Kontakty na vedoucí

Kontakty na vedoucí:

I. LIGA

LC Real

Jan Ochodek

+420721155866

jan.ochodek@gmail.com

Výměník – Mabul

Milan lév

+420731221436


FC Mölnlycke

Michal Musil

+420732244317

xmimu@seznam.cz

Oranjes Karviná

Jan Topolčan

+420732226770

jan.top@seznam.cz

Gunners Karviná

David Dworok

+420704605356

gunners.karvina@seznam.cz

FCK Baníček

Josef Pavlovič

+420605741163

pavlovic.j@seznam.cz

Dřevotrust Šavlozubé ovce

Pavel Rýgl

+420728509697

rygl@ppc-seo.cz

Blues Devils

Dalibor Hejna

+420724076671

hejnabobes@seznam.cz

Držáci

Michal Ristovský

+420774035986

ristak09@centrum.cz

Frisco

Zdeněk Juras

+420734551075

promabyt.karvina@seznam.cz

AGA 24

Michal Sostřonek

+420606469616

dioner@seznam.cz

Vigo

Radek Seriš

+420732415745

radek.s123@seznam.cz

OMA.CZ

Filip Hruška

+420604998382

Filip.Hruska@email.cz

Rovers

Michal Čermák

+420737366137

michalcermak8@gmail.com

FC Zenit Karviná

Pavel Sznapka

+420603203759

pavel.sznapka@seznam.cz

FT Galaxy Karviná

Jaroslav Drozdík

+420737712981

drozdik@centrum.cz

II. LIGA

TDK Havířov

Filip Slivka

+420731917674

slivka.f@seznam.cz

Havrani

René Jurygáček

+420739764883

rencus@seznam.cz

Limys

Daniel Hanusek

+420722011774


FK Rapid Havířov

Jakub Karkoška

+420731371755

karkoska.kuba@seznam.cz

Riviéra KA-4

Marek Barát

+420728551543

marek-barat@seznam.cz

Ambra real

Tomáš Horáček

+420604126765

tomas.horacek88@seznam.cz

Slovan Havířov

Jiří Reis

+420604723262

jiri.reis@post.cz

FC Bruno

Marek Mikesch

+420737815108

Marek.Mikesch@seznam.cz

AZ Gates

František Toráč

+420723584964

f.toracz@seznam.cz

Quatro Reklama FC

Lukáš Miškovič

+420721561549

l.miskovic@seznam.cz

IZS Louky

David Bednář

+420733701710

soulasoulic@seznam.cz

Reapers

Petr Wojnar

+420731130669

PetrWojnar@seznam.cz

Veteran team

Patrik Gizara

+420604564982

gizara@seznam.cz

Tygři

Slavko Keleman

+420702874333

lovlostec@gmail.com

The Vegetables

Tomáš Feber

+420732231757

tomasfeber94@seznam.cz

Chachaři Orlová

Standa Geršl

+420736704889

Stanislav.gersl@seznam.cz

III. LIGA

Pikaso.CZ – zastavárna

Petr Nesét

+420776569878

neset@centrum.cz

Futsalmania Orlová

Radim Pochyba

+420604185057

pochyba1@gmail.com

Glacgow Rangers

Marcin Glac

+420732516045

glacmarcin@seznam.cz

Sokol Bohumín

Antonín Látal

+420604444983

antoninlatal@seznam.cz

SSKA

Denis Chmelař

+420607733332

denis.chmelar@seznam.cz

FC Majáček

Pavel Palša

+420604813181

palsapavel@seznam.cz

FC Revolution

Michal Jurdzina

+420737738338

michaljurdzina@seznam.cz

Invictus 2011

Jakub Malý

+420739952690

jakubkpb@seznam.cz

Kerberos

Ondřej Pawlita

+420731907075

pawlita4@seznam.cz

FC u Baráku

Denis Iliadis

+420601534713

ili14@seznam.cz

TJSK NOaCO

Roman Seremek

+420605823789

roman.seremek@seznam.cz

Karviňáci

Zbyšek Janík

+420739665489

ekrazytone@seznam.cz

Krátké zprávy

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).