Ročník 2010/2011

zde stáhnete - PŘEHLED VÝSLEDKŮ SEZÓNY 2010-2011.pdf

zde stáhnete - PŘEHLED VÝSLEDKŮ SEZÓNY 2010-2011.docx

PŘEHLED VÝSLEDKŮ SEZÓNY 2010/2011

KONEČNÁ TABULKA 1. LIGY – PLAY OFF

Poř.

Tým

1.

FRISCO

2.

SK ELEKTRA

3.

KARIMPEX

4.

DAKOL

5.

SOKOL BOH.

6.

ALCATRAZ D.L.

7.

DEPORTIVO

8.

LIGO DĚTMAR.

ZÁKLADNÍ ČÁST 1. LIGY 2010/2011

Poř.

Tým

PZ

V

R

P

Skóre

Body

1.

FRISCO

15

12

1

2

78:35

37

2.

SK ELEKTRA

15

11

3

1

51:26

36

3.

DAKOL

15

11

0

4

53:24

33

4.

KARIMPEX

15

8

1

6

40:37

25

5.

SOKOL BOH.

15

7

4

4

62:44

25

6.

ALCATRAZ D.L.

15

7

3

5

41:38

24

7.

DEPORTIVO

15

7

2

6

37:34

23

8.

LIGO DĚTMAR.

15

7

2

6

48:26

23

9.

LIMYS

15

7

1

7

41:41

22

10.

OLYMPIC

15

6

3

6

43:42

21

11.

REAL KA

15

5

3

7

36:34

18

12.

VAGAT SK

15

5

2

8

32:51

17

13.

DRŽÁCI

15

4

4

7

28:42

16

14.

LA CERVEZA

15

4

2

9

36:48

14

15.

RUČNÍ MYTÍ KA

15

2

0

13

26:71

6

16.

CASPER FC

15

1

1

13

22:81

4

Do druhé ligy sestupují RUČNÍ MYTÍ KA , CASPER FC

KONEČNÁ TABULKA STŘELCŮ 1.LIGY 2010/2011


Pořadí:

Mužstvo:

Přijmení:

Jméno:

Roč.:

Góly:

1.

FRISCO

HANUS

Martin

76

26

2.

SOKOL BOH.

SITTEK

Jakub

84

25

3.

FRISCO

LUKAN

Jan

85

18

4.

DAKOL

PUŠKÁČ

David

93

16

5.

SK ELEKTRA

ŠUSTER

Pavel

81

15

6.

KARIMPEX

SOURADA

David

74

15

7.

SOKOL BOH.

KOPEL

Jarmil

85

14

8.

FRISCO

HANUS

František

82

14

9.

DEPORTIVO

ŠURIN

Kamil

74

12

10.

LA CERVEZA

SOCHA

Dušan

91

11

KONEČNÁ TABULKA 2. LIGY

Poř.

Tým

PZ

V

R

P

Skóre

Body

1.

EXCALIBUR

15

9

3

3

34:18

30

2.

MOBILKA

15

9

2

4

42:31

29

3.

HOSP. U BINGA

15

8

2

5

36:23

26

4.

FCK BANÍČEK

15

8

1

6

35:26

25

5.

SARTORIS

15

7

4

4

36:33

25

6.

BOŽKOV TEAM

15

7

3

5

30:32

24

7.

QUATRO REKLAMAAMA

15

7

2

6

36:32

23

8.

OZ RYBÁR 05

15

6

5

4

32:19

23

9.

LM STEEL

15

6

3

6

35:42

21

10.

SK KATIM

15

6

3

6

38:29

21

11.

12°

15

5

4

6

23:31

19

12.

INTEVO

15

6

1

8

30:35

19

13.

FC BRUNO

15

5

2

8

44:45

17

14.

BARNY TEAM

15

5

2

8

38:41

17

15.

OLD BOYS

15

4

2

9

27:51

14

16.

ALCATRAZ

15

2

1

12

24:52

7

Do první ligy postupují EXCALIBUR a MOBILKA

Do třetí ligy sestupují ALCATRAZ , OLD BOYS a BARNY TEAM

TABULKA STŘELCŮ 2.LIGY 2010/2011


Pořadí:

Mužstvo:

Přijmení:

Jméno:

Roč.:

Góly:

1.

LM STEEL

MADARI

Igor

81

14

2.

MOBILKA

KUZNIK

Jiří

84

13

3.

SARTORIS

WAWRECZKA

Tomáš

71

12

4.

INTEVO

EGERMAJER

Jan

89

12

5.

FCK BANÍČEK

HABRDA

David

79

11

6.

EXCALIBUR

RZYMAN

Ota

82

10

7.

FC BRUNO

BAJZATH

Tomáš

84

10

8.

FC BRUNO

ŠČERBA

Michal

83

9

9.

BARNY TEAM

KALLUS

Michal

87

9

10.

BOŽKOV TEAM

GAŠO

Josef

78

9

KONEČNÁ TABULKA 3. LIGY

Poř.

Tým

PZ

V

R

P

Skóre

Body

1.

MARSA

15

13

2

0

75:11

41

2.

ČD CHMELAŘI

15

11

3

1

57:23

36

3.

RAPID

15

10

4

1

69:32

34

4.

FC PLAYERS ORL

15

9

2

4

36:24

29

5.

SFC SLEZAN KA

15

9

2

4

43:26

29

6.

GESOMONT

15

9

2

4

42:27

29

7.

KARIMPEX B

15

8

2

5

48:34

26

8.

VIGO

15

6

1

8

53:54

19

9.

ROVERS

15

5

3

7

49:55

18

10.

ORANJES KA

15

5

2

8

36:46

17

11.

FK CELNET

15

5

2

8

20:49

17

12.

