Rozpis a výsledky zápasů

Zobrazit tým:
zápasdatumdomácí hosté začátek / výsledekstadion
1 1-1-1 sobota 9.11.2019 KERBEROS FC U BARÁKU  1:0 (1:0, 0:0) MFK Kovona
2 1-1-2 REDS FC U BARÁKU  2:6 (2:3, 0:3) MFK Kovona
3 1-1-3 KERBEROS REDS  1:1 (1:0, 0:1) MFK Kovona
4 1-2-1 FC REVOLUTION FC DRAGON FLY  2:1 (0:0, 2:1) MFK Kovona
5 1-2-2 FC PLAYERS FC DRAGON FLY  2:0 (1:0, 1:0) MFK Kovona
6 1-2-3 FC REVOLUTION FC PLAYERS  0:2 (0:0, 0:2) MFK Kovona
7 1-3-1 FK CELNET FUTSALMANIA ORLOVÁ  3:3 (3:0, 0:3) MFK Kovona
8 1-3-2 BLANIČTÍ RYTÍŘI FUTSALMANIA ORLOVÁ  2:4 (1:3, 1:1) MFK Kovona
9 1-3-3 FK CELNET BLANIČTÍ RYTÍŘI  0:8 (0:1, 0:7) MFK Kovona
1 1-1-1 neděle 10.11.2019 BILBAO PETROVICE GESOMONT  5:2 (2:0, 3:2) MFK Kovona
2 1-1-2 FC TYGŘI VETERÁN TEAM  2:2 (0:0, 2:2) MFK Kovona
3 1-1-3 BILBAO PETROVICE VETERÁN TEAM  1:11 (0:5, 1:6) MFK Kovona
4 1-1-4 FC TYGŘI GESOMONT  5:1 (2:0, 3:1) MFK Kovona
5 1-1-5 BILBAO PETROVICE FC TYGŘI  2:2 (1:1, 1:1) MFK Kovona
6 1-1-6 VETERÁN TEAM GESOMONT  3:1 (0:0, 3:1) MFK Kovona
7 1-2-1 MALÁRIA HAVÍŘOV THE VEGETABLES  4:4 (3:2, 1:2) MFK Kovona
8 1-2-2 SLOVAN HAVÍŘOV AC 6  2:1 (1:1, 1:0) MFK Kovona
9 1-2-3 MALÁRIA HAVÍŘOV AC 6  1:2 (1:1, 0:1) MFK Kovona
10 1-2-4 SLOVAN HAVÍŘOV THE VEGETABLES  6:0 (3:0, 3:0) MFK Kovona
11 1-2-5 MALÁRIA HAVÍŘOV SLOVAN HAVÍŘOV  2:2 (1:1, 1:1) MFK Kovona
12 1-2-6 AC 6 THE VEGETABLES  4:4 (1:3, 3:1) MFK Kovona
13 1-3-1 REAPERS IZS LOUKY  2:5 (1:2, 1:3) MFK Kovona
14 1-3-2 FC EGOLAND SURVIVORS  1:3 (1:1, 0:2) MFK Kovona
15 1-3-3 REAPERS SURVIVORS  6:3 (4:1, 2:2) MFK Kovona
16 1-3-4 FC EGOLAND IZS LOUKY  2:3 (1:0, 1:3) MFK Kovona
17 1-3-5 REAPERS FC EGOLAND  2:3 (0:1, 2:2) MFK Kovona
18 1-3-6 SURVIVORS IZS LOUKY  3:3 (1:1, 2:2) MFK Kovona
19 1-4-1 sobota 16.11.2019 INVICTUS 2011 ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  2:0 (1:0, 1:0) MFK Kovona
20 1-4-2 PIVNICE U HAVÍŘE AMBRA REAL  0:5 (0:2, 0:3) MFK Kovona
21 1-4-3 INVICTUS 2011 AMBRA REAL  2:4 (1:2, 1:2) MFK Kovona
22 1-4-4 PIVNICE U HAVÍŘE ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  3:2 (0:1, 3:1) MFK Kovona
23 1-4-5 INVICTUS 2011 PIVNICE U HAVÍŘE  6:3 (2:0, 4:3) MFK Kovona
24 1-4-6 AMBRA REAL ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  3:2 (2:1, 1:1) MFK Kovona
1 1-1-1 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ SK SARTORIS KARVINÁ OB  6:1 (2:0, 4:1) MFK Kovona
2 1-1-2 FC BULLDOGS ALIENS  0:8 (0:4, 0:4) MFK Kovona
3 1-1-3 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ FC BULLDOGS  3:2 (2:1, 1:1) MFK Kovona
4 1-1-4 SK SARTORIS KARVINÁ OB ALIENS  0:1 (0:1, 0:0) MFK Kovona
10 2-1-1 REDS BLANIČTÍ RYTÍŘI  1:6 (1:3, 0:3) MFK Kovona
11 2-1-2 FC PLAYERS BLANIČTÍ RYTÍŘI  5:2 (3:1, 2:1) MFK Kovona
12 2-1-3 REDS FC PLAYERS  1:0 (1:0, 0:0) MFK Kovona
13 2-2-1 neděle 17.11.2019 KERBEROS FK CELNET  3:1 (1:1, 2:0) MFK Kovona
14 2-2-2 FC REVOLUTION FK CELNET  3:0 (2:0, 1:0) MFK Kovona
15 2-2-3 KERBEROS FC REVOLUTION  3:6 (1:3, 2:3) MFK Kovona
1 1-1-1 neděle 24.11.2019 SFC SLEZAN KARVINÁ ROVERS  0:7 (0:2, 0:5) MFK Kovona
2 1-1-2 SANTOS GTS SSKA  3:2 (0:1, 3:1) MFK Kovona
3 1-1-3 SFC SLEZAN KARVINÁ SSKA  3:5 (2:0, 1:5) MFK Kovona
4 1-1-4 SANTOS GTS ROVERS  1:2 (1:2, 0:0) MFK Kovona
5 1-1-5 SFC SLEZAN KARVINÁ SANTOS GTS  1:3 (1:1, 0:2) MFK Kovona
6 1-1-6 SSKA ROVERS  1:3 (0:2, 1:1) MFK Kovona
7 1-2-1 sobota 30.11.2019 LIMYS FC BRUNO  1:2 (1:1, 0:1) MFK Kovona
8 1-2-2 FC ZENIT KARVINÁ DEPORTIVO  2:2 (1:0, 1:2) MFK Kovona
9 1-2-3 LIMYS DEPORTIVO  4:2 (3:1, 1:1) MFK Kovona
10 1-2-4 FC ZENIT KARVINÁ FC BRUNO  2:2 (1:1, 1:1) MFK Kovona
11 1-2-5 LIMYS FC ZENIT KARVINÁ  0:5 (0:0, 0:5) MFK Kovona
12 1-2-6 DEPORTIVO FC BRUNO  5:3 (2:1, 3:2) MFK Kovona
5 1-1-5 SK SARTORIS KARVINÁ OB FC BULLDOGS  0:5 (0:0, 0:0) MFK Kovona
6 1-1-6 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ ALIENS  2:4 (1:0, 1:4) MFK Kovona
