČMELÁK
1
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
2
HOSPŮDKA ČMELÁK
2
sobota 4.1.2020 - 18:20
GUNNERS KARVINÁ
4
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
sobota 4.1.2020 - 20:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
2
VIGO
3
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
5
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
5
REAL KARVINÁ
1
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
2
DRŽÁCI
1
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
3
FCK BANÍČEK
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
4
FCK BANÍČEK
6
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
0
FCK BANÍČEK
0
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
9
BLUES DEVILS
0
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
6
BLUES DEVILS
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
GUNNERS KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
1
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
10
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
0
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
0
REAL KARVINÁ
5
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 11:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
ORANJES KARVINÁ
5
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES KARVINÁ
4
VIGO
1
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES KARVINÁ
1
KARIMPEX
0
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
0
ORANJES KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
3
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
REAL KARVINÁ
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
6
BLUES DEVILS
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
1
BLUES DEVILS
1
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
2
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
2
BLUES DEVILS
1
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
6
BLUES DEVILS
2
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
9
BLUES DEVILS
0
neděle 1.12.2019 - 12:40
REAL KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:00
REAL KARVINÁ
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
REAL KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
5
REAL KARVINÁ
1
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
0
REAL KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 12:20
REAL KARVINÁ
5
DRŽÁCI
0
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
2
REAL KARVINÁ
0
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
2
REAL KARVINÁ
4
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
0
REAL KARVINÁ
5
neděle 1.12.2019 - 12:40
REAL KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
HOSPŮDKA ČMELÁK
2
SK SARTORIS KARVINÁ
3
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
4
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
2
OMA CZ
2
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
1
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 14:00
REAL KARVINÁ
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES KARVINÁ
4
VIGO
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
4
VIGO
0
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
5
KARIMPEX
3
sobota 4.1.2020 - 17:00
GUNNERS KARVINÁ
2
VIGO
2
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
4
VIGO
3
sobota 4.1.2020 - 20:20
HOSPŮDKA ČMELÁK
2
VIGO
3
neděle 1.12.2019 - 18:00
GUNNERS KARVINÁ
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
GUNNERS KARVINÁ
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:40
GUNNERS KARVINÁ
2
DRŽÁCI
3
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
0
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
GUNNERS KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
2
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 4.1.2020 - 17:00
GUNNERS KARVINÁ
2
VIGO
2
sobota 4.1.2020 - 18:20
GUNNERS KARVINÁ
4
HOSPŮDKA ČMELÁK
0
sobota 4.1.2020 - 19:40
GUNNERS KARVINÁ
0
PASTRMANIA
2
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 20:40
GUNNERS KARVINÁ
2
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
1
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
2
DRŽÁCI
1
neděle 22.12.2019 - 12:20
REAL KARVINÁ
5
DRŽÁCI
0
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
3
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
6
TDK HAVÍŘOV
1
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 19:20
GUNNERS KARVINÁ
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
6
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 15:00
HOSPŮDKA ČMELÁK
3
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
2
OMA CZ
2
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
2
REAL KARVINÁ
0
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
0
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
0
AGA 24
7
neděle 1.12.2019 - 18:00
GUNNERS KARVINÁ
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
2
KARIMPEX
5
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES KARVINÁ
1
KARIMPEX
0
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
5
KARIMPEX
3
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
2
BLUES DEVILS
1
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
0
FCK BANÍČEK
0
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
2
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
0
AGA 24
4
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
3
FRISCO
9
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
4
PASTRMANIA
5
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
0
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
1
BLUES DEVILS
1
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
1
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
1
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
6
TDK HAVÍŘOV
1
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
1
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
1
AGA 24
5
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
4
PASTRMANIA
5
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
1
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
0
REAL KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
3
FCK BANÍČEK
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
2
HOSPŮDKA ČMELÁK
2
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
4
VIGO
3
sobota 4.1.2020 - 19:40
GUNNERS KARVINÁ
0
PASTRMANIA
2
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
1
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
3
FRISCO
9
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
9
AGA 24
1
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
6
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
4
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
7
HOSPŮDKA ČMELÁK
1
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
4
FCK BANÍČEK
6
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
6
BLUES DEVILS
2
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
2
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
0
AGA 24
4
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
1
AGA 24
5
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
9
AGA 24
1
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
2
KARIMPEX
5
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
4
VIGO
0
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
0
ORANJES KARVINÁ
4
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
10
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
2
REAL KARVINÁ
4
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
0
AGA 24
7
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
ROVERS
7
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
SSKA
5
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
SANTOS GTS
3
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
LIMYS
2
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
2
