ČLÁNEK

Vítěz 2. futsalové ligy MABUL-VÝMĚNÍK

02.02.2020 | redakce

První tři týmy 2. futsalové ligy

Ve druhé lize zbývá odehrát pouze jeden odložený turnaj, který byl odložen z důvodu komplikací na hale. Tento neodehraný turnaj již neovlivní pořadí prvních týmů. Vítězem 2. futsalové ligy pro soutěžní ročník 2019/2020 se stává tým MABUL-VÝMĚNÍK, kterému tímto blahopřejeme a vítáme opět v 1. lize. Soutěži proletěl, aniž by okusil hořkost porážky a vyhrál 12 utkání a 3 utkání remizoval. Do 1. futsalové ligy ho z druhého místa doprovodí nováček soutěže FC MÖLNLYCKE, který poprvé ve své historii okusí náročnost 1. futsalové ligy a všichni budeme příští rok bedlivě sledovat, jak se s touto novou situací popasuje. Smolařem 2. futsalové ligy se dá nazvat tým ROVERS, který se do posledních kol rval o postup do první futsalové ligy a stejně jako minulou sezónu skončil třetí. Loňskou sezónu to uniklo pouze z důvodu horšího vzájemného utkání s týmem TDK HAVÍŘOV a tentokráte k vytouženému postupu scházel pouhý jeden bodík. Příští rok už to musí vyjít.

Pořadí prvních tři týmů ve 2. futsalové lize

1. MABUL-VÝMĚNÍK

2. FC MÖLNLYCKE

3. ROVERS

Všem třem týmům k jejích umístění blahopřejeme a své ceny si mohou vyzvednout na slavnostním zakončení soutěžního ročníků 2019/2020 v Obecním domě Družba, dne 28.03.2020.

Krátké zprávy

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.

Kapitán a brankář

6.2.2020 - Obracíme se na účastníky víkendových play off 1. ligy a OLD BOYS ligy s prosbou, aby kapitání respektovali pravidlo 4 - výstroj hráčů "Kapitán družstva musí být na levém rukávu zřetelně označen páskou z látky nejméně 3 cm široké, kteráje výrazně barevně odlišná od barvy jeho dresu a která je snadno navlékatelná" a byli takro řádně označení. Dále prosíme o skutečnost, aby i brankáři měli na svých dresech číslo, které bude korespondovat se zápisem o utkání. Futsalu zdar

Žádost o sponzorský dar do tomboly

3.2.2020 - Jak jsme již dříve avizovaly, dne 28.03.2020 proběhne slavnostní zakončení futsalových soutěží, které je spojeno i se společenskou událostí – plesem. Již tradičně na tomto slavnostním zakončení probíhá tombola. Proto se obracíme na všechny naše členy s žádostí o sponzorský dar do této tomboly. Budeme rádi za každý příspěvek a to v jakékoliv formě. Je nás mnoho členů, tak doufáme, že se mezi námi najdou tací, kteří by rádi přispěli. V případě zájmů nás kontaktujte buď zde, nebo na našem facebooku, případně telefonicky přes pana Zdeňka Orsága (+420603235650) nebo na našem e-mailu futsalkarvina@seznam.cz