7 2-1-1 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ SK SARTORIS KARVINÁ OB  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
8 2-1-2 FC BULLDOGS ALIENS  2:4 (1:1, 1:3) MFK Kovona
16 2-3-1 FC U BARÁKU FUTSALMANIA ORLOVÁ  2:7 (0:3, 2:4) MFK Kovona
17 2-3-2 FC DRAGON FLY FUTSALMANIA ORLOVÁ  3:4 (2:1, 1:3) MFK Kovona
18 2-3-3 FC U BARÁKU FC DRAGON FLY  1:7 (1:3, 0:4) MFK Kovona
1 1-1-1 neděle 1.12.2019 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE ORANJES KARVINÁ  1:3 (1:2, 0:1) MFK Kovona
2 1-1-2 FCK BANÍČEK HOSPŮDKA ČMELÁK  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
3 1-1-3 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE HOSPŮDKA ČMELÁK  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
4 1-1-4 FCK BANÍČEK ORANJES KARVINÁ  0:3 (0:3, 0:0) MFK Kovona
5 1-1-5 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE FCK BANÍČEK  2:2 (0:2, 2:0) MFK Kovona
6 1-1-6 HOSPŮDKA ČMELÁK ORANJES KARVINÁ  0:5 (0:0, 0:0) MFK Kovona
7 1-2-1 BLUES DEVILS VIGO  2:2 (1:1, 1:1) MFK Kovona
8 1-2-2 REAL KARVINÁ SK SARTORIS KARVINÁ  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
9 1-2-3 BLUES DEVILS SK SARTORIS KARVINÁ  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
10 1-2-4 REAL KARVINÁ VIGO  2:0 (2:0, 0:0) MFK Kovona
11 1-2-5 BLUES DEVILS REAL KARVINÁ  1:2 (0:0, 1:2) MFK Kovona
12 1-2-6 SK SARTORIS KARVINÁ VIGO  0:5 (0:0, 0:0) MFK Kovona
13 1-3-1 MOBILKA FC MÖLNLYCKE  2:6 (2:6, 0:0) MFK Kovona
14 1-3-2 RIVIÉRA KÁ-4 QUATRO REKLAMA  2:1 (1:0, 1:1) MFK Kovona
15 1-3-3 MOBILKA QUATRO REKLAMA  2:3 (1:0, 1:3) MFK Kovona
13 1-3-1 GUNNERS KARVINÁ KARIMPEX  3:3 (2:1, 1:2) Hala Házená
16 1-3-4 RIVIÉRA KÁ-4 FC MÖLNLYCKE  0:6 (0:4, 0:2) MFK Kovona
14 1-3-2 DRŽÁCI OMA CZ  2:1 (2:0, 0:1) Hala Házená
17 1-3-5 MOBILKA RIVIÉRA KÁ-4  3:8 (1:5, 2:3) MFK Kovona
15 1-3-3 GUNNERS KARVINÁ OMA CZ  4:1 (3:0, 1:1) Hala Házená
18 1-3-6 QUATRO REKLAMA FC MÖLNLYCKE  0:9 (0:2, 0:7) MFK Kovona
16 1-3-4 DRŽÁCI KARIMPEX  2:4 (2:3, 0:1) Hala Házená
17 1-3-5 GUNNERS KARVINÁ DRŽÁCI  2:3 (1:3, 1:0) Hala Házená
18 1-3-6 OMA CZ KARIMPEX  3:8 (1:2, 2:6) Hala Házená
19 1-4-1 sobota 7.12.2019 FK RAPID HAVÍŘOV FT GALAXY KARVINÁ  0:3 (0:1, 0:2) MFK Kovona
20 1-4-2 MABUL - VÝMĚNÍK CHACHAŘI ORLOVÁ  2:0 (0:0, 2:0) MFK Kovona
21 1-4-3 FK RAPID HAVÍŘOV CHACHAŘI ORLOVÁ  1:4 (0:1, 1:3) MFK Kovona
22 1-4-4 MABUL - VÝMĚNÍK FT GALAXY KARVINÁ  1:1 (0:1, 1:0) MFK Kovona
23 1-4-5 FK RAPID HAVÍŘOV MABUL - VÝMĚNÍK  3:4 (2:0, 1:4) MFK Kovona
24 1-4-6 CHACHAŘI ORLOVÁ FT GALAXY KARVINÁ  1:1 (0:0, 1:1) MFK Kovona
25 2-1-1 INVICTUS 2011 REAPERS  2:2 (0:0, 2:2) MFK Kovona
26 2-1-2 BILBAO PETROVICE MALÁRIA HAVÍŘOV  4:1 (2:1, 2:0) MFK Kovona
27 2-1-3 INVICTUS 2011 MALÁRIA HAVÍŘOV  0:3 (0:2, 0:1) MFK Kovona
28 2-1-4 BILBAO PETROVICE REAPERS  2:2 (0:1, 2:1) MFK Kovona
29 2-1-5 INVICTUS 2011 BILBAO PETROVICE  2:3 (1:0, 1:3) MFK Kovona
30 2-1-6 MALÁRIA HAVÍŘOV REAPERS  3:2 (2:0, 1:2) MFK Kovona
31 2-2-1 neděle 8.12.2019 PIVNICE U HAVÍŘE FC EGOLAND  1:8 (0:2, 1:6) MFK Kovona
32 2-2-2 FC TYGŘI SLOVAN HAVÍŘOV  3:2 (0:2, 3:0) MFK Kovona
33 2-2-3 PIVNICE U HAVÍŘE SLOVAN HAVÍŘOV  0:7 (0:5, 0:2) MFK Kovona
34 2-2-4 FC TYGŘI FC EGOLAND  2:2 (2:1, 0:1) MFK Kovona
35 2-2-5 PIVNICE U HAVÍŘE FC TYGŘI  2:1 (2:1, 0:0) MFK Kovona
36 2-2-6 SLOVAN HAVÍŘOV FC EGOLAND  3:4 (2:3, 1:1) MFK Kovona
19 1-4-1 sobota 14.12.2019 TDK HAVÍŘOV AGA 24  0:4 (0:0, 0:4) Hala Házená
37 2-3-1 AMBRA REAL SURVIVORS  3:1 (1:0, 2:1) MFK Kovona
20 1-4-2 PASTRMANIA FRISCO  1:2 (0:1, 1:1) Hala Házená
38 2-3-2 VETERÁN TEAM AC 6  2:0 (1:0, 1:0) MFK Kovona
21 1-4-3 TDK HAVÍŘOV FRISCO  3:9 (1:4, 2:5) Hala Házená
39 2-3-3 AMBRA REAL AC 6  6:1 (3:1, 3:0) MFK Kovona
22 1-4-4 PASTRMANIA AGA 24  1:5 (0:2, 1:3) Hala Házená
40 2-3-4 VETERÁN TEAM SURVIVORS  3:3 (1:1, 2:2) MFK Kovona
23 1-4-5 TDK HAVÍŘOV PASTRMANIA  4:5 (2:3, 2:2) Hala Házená
41 2-3-5 AMBRA REAL VETERÁN TEAM  0:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