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
4
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA
3
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
neděle 24.11.2019 - 09:40
SANTOS GTS
3
SSKA
2
neděle 24.11.2019 - 11:00
SANTOS GTS
1
ROVERS
2
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
SANTOS GTS
3
sobota 21.12.2019 - 09:40
SANTOS GTS
2
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
SANTOS GTS
2
RIVIÉRA KÁ-4
4
sobota 21.12.2019 - 11:40
MABUL - VÝMĚNÍK
7
SANTOS GTS
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
SANTOS GTS
0
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
1
SANTOS GTS
5
sobota 4.1.2020 - 16:20
SANTOS GTS
1
LIMYS
3
neděle 24.11.2019 - 09:40
SANTOS GTS
3
SSKA
2
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
SSKA
5
neděle 24.11.2019 - 12:20
SSKA
1
ROVERS
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
SSKA
2
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 15:00
SSKA
1
QUATRO REKLAMA
2
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
SSKA
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
4
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 20:20
SSKA
4
FC BRUNO
5
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
ROVERS
7
neděle 24.11.2019 - 11:00
SANTOS GTS
1
ROVERS
2
neděle 24.11.2019 - 12:20
SSKA
1
ROVERS
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
ROVERS
3
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 19:00
ROVERS
4
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
2
ROVERS
7
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
ROVERS
2
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
5
ROVERS
7
neděle 5.1.2020 - 11:20
ROVERS
8
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FC ZENIT KARVINÁ
5
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
LIMYS
2
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
0
LIMYS
1
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
1
MOBILKA
4
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
4
LIMYS
2
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
0
CHACHAŘI ORLOVÁ
6
sobota 4.1.2020 - 16:20
SANTOS GTS
1
LIMYS
3
sobota 30.11.2019 - 09:40
FC ZENIT KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FC ZENIT KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FC ZENIT KARVINÁ
5
sobota 21.12.2019 - 09:40
SANTOS GTS
2
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
MABUL - VÝMĚNÍK
3
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 12:20
FC ZENIT KARVINÁ
6
RIVIÉRA KÁ-4
3
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA
1
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 30.11.2019 - 09:40
FC ZENIT KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
SSKA
2
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
5
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
2
QUATRO REKLAMA
4
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
2
DEPORTIVO
2
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
4
DEPORTIVO
5
neděle 5.1.2020 - 11:20
ROVERS
8
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FC ZENIT KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
ROVERS
3
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
3
FC BRUNO
2
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
2
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
2
FC BRUNO
3
sobota 4.1.2020 - 19:00
MABUL - VÝMĚNÍK
2
FC BRUNO
2
sobota 4.1.2020 - 20:20
SSKA
4
FC BRUNO
5
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA
3
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
2
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
1
MOBILKA
4
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
2
FC BRUNO
3
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
4
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
2
MABUL - VÝMĚNÍK
8
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA
1
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
sobota 21.12.2019 - 09:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
RIVIÉRA KÁ-4
0
sobota 21.12.2019 - 11:00
SANTOS GTS
2
RIVIÉRA KÁ-4
4
sobota 21.12.2019 - 12:20
FC ZENIT KARVINÁ
6
RIVIÉRA KÁ-4
3
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
2
DEPORTIVO
2
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
5
ROVERS
7
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
FK RAPID HAVÍŘOV
6
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA
1
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
8
QUATRO REKLAMA
1
sobota 21.12.2019 - 15:00
SSKA
1
QUATRO REKLAMA
2
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
2
QUATRO REKLAMA
4
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA
1
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA
3
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA
3
FT GALAXY KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
0
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 19:00
ROVERS
4
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
2
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
4
LIMYS
2
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
1
SANTOS GTS
5
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
3
CHACHAŘI ORLOVÁ
2
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
MABUL - VÝMĚNÍK
4
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
2
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
0
LIMYS
1
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
2
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
ROVERS
2
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
4
DEPORTIVO
5
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
FK RAPID HAVÍŘOV
6
sobota 7.12.2019 - 14:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 16:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
MABUL - VÝMĚNÍK
4
sobota 21.12.2019 - 09:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
RIVIÉRA KÁ-4
0
sobota 21.12.2019 - 10:20
MABUL - VÝMĚNÍK
3
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:40
MABUL - VÝMĚNÍK
7
SANTOS GTS
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 19:00
MABUL - VÝMĚNÍK
2
FC BRUNO
2
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
2
MABUL - VÝMĚNÍK
8
sobota 7.12.2019 - 14:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
8
QUATRO REKLAMA
1
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
5
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
SSKA
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
SANTOS GTS
0
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
0
CHACHAŘI ORLOVÁ
6
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
3
CHACHAŘI ORLOVÁ
2
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 16:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
0
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
3
FC BRUNO
2
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
2
ROVERS
7
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
4
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA
3
FT GALAXY KARVINÁ
1
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
FC TYGŘI
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
5
BILBAO PETROVICE
2
neděle 10.11.2019 - 08:40
FC TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
FC TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
FC TYGŘI
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
FC TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 11:00
FC TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
FC TYGŘI
1
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
1
FC TYGŘI
0
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
3
FC TYGŘI
2
neděle 5.1.2020 - 19:20
FC TYGŘI
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
neděle 10.11.2019 - 08:40
FC TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
2
AC 6
0
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
