ČLÁNEK

PLES DEFINITVNĚ ZRUŠEN, INFORMACE OHLEDNĚ KARVINSKÉHO POHÁRU A POHÁRU OLD BOYS

05.04.2020 | Redakce

S ohledem na vývoj bezpečnostních kolem výskytu koronaviru COVID-19 v České republice, tak bylo správní radou rozhodnuto o konečném zrušení slavnostního zakončení ročníku 2019/2020 formou reprezentačního plesu. Komu doposud nebylo vráceno vstupné na tuhle akci, nechť kontaktuje pana Orsága a dohodne se na způsobu vrácení financí za vstupné.

Jelikož je každoroční vyhlášení ročníku jednou ze společenských akcí Futsalu Karviná a je příjemným setkáním mnoha naších členů, tak Futsal Karviná z.s. ani v letošním roce nehodlá od vyhlášení upustit. Aktuálně se čeká na vývoj bezpečnostních opatření a změnu v pořádání společenských akcí. Určitě si jubilejní 25-tý ročník zaslouží jiné vyhlášení, než pouhé předání cen. Zvažujeme aktuálně několik možností provedení vyhodnocení a o konečné verzi budete informování.

A proto je aktuálně možnost, od Vás ze strany členů navrhnout alternativní způsob provedení vyhlášení. Nabízí se třeba společenská událost formou diskotéky s vyhlášením, nebo pořádání odpoledne Futsalu Karviná spojeného s vyhlášením a třeba prodejem grilovaných pochutin a prodejem piva (třeba na lodičkách ve spolupráci s Iniciativou Dokořán) apod. Možností je bezesporu více, proto můžeme o nich diskutovat, pobavit se, volit cestu. Nejlépe v naší facebookové skupině, nebo stránkách. Budeme rádi za konstruktivní debatu, nápady, případná nějaká doporučení, nebo nabídnuté možnosti.

Dále musíme bohužel oznámit, že musíme upustit od pravidelného letního poháru ve formě, ve které jsme byli zvyklí z posledních let. Tento také nechceme zrušit bez náhrady. Bude se pořádat buď jednodenního, nebo dvoudenního turnaje (dle počtu přihlášených družstev). Dále se můžeme bavit o volbě povrchu, jestli v hale nebo venku.

Novinkou pro letošní rok ale určitě bude pořádání jednodenního turnaje OLD BOYS. Tento ještě pořádán nebyl a chceme tímto dát možnost a prostor pro rozvoj naší OLD BOYS ligy. Turnaje se pro letošní rok budou moci účastnit hráči ročníku 1980 a starší (stejně jako letošní OLD BOYS ligy na podzim roku 2020).

Doufáme, že nám zachováte přízeň i v letošním roce a naších akcí se zúčastníte v co největším počtu.

Krátké zprávy

První týmy v KaFuLi

16.10.2020 - Již probíhá registrace týmů do KaFuLi napříč všemi soutěžemi. Aktuálně už máme do ročníku 2021/2020 přihlašenou první desítku týmů. Tak neotálejte s Vaším přihlašováním a vzhůru do toho. Plukovník nás nesmí zastavit. :)

Poslední vstupenky na slavnostní zakoncení

2.3.2020 - K dnešnímu dni evidujeme pouze posledních 20 vstupenek na slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Pokud stále ještě váháte s nákupem, tak máte nejvyšší čas. Vstupenky jsou v prodeji u pana Orsága na tel. čísle: +420603235650.

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.