24 1-4-6 FRISCO AGA 24  9:1 (3:0, 6:1) Hala Házená
42 2-3-6 AC 6 SURVIVORS  1:6 (0:1, 1:5) MFK Kovona
19 3-1-1 neděle 15.12.2019 KERBEROS FUTSALMANIA ORLOVÁ  1:4 (0:2, 1:2) MFK Kovona
20 3-1-2 FC PLAYERS FUTSALMANIA ORLOVÁ  1:5 (0:2, 1:3) MFK Kovona
21 3-1-3 KERBEROS FC PLAYERS  1:5 (1:3, 0:2) MFK Kovona
22 3-2-1 REDS FK CELNET  2:1 (1:1, 1:0) MFK Kovona
23 3-2-2 FC DRAGON FLY FK CELNET  4:4 (2:2, 2:2) MFK Kovona
24 3-2-3 REDS FC DRAGON FLY  0:1 (0:0, 0:1) MFK Kovona
25 3-3-1 FC U BARÁKU BLANIČTÍ RYTÍŘI  3:3 (2:2, 1:1) MFK Kovona
26 3-3-2 FC REVOLUTION BLANIČTÍ RYTÍŘI  5:1 (2:0, 3:1) MFK Kovona
27 3-3-3 FC U BARÁKU FC REVOLUTION  1:7 (0:4, 1:3) MFK Kovona
25 2-1-1 FK RAPID HAVÍŘOV MOBILKA  2:1 (1:0, 1:1) MFK Kovona
26 2-1-2 SFC SLEZAN KARVINÁ LIMYS  3:2 (1:1, 2:1) MFK Kovona
27 2-1-3 FK RAPID HAVÍŘOV LIMYS  0:1 (0:1, 0:0) MFK Kovona
28 2-1-4 SFC SLEZAN KARVINÁ MOBILKA  3:1 (1:0, 2:1) MFK Kovona
29 2-1-5 FK RAPID HAVÍŘOV SFC SLEZAN KARVINÁ  2:1 (0:0, 2:1) MFK Kovona
30 2-1-6 LIMYS MOBILKA  1:4 (1:2, 0:2) MFK Kovona
9 2-1-3 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ FC BULLDOGS  4:2 (4:1, 1:0) MFK Kovona
10 2-1-4 SK SARTORIS KARVINÁ OB ALIENS  4:2 (2:0, 2:2) MFK Kovona
11 2-1-5 SK SARTORIS KARVINÁ OB FC BULLDOGS  10:0 (2:0, 8:0) MFK Kovona
12 2-1-6 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ ALIENS  1:6 (1:1, 0:5) MFK Kovona
25 2-1-1 sobota 21.12.2019 TDK HAVÍŘOV GUNNERS KARVINÁ  0:3 (0:2, 0:1) Hala Házená
1 2-2-1 MABUL - VÝMĚNÍK RIVIÉRA KÁ-4  1:0 (1:0, 0:0) MFK Kovona
26 2-1-2 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE BLUES DEVILS  6:3 (0:1, 6:2) Hala Házená
2 2-2-2 SANTOS GTS FC ZENIT KARVINÁ  2:3 (1:2, 1:1) MFK Kovona
27 2-1-3 TDK HAVÍŘOV BLUES DEVILS  1:1 (1:1, 0:0) Hala Házená
3 2-2-3 MABUL - VÝMĚNÍK FC ZENIT KARVINÁ  3:3 (3:1, 0:2) MFK Kovona
28 2-1-4 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE GUNNERS KARVINÁ  2:1 (0:1, 2:0) Hala Házená
4 2-2-4 SANTOS GTS RIVIÉRA KÁ-4  2:4 (1:2, 1:2) MFK Kovona
29 2-1-5 TDK HAVÍŘOV DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE  1:5 (0:1, 1:4) Hala Házená
5 2-2-5 MABUL - VÝMĚNÍK SANTOS GTS  7:3 (3:1, 4:2) MFK Kovona
30 2-1-6 BLUES DEVILS GUNNERS KARVINÁ  2:3 (0:0, 0:0) Hala Házená
6 2-2-6 FC ZENIT KARVINÁ RIVIÉRA KÁ-4  6:3 (2:0, 4:3) MFK Kovona
7 2-3-1 CHACHAŘI ORLOVÁ QUATRO REKLAMA  8:1 (3:0, 5:1) MFK Kovona
8 2-3-2 SSKA DEPORTIVO  2:2 (1:1, 1:1) MFK Kovona
9 2-3-3 CHACHAŘI ORLOVÁ DEPORTIVO  5:2 (1:2, 4:0) MFK Kovona
10 2-3-4 SSKA QUATRO REKLAMA  1:2 (1:0, 0:2) MFK Kovona
11 2-3-5 CHACHAŘI ORLOVÁ SSKA  1:3 (0:2, 1:1) MFK Kovona
12 2-3-6 DEPORTIVO QUATRO REKLAMA  2:4 (1:3, 1:1) MFK Kovona
1 2-4-1 FT GALAXY KARVINÁ FC MÖLNLYCKE  0:3 (0:2, 0:1) MFK Kovona
2 2-4-2 ROVERS FC BRUNO  3:3 (2:2, 1:1) MFK Kovona
3 2-4-3 FT GALAXY KARVINÁ FC BRUNO  3:2 (1:1, 2:1) MFK Kovona
4 2-4-4 ROVERS FC MÖLNLYCKE  4:3 (3:0, 1:3) MFK Kovona
5 2-4-5 FT GALAXY KARVINÁ ROVERS  2:7 (2:0, 0:7) MFK Kovona
6 2-4-6 FC BRUNO FC MÖLNLYCKE  2:9 (0:4, 2:5) MFK Kovona
31 2-2-1 neděle 22.12.2019 PASTRMANIA DRŽÁCI  1:3 (1:2, 0:1) Hala Házená
28 4-1-1 KERBEROS BLANIČTÍ RYTÍŘI  0:3 (0:1, 0:2) MFK Kovona
32 2-2-2 FCK BANÍČEK REAL KARVINÁ  5:1 (1:0, 4:1) Hala Házená
29 4-1-2 FC DRAGON FLY BLANIČTÍ RYTÍŘI  4:0 (0:0, 4:0) MFK Kovona
33 2-2-3 PASTRMANIA REAL KARVINÁ  0:2 (0:1, 0:1) Hala Házená
30 4-1-3 KERBEROS FC DRAGON FLY  0:4 (0:3, 0:1) MFK Kovona
34 2-2-4 FCK BANÍČEK DRŽÁCI  2:1 (1:1, 1:0) Hala Házená
31 4-2-1 REDS FUTSALMANIA ORLOVÁ  2:4 (0:0, 2:4) MFK Kovona
35 2-2-5 PASTRMANIA FCK BANÍČEK  3:3 (3:1, 0:2) Hala Házená
32 4-2-2 FC REVOLUTION FUTSALMANIA ORLOVÁ  11:2 (4:1, 7:1) MFK Kovona
36 2-2-6 REAL KARVINÁ DRŽÁCI  5:0 (1:0, 4:0) Hala Házená
33 4-2-3 REDS FC REVOLUTION  1:12 (0:7, 1:5) MFK Kovona
37 2-3-1 FRISCO OMA CZ  6:3 (4:0, 2:3) Hala Házená
34 4-3-1 FC U BARÁKU FK CELNET  6:0 (4:0, 2:0) MFK Kovona