3
SURVIVORS
3
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
0
VETERÁN TEAM
0
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
VETERÁN TEAM
4
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
2
VETERÁN TEAM
1
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
2
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
FC TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
4
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
3
IZS LOUKY
1
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
3
THE VEGETABLES
1
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
3
GESOMONT
1
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
4
GESOMONT
2
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
1
AC 6
3
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
1
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
6
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 19:20
FC TYGŘI
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
FC TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
4
SLOVAN HAVÍŘOV
4
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
2
AC 6
0
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
6
AC 6
1
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
1
SURVIVORS
6
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
2
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
1
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
1
AC 6
3
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
1
IZS LOUKY
0
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
3
THE VEGETABLES
1
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
4
THE VEGETABLES
3
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
4
THE VEGETABLES
5
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
2
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
4
THE VEGETABLES
3
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
2
VETERÁN TEAM
1
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
4
PIVNICE U HAVÍŘE
1
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 11:00
FC TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
2
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
4
GESOMONT
2
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
7
INVICTUS 2011
0
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
3
SURVIVORS
1
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
3
SURVIVORS
3
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
1
SURVIVORS
6
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
4
SLOVAN HAVÍŘOV
4
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
5
BILBAO PETROVICE
2
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
1
IZS LOUKY
0
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
3
IZS LOUKY
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
1
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
3
FC TYGŘI
2
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
2
AMBRA REAL
3
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
3
GESOMONT
1
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
1
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
7
INVICTUS 2011
0
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
FC TYGŘI
1
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
VETERÁN TEAM
4
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
4
THE VEGETABLES
5
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
4
PIVNICE U HAVÍŘE
1
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
3
SURVIVORS
1
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
6
AC 6
1
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
0
VETERÁN TEAM
0
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
1
FC TYGŘI
0
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
6
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
2
AMBRA REAL
3
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
4
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
1
FC PLAYERS
5
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
0
BLANIČTÍ RYTÍŘI
3
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
0
FC DRAGON FLY
4
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
BLANIČTÍ RYTÍŘI
6
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
2
FK CELNET
1
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
0
FC DRAGON FLY
1
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
1
FC REVOLUTION
12
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
7
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
3
BLANIČTÍ RYTÍŘI
3
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
1
FC REVOLUTION
7
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
6
FK CELNET
0
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
3
FC PLAYERS
6
sobota 11.1.2020 - 17:40
KERBEROS
5
FC U BARÁKU
2
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
5
BLANIČTÍ RYTÍŘI
1
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
1
FC REVOLUTION
7
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
11
FUTSALMANIA ORLOVÁ
2
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
1
FC REVOLUTION
12
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
5
FC PLAYERS
0
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
5
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
1
FC PLAYERS
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
5
FK CELNET
1
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
3
FC PLAYERS
6
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
5
FC PLAYERS
0
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
4
FK CELNET
4
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
0
FC DRAGON FLY
1
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
4
BLANIČTÍ RYTÍŘI
0
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
0
FC DRAGON FLY
4
sobota 11.1.2020 - 19:40
FC REVOLUTION
5
FC DRAGON FLY
2
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
3
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
BLANIČTÍ RYTÍŘI
8
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
2
FK CELNET
1
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
4
FK CELNET
4
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
6
FK CELNET
0
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
5
FK CELNET
1
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
2
BLANIČTÍ RYTÍŘI
4
sobota 9.11.2019 - 18:40
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
BLANIČTÍ RYTÍŘI
8
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
BLANIČTÍ RYTÍŘI
6
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
3
BLANIČTÍ RYTÍŘI
3
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
5
BLANIČTÍ RYTÍŘI
1
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
0
BLANIČTÍ RYTÍŘI
3
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
4
BLANIČTÍ RYTÍŘI
0
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
2
BLANIČTÍ RYTÍŘI
4
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
3
sobota 9.11.2019 - 18:40
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
7
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
5
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
11
FUTSALMANIA ORLOVÁ
2
neděle 12.1.2020 - 08:40
FK CELNET
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
2
neděle 16.2.2020 | 08:00
KERBEROS
0
FC DRAGON FLY
0
neděle 16.2.2020 | 08:40
KERBEROS
1
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
neděle 16.2.2020 | 09:20
BLANIČTÍ RYTÍŘI
2
FC DRAGON FLY
5
neděle 16.2.2020 | 10:00
REDS
3
FC REVOLUTION
10
neděle 16.2.2020 | 10:40
REDS
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
11
neděle 16.2.2020 | 11:20
FUTSALMANIA ORLOVÁ
2
FC REVOLUTION
1
neděle 16.2.2020 | 12:00
FC U BARÁKU
3
FC PLAYERS
5
neděle 16.2.2020 | 12:40
FC U BARÁKU
1
FK CELNET
0
neděle 16.2.2020 | 13:20
FK CELNET
1
FC PLAYERS
8
Žádné nadcházející zápasy