ČLÁNEK

Informace o dalších krocích Futsalu Karviná z.s.

30.06.2020 | redakce

Od konce soutěží už uplynula dlouhá doba a proto je potřeba informovat členy o dalších krocích a plánech Futsalu Karviná z.s.

Z důvodu přetrvávajícího výskytu onemocnění koronaviru COVID-19 na území České republiky musí spolek přikročit k dalším nepříjemným krokům. Krajská hygienická stanice v Moravskoslezském kraji od úterý 30. června do odvolání zavádí na území obce Karviná mimo jiné:

  • omezení maximálního počtu osob ve stejný čas na hromadných akcích uvnitř i venku na 100 (na akcích bez hlediště je zachováván odstup mezi osobami nejméně 2 metry, k dispozici je dezinfekce), v případě sektorů platí maximální počet 100 osob v každém sektoru.

S ohledem na výše uvedené restrikce na území města Karviné musí spolek upustit od pořádání plánovaného slavnostní vyhlášení v areálu Loděnice v jižní části zámeckého parku (park Boženy Němcové), které mělo proběhnout v termínu pátek 17.07.2020 nebo v sobotu 18.07.2020.

Nastalá situace nás mrzí, ale musíme ji plně akceptovat, jelikož ochrana zdraví naších členů a obyvatelstva je prvořadá a dále je bezpředmětné pořádat slavnostní vyhlášení ročníku pouze pro omezený počet členů. Vývoj situace budeme nadále sledovat a případně na zmírnění restrikcí reagovat.

Aktuálně pracujeme s dvěma možnostmi řešení celé záležitosti.

První prioritní varianta vyřešení slavnostního vyhlášení ročníku 2019/2020 po zmírnění restrikci je taková, že proběhne ve sportovním areálu Kovona současně s pořádáním a vyhlášením pravidelného letního poháru (jednodenní, nebo dvoudenní turnaj). K tomuto účelů se snažíme zajistit pronájem prostoru uzavřené restaurace Na Kovoně.

V případě, že nám restrikce nedovolí pořádat letní pohár, respektive i slavnostní vyhlášení ročníku 2019/2020 Na Kovoně do půlky srpna, tak proběhne „pouhé“ předání cen umístěným oddílům a jednotlivcům v omezeném množství. Místo předání by se řešilo operativně a to pouze za přítomností jednotlivých zástupců a členů správní rady a mělo by proběhnout koncem srpna 2020.

Jelikož se jedná 25 ročník KaFuLi, tak preferujeme spíše variantu slavnostního vyhlášení, ale jsme si vědomy skutečností, že celou záležitost nelze do nekonečna protahovat.

Dále má Futsal Karviná v plánu před samotnými soutěžemi pořádat nultý ročník turnaje OLD BOYS. O jeho realizaci by jsme dále informovali, pokud se opět rozvolní bezpečnostní opatření.

Krátké zprávy

První týmy v KaFuLi

16.10.2020 - Již probíhá registrace týmů do KaFuLi napříč všemi soutěžemi. Aktuálně už máme do ročníku 2021/2020 přihlašenou první desítku týmů. Tak neotálejte s Vaším přihlašováním a vzhůru do toho. Plukovník nás nesmí zastavit. :)

Poslední vstupenky na slavnostní zakoncení

2.3.2020 - K dnešnímu dni evidujeme pouze posledních 20 vstupenek na slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Pokud stále ještě váháte s nákupem, tak máte nejvyšší čas. Vstupenky jsou v prodeji u pana Orsága na tel. čísle: +420603235650.

Slavnostní zakoncění

24.2.2020 - Blíží se termín slavnostního zakončení KaFuLi pro ročník 2019/2020. Upozorňujeme na skutečnost, že Všechny aktuálně rezervované vstupenky je nutno vyzvednout a zaplatit do 29.02.2020, jinak budou dány opět do dalšího prodeje.

Fotogalerie play off OLD BOYS a I. ligy

9.2.2020 - Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotodokumentaci z letošních zápasů play off 1. ligy a OLD BOYS ligy.