38 2-3-2 HOSPŮDKA ČMELÁK SK SARTORIS KARVINÁ  2:3 (2:1, 0:2) Hala Házená
35 4-3-2 FC PLAYERS FK CELNET  5:1 (1:1, 4:0) MFK Kovona
39 2-3-3 FRISCO SK SARTORIS KARVINÁ  4:2 (1:1, 3:1) Hala Házená
36 4-3-3 FC U BARÁKU FC PLAYERS  3:6 (1:3, 2:3) MFK Kovona
40 2-3-4 HOSPŮDKA ČMELÁK OMA CZ  3:3 (3:2, 0:1) Hala Házená
43 2-4-1 GESOMONT ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:4 (1:2, 0:2) MFK Kovona
41 2-3-5 FRISCO HOSPŮDKA ČMELÁK  7:1 (4:1, 3:0) Hala Házená
44 2-4-2 THE VEGETABLES IZS LOUKY  1:0 (1:0, 0:0) MFK Kovona
42 2-3-6 SK SARTORIS KARVINÁ OMA CZ  2:2 (2:0, 0:2) Hala Házená
45 2-4-3 GESOMONT IZS LOUKY  3:1 (1:0, 2:1) MFK Kovona
43 2-4-1 AGA 24 KARIMPEX  2:5 (1:0, 1:5) Hala Házená
46 2-4-4 THE VEGETABLES ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:1 (0:1, 1:0) MFK Kovona
44 2-4-2 ORANJES KARVINÁ VIGO  4:1 (3:1, 1:0) Hala Házená
47 2-4-5 GESOMONT THE VEGETABLES  3:1 (0:0, 3:1) MFK Kovona
45 2-4-3 AGA 24 VIGO  4:0 (2:0, 2:0) Hala Házená
48 2-4-6 IZS LOUKY ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:0 (2:0, 2:0) MFK Kovona
46 2-4-4 ORANJES KARVINÁ KARIMPEX  1:0 (0:0, 1:0) Hala Házená
47 2-4-5 AGA 24 ORANJES KARVINÁ  0:4 (0:2, 0:2) Hala Házená
48 2-4-6 VIGO KARIMPEX  5:3 (0:2, 5:1) Hala Házená
49 3-1-1 sobota 4.1.2020 OMA CZ REAL KARVINÁ  2:0 (0:0, 2:0) Hala Házená
1 3-1-1 QUATRO REKLAMA FC ZENIT KARVINÁ  1:2 (0:1, 1:1) MFK Kovona
50 3-1-2 AGA 24 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE  10:3 (4:0, 6:3) Hala Házená
2 3-1-2 FT GALAXY KARVINÁ SFC SLEZAN KARVINÁ  4:2 (1:0, 3:2) MFK Kovona
51 3-1-3 OMA CZ DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE  0:3 (0:1, 0:2) Hala Házená
3 3-1-3 QUATRO REKLAMA SFC SLEZAN KARVINÁ  3:2 (1:1, 2:1) MFK Kovona
52 3-1-4 AGA 24 REAL KARVINÁ  2:4 (0:2, 2:2) Hala Házená
4 3-1-4 FT GALAXY KARVINÁ FC ZENIT KARVINÁ  2:2 (0:0, 2:2) MFK Kovona
53 3-1-5 OMA CZ AGA 24  0:7 (0:3, 0:4) Hala Házená
5 3-1-5 QUATRO REKLAMA FT GALAXY KARVINÁ  3:1 (3:0, 0:1) MFK Kovona
54 3-1-6 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE REAL KARVINÁ  0:5 (0:3, 0:2) Hala Házená
6 3-1-6 SFC SLEZAN KARVINÁ FC ZENIT KARVINÁ  2:2 (2:1, 0:1) MFK Kovona
55 3-2-1 KARIMPEX BLUES DEVILS  2:1 (0:1, 2:0) Hala Házená
1 3-2-1 FC MÖLNLYCKE LIMYS  4:2 (2:2, 2:0) MFK Kovona
56 3-2-2 FRISCO FCK BANÍČEK  4:6 (1:2, 3:4) Hala Házená
2 3-2-2 CHACHAŘI ORLOVÁ SANTOS GTS  0:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
57 3-2-3 KARIMPEX FCK BANÍČEK  0:0 (0:0, 0:0) Hala Házená
3 3-2-3 FC MÖLNLYCKE SANTOS GTS  1:5 (1:2, 0:3) MFK Kovona
58 3-2-4 FRISCO BLUES DEVILS  6:2 (1:2, 5:0) Hala Házená
4 3-2-4 LIMYS CHACHAŘI ORLOVÁ  0:6 (0:4, 0:2) MFK Kovona
59 3-2-5 KARIMPEX FRISCO  2:2 (2:1, 0:1) Hala Házená
5 3-2-5 FC MÖLNLYCKE CHACHAŘI ORLOVÁ  3:2 (1:2, 2:0) MFK Kovona
60 3-2-6 FCK BANÍČEK BLUES DEVILS  9:0 (4:0, 5:0) Hala Házená
6 3-2-6 SANTOS GTS LIMYS  1:3 (1:1, 0:2) MFK Kovona
61 3-3-1 GUNNERS KARVINÁ VIGO  2:2 (1:1, 1:1) Hala Házená
1 3-3-1 MOBILKA FC BRUNO  2:3 (1:1, 1:2) MFK Kovona
62 3-3-2 PASTRMANIA HOSPŮDKA ČMELÁK  2:2 (0:1, 2:1) Hala Házená
2 3-3-2 MABUL - VÝMĚNÍK SSKA  2:1 (2:0, 0:1) MFK Kovona
63 3-3-3 GUNNERS KARVINÁ HOSPŮDKA ČMELÁK  4:0 (1:0, 3:0) Hala Házená
3 3-3-3 MOBILKA SSKA  4:1 (2:0, 2:1) MFK Kovona
64 3-3-4 PASTRMANIA VIGO  4:3 (1:1, 3:2) Hala Házená
4 3-3-4 MABUL - VÝMĚNÍK FC BRUNO  2:2 (2:2, 0:0) MFK Kovona
65 3-3-5 GUNNERS KARVINÁ PASTRMANIA  0:2 (0:1, 0:1) Hala Házená
5 3-3-5 MOBILKA MABUL - VÝMĚNÍK  2:8 (1:3, 1:5) MFK Kovona
66 3-3-4 HOSPŮDKA ČMELÁK VIGO  2:3 (0:2, 2:1) Hala Házená
6 3-3-6 SSKA FC BRUNO  4:5 (1:3, 3:2) MFK Kovona
1 3-4-1 neděle 5.1.2020 RIVIÉRA KÁ-4 DEPORTIVO  2:2 (1:0, 1:2) MFK Kovona
2 3-4-2 FK RAPID HAVÍŘOV ROVERS  3:2 (2:0, 1:2) MFK Kovona
67 3-4-1 DRŽÁCI SK SARTORIS KARVINÁ  2:4 (1:1, 1:3) Hala Házená
3 3-4-3 RIVIÉRA KÁ-4 ROVERS  5:7 (3:4, 2:3) MFK Kovona
