ČLÁNEK

Pojďme zaplnit halu!!!!!!!

07.11.2019 | redakce

Reprezentační futsalový zápas v Karviné!

Česká futsalová reprezentace míří do Karvinské Házenkářské haly v Karviné a to v úterý 3.12.2019 od 18:30. Za repre nastoupí například bývalý hráč naších soutěží a to havířovský Jan Janovský, anebo třeba také bílovecký Michal Seidler. Utkání je součástí kvalifikačního cyklu o postup na Mistrovství světa. Proto zveme všechny naše členy, fanoušky, ale i širokou veřejnost jménem Futsalu Karvina z.s. na tuto mimořádnou událost. To že jsme skvělá futsalová komunita již dávno víme, ale nyní můžeme i ukázat že je u nás i skvělá fanouškovská základna.


"Vstupné na utkání je 80 Kč, mládež do 15 let má vstup zdarma. Vstupenky zakoupíte v den utkání na pokladně haly nebo v kanceláři sekretariátu HCB Karviná v Házenkářské hale v tuto otevírací dobu: Pondělí 9-12 a 13-15; úterý 9-12 a 13-15; středa 9-12 a 13-15" nám sdělil Mgr. Michal Pavlík, PR manažer Svazu futsalu ČR.

V případě zvýšeného zájmů ze strany naších členů je možno si lístky rezervovat přes Futsal Karviná, kdy po úhradě nám lístky budou zaslány na naší adresu.