LOWRIDERS

15

4

3

8

33:59

15

13.

VETERÁN TEAM

15

4

1

10

43:55

13

14.

PIVNICE ŠENK

15

3

2

10

29:50

11

15.

MAXIM PNEU

15

2

2

11

25:62

8

16.

BLANIČTÍ RYTÍŘI

15

0

1

14

24:75

1

Do druhé ligy postupují MARSA , ČD CHMELAŘI a RAPID

Do čtvrté ligy sestupují VETERÁN TEAM , PIVNICE ŠENK, MAXIM PNEU a BLANIČTÍ RYTÍŘI

TABULKA STŘELCŮ 3.LIGY 2010/2011

Pořadí:

Mužstvo:

Přijmení:

Jméno:

Roč.:

Góly:

1.

RAPID

MARTINČEK

Robert

78

24

2.

MARSA

BOJCEŇUK

Dušan

76

20

3.

ČD CHMELAŘI

CHLOPČÍK

Aleš

87

17

4.

MARSA

DROZDÍK

Radim

91

16

5.

KARIMPEX B

MACEK

Jiří

77

15

6.

FC PLAYERS ORL

NOVÁK

Dušan

89

14

7.

ROVERS

BEDNÁŘ

Jiří

91

14

8.

ROVERS

ved. ČERMÁK

Michal

89

13

9.

VETERÁN TEAM

TŘASKALÍK

Michal

80

13

10.

MARSA

DROZDÍK

Jaroslav

84

12

KONEČNÁ TABULKA 4. LIGY

SKUPINA "A"

Poř.

Tým

PZ

V

R

P

Skóre

Body

1.

KAMENSTAV MOR

14

10

2

2

55:21

32

2.

GUNNERS KA

14

10

2

2

51:17

32

3.

SPORTING

14

9

3

2

65:28

30

4.

SSKA

14

8

2

4

47:31

26

5.

EDEN TÝM

14

7

1

6

30:29

22

6.

MALARIA HA

14

4

1

9

20:42

13

7.

FC UNITED

14

2

0

12

27:66

6

8.

FK ŠACHISTI

14

0

1

13

16:77

1

Do třetí ligy postupují KAMENSTAV MOR a GUNNERS KA

SKUPINA "B"

Poř.

Tým

PZ

V

R

P

Skóre

Body

1.

XXL - PL

16

13

0

3

73:30

39

2.

AC6

16

12

1

3

56:25

37

3.

LAPARYMU

16

12

1

3

66:18

37

4.

FC MŐLNLYCKE

16

12

0

4

81:37

36

5.

FC FLEMING. UNIT.

16

6

1

9

34:61

19

6.

FK XTREME KA

16

5

3

8

46:51

18

7.

KA-4

16

4

1

11

39:74

13

8.

BARONI

16

2

3

11

31:75

9

9.

KERBEROS

16

1

0

15

24:79

3

Do třetí ligy postupují XXL - PL a AC6

TABULKA STŘELCŮ 4.LIGY 2010/2011


Pořadí:

Mužstvo:

Přijmení:

Jméno:

Roč.:

Góly:

1.

FC FLEMING. UNIT.

BARTOVIČ

Roman

93

20

2.

FK XTREME KA

MELIŠ

Josef

92

19

3.

XXL - PL

SKALKA

Bartlomiej

83

18

4.

LAPARYMU

BOHÁČ

Jan

91

18

5.

LAPARYMU

VILÉM

Martin

84

17

6.

FC MŐLNLYCKE

PAVLÍK

Marek

89

16

7.

GUNNERS KA

FRIEDL

Tibor

91

14

8.

KAMENSTAV MOR

KŘUPALA

Marek

89

14

9.

FK XTREME KA

HLADONIK

Petr

90

13

10.

KA-4

BLAHO

Jakub

92

13

KONEČNÁ TABULKA LETNÍHO KARVINSKÉHO POHÁRU 2011

PLAY OFF

Poř.

Tým

1.

SPORTZBONE

2.

QUATRO REKLAMA

3.

FC BLUESRD

4.

WOLVES

5.-8.

DREAM TEAM

5.-8.

SPORTING

5.-8.

FC POKROK

5.-8.

FC UNITRD

ZÁKLADNÍ ČÁST

Poř.

Tým

PZ

V

R

P

Skóre

Body

1.

SPORTZBONE

14

11

2

1

86:24

35

2.

QUATRO REKLAMA

14

11

1

2

57:26

34

3.

DREAM TEAM

14

8

2

4

37:29

26

4.

SPORTING

14

8

1

5

60:37

25

5.

FC BLUESRD

14

7

1

6

45:33

22

6.

WOLVES

14

2

2

10

18:60

8

7.

FK POKROK

14

2

1

11

32:66

7

8.

FC UNITED

14

2

0

12

18:78

6

STŘELCI

Pořadí:

Mužstvo:

Přijmení:

Jméno:

Roč.:

Góly:

1.

SPORTZBONE

ZAHATLAN

Pavel

91

19

2.

SPORTING

ved. PAVLÍČEK

Vladimír

83

17

3.

DREAM TEAM

ved. MAYER

Michal

78

16

4.

QUATRO REKLAMA

LUKOSZ

Petr

89

11

5.

SPORTZBONE

BOHÁČ

Jan

91

11

6.

QUATRO REKLAMA

PETŘKOVSKÝ

Marcel

80

11

7.

FK POKROK

JANÍK

Zbyšek

85

10

8.

SPORTZBONE

GRAŇÁK

Lukáš

92

9

9.

FC BLUESRD

GORECKI

Stanislav

89

9

10.

QUATRO REKLAMA

NAVRÁTIL

René

78

9