68 3-4-2 TDK HAVÍŘOV ORANJES KARVINÁ  1:3 (0:1, 1:2) Hala Házená
4 3-4-4 FK RAPID HAVÍŘOV DEPORTIVO  4:5 (4:1, 0:4) MFK Kovona
69 3-4-3 DRŽÁCI ORANJES KARVINÁ  3:3 (2:2, 1:1) Hala Házená
5 3-4-5 RIVIÉRA KÁ-4 FK RAPID HAVÍŘOV  2:6 (1:1, 1:5) MFK Kovona
70 3-4-4 TDK HAVÍŘOV SK SARTORIS KARVINÁ  1:2 (1:1, 0:1) Hala Házená
6 3-4-6 ROVERS DEPORTIVO  8:2 (2:1, 6:1) MFK Kovona
71 3-4-5 DRŽÁCI TDK HAVÍŘOV  6:1 (2:0, 4:1) Hala Házená
49 3-1-1 SURVIVORS ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  2:2 (2:2, 0:0) MFK Kovona
72 3-4-6 ORANJES KARVINÁ SK SARTORIS KARVINÁ  1:1 (1:1, 0:0) Hala Házená
50 3-1-2 BILBAO PETROVICE SLOVAN HAVÍŘOV  0:2 (0:0, 0:2) MFK Kovona
13 3-1-1 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ SK SARTORIS KARVINÁ OB  1:3 (0:2, 1:1) Hala Házená
51 3-1-3 SURVIVORS SLOVAN HAVÍŘOV  4:4 (2:3, 1:1) MFK Kovona
14 3-1-2 FC BULLDOGS ALIENS  1:3 (0:1, 1:2) Hala Házená
52 3-1-4 BILBAO PETROVICE ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  0:1 (0:1, 0:0) MFK Kovona
15 3-1-3 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ FC BULLDOGS  2:3 (1:2, 1:1) Hala Házená
53 3-1-5 SURVIVORS BILBAO PETROVICE  5:2 (4:0, 1:2) MFK Kovona
16 3-1-4 SK SARTORIS KARVINÁ OB ALIENS  6:4 (4:1, 2:3) Hala Házená
54 3-1-6 SLOVAN HAVÍŘOV ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:2 (1:0, 3:1) MFK Kovona
55 3-2-1 IZS LOUKY MALÁRIA HAVÍŘOV  1:3 (1:3, 0:0) MFK Kovona
56 3-2-2 AMBRA REAL FC TYGŘI  1:0 (0:0, 1:0) MFK Kovona
57 3-2-3 IZS LOUKY FC TYGŘI  3:2 (1:2, 2:0) MFK Kovona
58 3-2-4 AMBRA REAL MALÁRIA HAVÍŘOV  6:2 (1:1, 5:1) MFK Kovona
59 3-2-5 IZS LOUKY AMBRA REAL  2:3 (2:1, 0:2) MFK Kovona
60 3-2-6 FC TYGŘI MALÁRIA HAVÍŘOV  4:4 (2:1, 2:3) MFK Kovona
73 4-1-1 sobota 11.1.2020 SK SARTORIS KARVINÁ DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE  3:1 (0:0, 3:1) Hala Házená
61 3-3-1 REAPERS THE VEGETABLES  4:3 (1:1, 3:2) MFK Kovona
74 4-1-2 KARIMPEX PASTRMANIA  5:0 (1:0, 4:0) Hala Házená
62 3-3-2 PIVNICE U HAVÍŘE VETERÁN TEAM  2:4 (2:0, 0:4) MFK Kovona
75 4-1-3 SK SARTORIS KARVINÁ PASTRMANIA  2:2 (0:2, 2:0) Hala Házená
63 3-3-3 REAPERS VETERÁN TEAM  2:1 (1:0, 1:1) MFK Kovona
76 4-1-4 KARIMPEX DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE  3:3 (2:0, 1:3) Hala Házená
64 3-3-4 PIVNICE U HAVÍŘE THE VEGETABLES  4:5 (2:3, 2:2) MFK Kovona
77 4-1-5 SK SARTORIS KARVINÁ KARIMPEX  5:8 (2:5, 3:3) Hala Házená
65 3-3-5 REAPERS PIVNICE U HAVÍŘE  4:1 (1:1, 3:0) MFK Kovona
78 4-1-6 PASTRMANIA DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE  6:1 (4:0, 2:1) Hala Házená
66 3-3-6 VETERÁN TEAM THE VEGETABLES  2:0 (1:0, 1:0) MFK Kovona
79 4-2-1 VIGO FCK BANÍČEK  4:0 (2:0, 2:0) Hala Házená
67 3-4-1 FC EGOLAND AC 6  2:2 (1:2, 1:0) MFK Kovona
80 4-2-2 OMA CZ TDK HAVÍŘOV  2:1 (1:1, 1:0) Hala Házená
68 3-4-2 INVICTUS 2011 GESOMONT  3:1 (3:1, 0:0) MFK Kovona
81 4-2-3 VIGO TDK HAVÍŘOV  1:2 (1:1, 0:1) Hala Házená
69 3-4-3 FC EGOLAND GESOMONT  4:2 (0:1, 4:1) MFK Kovona
82 4-2-4 OMA CZ FCK BANÍČEK  3:5 (1:2, 2:3) Hala Házená
70 3-4-4 INVICTUS 2011 AC 6  1:2 (1:1, 0:1) MFK Kovona
83 4-2-5 VIGO OMA CZ  3:3 (1:1, 2:2) Hala Házená
71 3-4-5 FC EGOLAND INVICTUS 2011  7:0 (3:0, 4:0) MFK Kovona
84 4-2-6 TDK HAVÍŘOV FCK BANÍČEK  2:3 (1:0, 1:3) Hala Házená
72 3-4-6 GESOMONT AC 6  1:3 (1:1, 0:2) MFK Kovona
85 4-3-1 BLUES DEVILS HOSPŮDKA ČMELÁK  4:3 (2:2, 2:1) Hala Házená
1 5-1-1 KERBEROS REDS  1:1 (1:0, 0:1) MFK Kovona
86 4-3-2 DRŽÁCI AGA 24  2:3 (1:1, 1:2) Hala Házená
2 5-1-2 KERBEROS FC U BARÁKU  5:2 (2:2, 3:0) MFK Kovona
87 4-3-3 BLUES DEVILS AGA 24  1:4 (0:2, 1:2) Hala Házená
3 5-1-3 FC U BARÁKU REDS  3:0 (1:0, 2:0) MFK Kovona
88 4-3-4 DRŽÁCI HOSPŮDKA ČMELÁK  2:1 (1:1, 1:0) Hala Házená
4 5-2-1 FC REVOLUTION FC PLAYERS  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
89 4-3-5 BLUES DEVILS DRŽÁCI  2:4 (1:2, 1:2) Hala Házená
5 5-2-2 FC REVOLUTION FC DRAGON FLY  5:2 (2:0, 3:2) MFK Kovona
