ČLÁNEK

Soupisky a souhlasy zákonných zástupců

02.11.2021 | redakce

K dnešnímu dni byly navedeny všechny soupisky týmů a jsou hotové rozpisy jednotlivých lig. Žádáme odpovědné zástupce týmů, aby si soupisky zkontrolovali, jestli jsme někde neudělali chybu a na někoho nezapomenuli.

Soupisky:

Evidujeme u některých týmů neodevzdané soupisky, třebaže termín na odevzdání byl už minulý týden. Jedna se o týmy:

I. Liga

Frisco

II. Liga

Ambra Real, Slovan Havířov, Tygři

III. Liga

FC Revolution, Karviňáci, Zastavárna Pikaso.cz

Apelujeme na týmy, ať soupisky ihned dodají.

Jinak letošní úroveň vypsání a vyplnění některých soupisek je katastrofická. Jedná se o úřední listinu a někteří v nich škrábali jak v omalovánkách. Data narození u některých hráčů nesouhlasí se soupiskami, které byly odevzdávány v minulosti a spousty hráčů figurují na více soupiskách. Zkuste příště soupiskám věnovat více úsilí a usnadníte nám poté s nimi zbytečnou práci navíc. Zvažujeme opatření ke zlepšení kultury tohoto dokumentů. Není to pro nás jen „zbytečný“ papír. Děkujeme.

Souhlasy zákonných zástupců u hráčů mladších 18 let:

Nebyl nám odevzdán ani jeden souhlas zákonných zástupců u hráčů mladších 18 let. Pokud tito hráči nastoupí do utkání, bude takové utkání automaticky kontumováno ve prospěch soupeřova družstva.

Začátek soutěže se nám kvapem blíží, tak se brzo setkáme zase po dvou letech na sportovních kolbištích. Všem Vám přejeme do zápasů hlavně pevné zdraví a požitku ze hry. Futsalu zdar

Krátké zprávy

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).

Víkendové kolo v ohrožení

24.11.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že se nemusí víkendové kolo vůbec odehrát. Hejtman už oficiálně chce ve spolupráci s hygienou zakázat hromadné akce. Tak prosím sledujte komunikační média. https://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/hejtman-ms-kraje-ivo-vondrak-pozadal-hygienu-o-omezeni-akci-20211124.html?fbclid=IwAR0liPwFrJkDvfYBLjPEVvrgduowMEwIweeZYRKf9xIQspv5IsFKepi5zp4

Nová opatření

22.11.2021 - Množí se nám dotazy ohledně toho, jak budou dále probíhat soutěže Futsalu Karviná a zda vůbec budou pokračovat, jelikož aktuálně pro sport v hale platí O+N. Dnes od 18:00 zasedá správní rada a následně uvedeme nějaké informace.