90 4-3-6 AGA 24 HOSPŮDKA ČMELÁK  2:1 (1:1, 1:0) Hala Házená
6 5-2-3 FC DRAGON FLY FC PLAYERS  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
7 5-3-1 neděle 12.1.2020 FK CELNET BLANIČTÍ RYTÍŘI  2:4 (0:2, 2:2) MFK Kovona
8 5-3-2 FK CELNET FUTSALMANIA ORLOVÁ  2:2 (2:0, 0:2) MFK Kovona
91 4-4-1 REAL KARVINÁ ORANJES KARVINÁ  3:0 (1:0, 2:0) Hala Házená
9 5-3-3 FUTSALMANIA ORLOVÁ BLANIČTÍ RYTÍŘI  0:5 (0:3, 0:2) MFK Kovona
92 4-4-2 GUNNERS KARVINÁ FRISCO  2:8 (1:2, 1:6) Hala Házená
1 4-1-1 DEPORTIVO SFC SLEZAN KARVINÁ  1:2 (0:1, 1:1) MFK Kovona
93 4-4-3 REAL KARVINÁ FRISCO  4:1 (2:0, 2:1) Hala Házená
2 4-1-2 FC MÖLNLYCKE MABUL - VÝMĚNÍK  3:8 (3:3, 0:5) MFK Kovona
94 4-4-4 GUNNERS KARVINÁ ORANJES KARVINÁ  1:2 (1:1, 0:1) Hala Házená
3 4-1-3 DEPORTIVO MABUL - VÝMĚNÍK  2:6 (1:3, 1:3) MFK Kovona
95 4-4-5 REAL KARVINÁ GUNNERS KARVINÁ  8:0 (4:0, 4:0) Hala Házená
4 4-1-4 FC MÖLNLYCKE SFC SLEZAN KARVINÁ  3:1 (2:0, 1:1) MFK Kovona
96 4-4-6 FRISCO ORANJES KARVINÁ  7:3 (3:1, 4:2) Hala Házená
5 4-1-5 DEPORTIVO FC MÖLNLYCKE  0:5 (0:0, 0:0) MFK Kovona
17 3-1-5 SK SARTORIS KARVINÁ OB FC BULLDOGS  1:2 (0:1, 1:1) Hala Házená
6 4-1-6 MABUL - VÝMĚNÍK SFC SLEZAN KARVINÁ  6:1 (3:0, 3:1) MFK Kovona
18 3-1-6 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ ALIENS  0:2 (0:0, 0:2) Hala Házená
7 4-2-1 FC BRUNO SANTOS GTS  1:3 (0:1, 1:2) MFK Kovona
19 4-1-1 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ SK SARTORIS KARVINÁ OB  0:8 (0:6, 0:2) Hala Házená
8 4-2-2 QUATRO REKLAMA FK RAPID HAVÍŘOV  7:0 (1:0, 6:0) MFK Kovona
20 4-1-2 FC BULLDOGS ALIENS  0:0 (0:0, 0:0) Hala Házená
9 4-2-3 FC BRUNO FK RAPID HAVÍŘOV  3:2 (1:1, 2:1) MFK Kovona
10 4-2-4 QUATRO REKLAMA SANTOS GTS  0:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
11 4-2-5 FC BRUNO QUATRO REKLAMA  3:1 (2:1, 1:0) MFK Kovona
12 4-2-6 FK RAPID HAVÍŘOV SANTOS GTS  0:3 (0:0, 0:3) MFK Kovona
19 4-4-1 neděle 19.1.2020 FC ZENIT KARVINÁ ROVERS  3:1 (2:1, 1:0) MFK Kovona
20 4-4-2 MOBILKA CHACHAŘI ORLOVÁ  3:2 (0:2, 3:0) MFK Kovona
21 4-4-3 FC ZENIT KARVINÁ CHACHAŘI ORLOVÁ  7:1 (3:1, 4:0) MFK Kovona
22 4-4-4 MOBILKA ROVERS  1:1 (1:1, 0:0) MFK Kovona
23 4-4-5 FC ZENIT KARVINÁ MOBILKA  5:6 (2:1, 3:5) MFK Kovona
24 4-4-6 CHACHAŘI ORLOVÁ ROVERS  0:3 (0:1, 0:2) MFK Kovona
97 5-1-1 BILBAO PETROVICE AMBRA REAL  1:5 (1:1, 0:4) MFK Kovona
98 5-1-2 THE VEGETABLES FC EGOLAND  1:4 (0:2, 1:2) MFK Kovona
99 5-1-3 BILBAO PETROVICE FC EGOLAND  2:7 (1:2, 1:5) MFK Kovona
100 5-1-4 THE VEGETABLES AMBRA REAL  0:6 (0:2, 0:4) MFK Kovona
101 5-1-5 BILBAO PETROVICE THE VEGETABLES  3:5 (3:2, 0:3) MFK Kovona
102 5-1-6 FC EGOLAND AMBRA REAL  0:5 (0:2, 0:3) MFK Kovona
97 5-1-1 sobota 25.1.2020 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE FRISCO  3:6 (2:3, 1:3) Hala Házená
73 4-1-1 AC 6 BILBAO PETROVICE  4:4 (3:1, 1:3) MFK Kovona
98 5-1-2 VIGO DRŽÁCI  2:3 (0:1, 2:2) Hala Házená
74 4-1-2 IZS LOUKY PIVNICE U HAVÍŘE  4:2 (1:0, 3:2) MFK Kovona
99 5-1-3 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE DRŽÁCI  3:3 (3:2, 0:1) Hala Házená
75 4-1-3 AC 6 PIVNICE U HAVÍŘE  1:1 (1:1, 0:0) MFK Kovona
100 5-1-4 VIGO FRISCO  3:5 (0:2, 3:3) Hala Házená
76 4-1-4 IZS LOUKY BILBAO PETROVICE  1:2 (1:0, 0:2) MFK Kovona
101 5-1-5 DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE VIGO  2:9 (1:4, 1:5) Hala Házená
77 4-1-5 AC 6 IZS LOUKY  0:7 (0:3, 0:4) MFK Kovona
102 5-1-6 DRŽÁCI FRISCO  3:4 (3:2, 0:2) Hala Házená
78 4-1-6 PIVNICE U HAVÍŘE BILBAO PETROVICE  2:2 (0:0, 2:2) MFK Kovona
79 4-2-1 THE VEGETABLES FC TYGŘI  3:0 (3:0, 0:0) MFK Kovona
80 4-2-2 SURVIVORS INVICTUS 2011  5:3 (1:1, 4:2) MFK Kovona
81 4-2-3 THE VEGETABLES INVICTUS 2011  6:1 (3:0, 3:1) MFK Kovona
103 5-2-1 FCK BANÍČEK AGA 24  0:1 (0:0, 0:1) Hala Házená
82 4-2-4 SURVIVORS FC TYGŘI  4:1 (0:0, 4:1) MFK Kovona
106 5-2-4 SK SARTORIS KARVINÁ AGA 24  0:2 (0:1, 0:1) Hala Házená
83 4-2-5 THE VEGETABLES SURVIVORS  1:4 (1:1, 0:3) MFK Kovona
107 5-2-5 FCK BANÍČEK SK SARTORIS KARVINÁ  6:3 (2:1, 4:2) Hala Házená
84 4-2-6 INVICTUS 2011 FC TYGŘI  1:4 (0:2, 1:2) MFK Kovona
104 5-2-2 SK SARTORIS KARVINÁ GUNNERS KARVINÁ  5:0 (0:0, 0:0) Hala Házená
105 5-2-3 FCK BANÍČEK GUNNERS KARVINÁ  5:0 (0:0, 0:0) Hala Házená
108 5-2-6 GUNNERS KARVINÁ AGA 24  0:5 (0:0, 0:0) Hala Házená
109 5-3-1 HOSPŮDKA ČMELÁK TDK HAVÍŘOV  0:5 (0:0, 0:0) Hala Házená
85 4-3-1 MALÁRIA HAVÍŘOV ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:5 (3:2, 1:3) MFK Kovona
110 5-3-2 REAL KARVINÁ KARIMPEX  4:3 (2:1, 2:2) Hala Házená
86 4-3-2 FC EGOLAND VETERÁN TEAM  4:3 (1:2, 3:1) MFK Kovona
111 5-3-3 HOSPŮDKA ČMELÁK KARIMPEX  0:5 (0:0, 0:0) Hala Házená
87 4-3-3 MALÁRIA HAVÍŘOV VETERÁN TEAM  2:4 (1:4, 1:0) MFK Kovona
112 5-3-4 REAL KARVINÁ TDK HAVÍŘOV  1:1 (1:1, 0:0) Hala Házená
88 4-3-4 FC EGOLAND ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:3 (1:1, 3:2) MFK Kovona
113 5-3-5 HOSPŮDKA ČMELÁK REAL KARVINÁ  0:5 (0:0, 0:0) Hala Házená
89 4-3-5 MALÁRIA HAVÍŘOV FC EGOLAND  1:1 (1:1, 0:0) MFK Kovona
114 5-3-6 KARIMPEX TDK HAVÍŘOV  4:2 (1:2, 3:0) Hala Házená
90 4-3-6 VETERÁN TEAM ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:3 (0:2, 1:1) MFK Kovona
91 4-4-1 neděle 26.1.2020 SLOVAN HAVÍŘOV GESOMONT  4:3 (1:2, 3:1) MFK Kovona
92 4-4-2 REAPERS AMBRA REAL  2:5 (1:1, 1:4) MFK Kovona
93 4-4-3 SLOVAN HAVÍŘOV AMBRA REAL  1:2 (0:2, 1:0) MFK Kovona
94 4-4-4 REAPERS GESOMONT  2:4 (2:1, 0:3) MFK Kovona
95 4-4-5 SLOVAN HAVÍŘOV REAPERS  5:3 (2:1, 3:2) MFK Kovona
96 4-4-6 AMBRA REAL GESOMONT  9:0 (7:0, 2:0) MFK Kovona
10 6-1-1 REDS FC PLAYERS  0:1 (0:0, 0:1) MFK Kovona
11 6-1-2 REDS BLANIČTÍ RYTÍŘI  2:3 (0:2, 2:1) MFK Kovona
12 6-1-3 BLANIČTÍ RYTÍŘI FC PLAYERS  3:7 (1:4, 2:3) MFK Kovona
13 6-2-1 KERBEROS FC REVOLUTION  0:3 (0:1, 0:2) MFK Kovona
14 6-2-2 KERBEROS FK CELNET  6:1 (2:0, 4:1) MFK Kovona
15 6-2-3 FK CELNET FC REVOLUTION  0:11 (0:7, 0:4) MFK Kovona
16 6-3-1 FC U BARÁKU FC DRAGON FLY  1:4 (1:1, 0:3) MFK Kovona
17 6-3-2 FC U BARÁKU FUTSALMANIA ORLOVÁ  0:6 (0:2, 0:4) MFK Kovona
18 6-3-3 FUTSALMANIA ORLOVÁ FC DRAGON FLY  0:2 (0:2, 0:0) MFK Kovona
25 5-1-1 sobota 1.2.2020 SFC SLEZAN KARVINÁ CHACHAŘI ORLOVÁ  1:0 (1:0, 0:0) MFK Kovona
26 5-1-2 FC BRUNO RIVIÉRA KÁ-4  1:2 (0:2, 1:0) MFK Kovona
27 5-1-3 SFC SLEZAN KARVINÁ RIVIÉRA KÁ-4  2:1 (1:1, 1:0) MFK Kovona
28 5-1-4 FC BRUNO CHACHAŘI ORLOVÁ  2:5 (0:2, 2:3) MFK Kovona
29 5-1-5 SFC SLEZAN KARVINÁ FC BRUNO  1:5 (0:3, 1:2) MFK Kovona
30 5-1-6 RIVIÉRA KÁ-4 CHACHAŘI ORLOVÁ  2:1 (0:1, 2:0) MFK Kovona
31 5-2-1 SANTOS GTS FT GALAXY KARVINÁ  0:2 (0:0, 0:2) MFK Kovona
32 5-2-2 DEPORTIVO MOBILKA  1:4 (1:0, 0:4) MFK Kovona
33 5-2-3 SANTOS GTS MOBILKA  2:3 (2:0, 0:3) MFK Kovona
34 5-2-4 DEPORTIVO FT GALAXY KARVINÁ  0:7 (0:1, 0:6) MFK Kovona
35 5-2-5 SANTOS GTS DEPORTIVO  5:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
36 5-2-6 MOBILKA FT GALAXY KARVINÁ  1:6 (0:2, 1:4) MFK Kovona
37 5-3-1 SSKA FK RAPID HAVÍŘOV  1:2 (1:1, 0:1) MFK Kovona
38 5-3-2 FC ZENIT KARVINÁ FC MÖLNLYCKE  1:2 (1:1, 0:1) MFK Kovona
39 5-3-3 SSKA FC MÖLNLYCKE  2:4 (1:3, 1:1) MFK Kovona
40 5-3-4 FC ZENIT KARVINÁ FK RAPID HAVÍŘOV  1:1 (0:0, 1:1) MFK Kovona
41 5-3-5 SSKA FC ZENIT KARVINÁ  2:1 (0:1, 2:0) MFK Kovona
42 5-3-6 FC MÖLNLYCKE FK RAPID HAVÍŘOV  3:7 (3:3, 0:4) MFK Kovona
43 5-4-1 neděle 2.2.2020 ROVERS MABUL - VÝMĚNÍK  1:5 (1:1, 0:4) MFK Kovona
44 5-4-2 LIMYS QUATRO REKLAMA  0:5 (0:0, 0:5) MFK Kovona
115 5-4-1 ORANJES KARVINÁ PASTRMANIA  4:2 (2:0, 2:2) Hala Házená
45 5-4-3 ROVERS QUATRO REKLAMA  3:0 (2:0, 1:0) MFK Kovona
116 5-4-2 BLUES DEVILS OMA CZ  2:0 (1:0, 1:0) Hala Házená
46 5-4-4 LIMYS MABUL - VÝMĚNÍK  0:5 (0:3, 0:2) MFK Kovona
117 5-4-3 ORANJES KARVINÁ OMA CZ  6:3 (2:1, 4:2) Hala Házená
47 5-4-5 ROVERS LIMYS  8:3 (4:2, 4:1) MFK Kovona
118 5-4-4 BLUES DEVILS PASTRMANIA  0:3 (0:1, 0:2) Hala Házená
48 5-4-6 QUATRO REKLAMA MABUL - VÝMĚNÍK  1:8 (1:3, 0:5) MFK Kovona
119 5-4-5 ORANJES KARVINÁ BLUES DEVILS  3:6 (1:3, 2:3) Hala Házená
19 7-1-1 KERBEROS FC PLAYERS  0:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
120 5-4-6 OMA CZ PASTRMANIA  2:6 (2:2, 0:4) Hala Házená
20 7-1-2 KERBEROS FUTSALMANIA ORLOVÁ  0:3 (0:2, 0:1) MFK Kovona
21 4-1-3 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ FC BULLDOGS  1:4 (1:2, 0:2) Hala Házená
21 7-1-3 FUTSALMANIA ORLOVÁ FC PLAYERS  2:3 (1:1, 1:2) MFK Kovona
22 4-1-4 SK SARTORIS KARVINÁ OB ALIENS  5:1 (2:0, 3:1) Hala Házená
22 7-2-1 REDS FC DRAGON FLY  1:5 (0:4, 1:1) MFK Kovona
23 4-1-5 SK SARTORIS KARVINÁ OB FC BULLDOGS  5:0 (2:0, 3:0) Hala Házená
23 7-2-2 REDS FK CELNET  0:2 (0:0, 0:2) MFK Kovona
24 4-1-6 SFK DŘEVÁCI KARVINÁ ALIENS  2:2 (1:2, 1:0) Hala Házená
24 7-2-3 FK CELNET FC DRAGON FLY  2:13 (1:3, 1:7) MFK Kovona
25 7-3-1 FC U BARÁKU FC REVOLUTION  0:5 (0:3, 0:2) MFK Kovona
26 7-3-2 FC U BARÁKU BLANIČTÍ RYTÍŘI  2:3 (0:1, 2:2) MFK Kovona
27 7-3-3 BLANIČTÍ RYTÍŘI FC REVOLUTION  2:5 (0:2, 2:3) MFK Kovona
1 ČT1 sobota 8.2.2020 REAL KARVINÁ PASTRMANIA  3:6 (1:2, 2:4) Hala Házená
2 ČT2 FRISCO DRŽÁCI  1:2 (0:1, 1:1) Hala Házená
3 ČT3 AGA 24 KARIMPEX  1:3 (1:1, 0:2) Hala Házená
4 ČT4 ORANJES KARVINÁ FCK BANÍČEK  1:0 (1:0, 0:0) Hala Házená
5 SM1 PASTRMANIA ORANJES KARVINÁ  3:7 (1:3, 2:4) Hala Házená
6 SM2 DRŽÁCI KARIMPEX  2:1p (0:1, 1:0) Hala Házená
7 3MI PASTRMANIA KARIMPEX  4:6 (2:3, 2:3) Hala Házená
8 FIN ORANJES KARVINÁ DRŽÁCI  2:3p (0:0, 2:2) Hala Házená
103 5-2-1 neděle 9.2.2020 FC TYGŘI ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:0 (0:0, 1:0) MFK Kovona
104 5-2-2 AC 6 REAPERS  0:5 (0:3, 0:2) MFK Kovona
105 5-2-3 FC TYGŘI REAPERS  2:4 (1:3, 1:1) MFK Kovona
106 5-2-4 AC 6 ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:1 (0:0, 1:1) MFK Kovona
107 5-2-5 FC TYGŘI AC 6  2:1 (1:1, 1:0) MFK Kovona
108 5-2-6 REAPERS ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:3 (3:2, 1:1) MFK Kovona
109 5-3-1 VETERÁN TEAM INVICTUS 2011  3:4 (2:1, 1:3) MFK Kovona
110 5-3-2 SLOVAN HAVÍŘOV IZS LOUKY  5:1 (2:1, 3:0) MFK Kovona
111 5-3-3 VETERÁN TEAM IZS LOUKY  2:4 (1:1, 1:3) MFK Kovona
112 5-3-4 SLOVAN HAVÍŘOV INVICTUS 2011  2:0 (2:0, 0:0) MFK Kovona
1 3 MÍS. FC BULLDOGS SFK DŘEVÁCI KARVINÁ  2:1 (0:0, 2:1) Hala Házená
113 5-3-5 VETERÁN TEAM SLOVAN HAVÍŘOV  1:13 (0:6, 1:7) MFK Kovona
2 FINÁLE ALIENS SK SARTORIS KARVINÁ OB  2:1 (0:0, 2:1) Hala Házená
114 5-3-6 IZS LOUKY INVICTUS 2011  5:4 (0:3, 5:1) MFK Kovona
115 5-4-1 GESOMONT PIVNICE U HAVÍŘE  3:3 (1:1, 2:2) MFK Kovona
116 5-4-2 MALÁRIA HAVÍŘOV SURVIVORS  0:2 (0:2, 0:0) MFK Kovona
117 5-4-3 GESOMONT SURVIVORS  2:3 (1:0, 1:3) MFK Kovona
118 5-4-4 MALÁRIA HAVÍŘOV PIVNICE U HAVÍŘE  8:1 (4:0, 4:1) MFK Kovona
119 5-4-5 GESOMONT MALÁRIA HAVÍŘOV  1:7 (0:2, 1:5) MFK Kovona
120 5-4-6 SURVIVORS PIVNICE U HAVÍŘE  8:1 (3:1, 5:0) MFK Kovona
28 8-1-1 neděle 16.2.2020 KERBEROS FC DRAGON FLY  0:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
29 8-1-2 KERBEROS BLANIČTÍ RYTÍŘI  1:2 (0:1, 1:1) MFK Kovona
30 8-1-3 BLANIČTÍ RYTÍŘI FC DRAGON FLY  2:5 (1:2, 1:3) MFK Kovona
31 8-2-1 REDS FC REVOLUTION  3:10 (1:5, 2:5) MFK Kovona
32 8-2-2 REDS FUTSALMANIA ORLOVÁ  2:11 (2:3, 0:8) MFK Kovona
33 8-2-3 FUTSALMANIA ORLOVÁ FC REVOLUTION  2:1 (2:1, 0:0) MFK Kovona
34 8-3-1 FC U BARÁKU FC PLAYERS  3:5 (2:2, 1:3) MFK Kovona
35 8-3-2 FC U BARÁKU FK CELNET  1:0 (0:0, 1:0) MFK Kovona
36 8-3-3 FK CELNET FC PLAYERS  1:8 (0:4, 1:4) MFK Kovona
13 4-3-1 LIMYS SSKA  3:1 (1:1, 2:0) MFK Kovona
14 4-3-2 RIVIÉRA KÁ-4 FT GALAXY KARVINÁ  2:3 (0:2, 2:1) MFK Kovona
15 4-3-3 LIMYS FT GALAXY KARVINÁ  2:2 (1:0, 1:2) MFK Kovona
16 4-3-4 RIVIÉRA KÁ-4 SSKA  2:0 (0:0, 2:0) MFK Kovona
17 4-3-5 LIMYS RIVIÉRA KÁ-4  2:4 (0:2, 2:2) MFK Kovona
18 4-3-6 FT GALAXY KARVINÁ SSKA  9:1 (1:0, 8:1) MFK Kovona

Sezony