ČLÁNEK

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - VHODNÁ SPORTOVNÍ OBUV

17.12.2022 | redakce

Dne 17.12.2022 došlo na hale Kovona v utkáních třetí ligy k situaci, kdy hráč v rámci KaFuLi nastoupil do utkání v nevhodné obuvi – v turfech. Tímto jednáním došlo ze strany spolku Futsal Karviná z.s. a tohoto hráče k porušení provozního řádu pronajaté sportovní haly. Správcem tohoto sportoviště bylo naštěstí zjištěno, že nedošlo k výraznému poškození sportoviště. Pravidla futsalu Karviná jsou v oddíle 4 – výstroj hráčů nastavena tak, aby co nejméně neúměrně zatěžovala náklady našich členů, a jsou v tomto bodě víceméně stejná od svého vzniku. Ale jelikož došlo k této nepříjemné situaci, kdy nebyl použit zdravý rozum, tak dojde k úpravě tohoto pravidla.

Vzhledem k této skutečnosti Futsal Karviná z.s. vydává toto mimořádně opatření, které je okamžitě platné a závazné pro všechna utkání v rámci KaFuLi ve vnitřních prostorech, aby eliminovala porušování provozního řádu hal ze strany naších členů:

Na hrací plochu bude umožněn vstup hráčům pouze ve vhodné a čisté sportovní obuvi s hladkou podrážkou, která je určena pro sálové sporty a která nepoškozuje povrch stíráním podešve (tmavé šmouhy) nebo poškrábáním (např. zadřenými kamínky ve spárách podešve). Hráči v nevhodné obuvi nebude umožněno zasáhnout do utkání.

Mimořádné opatření

Krátké zprávy

Druhá liga dne 11.02.2023

9.1.2023 - Turnaj druhé ligy dne 11.02.2023 měl původní začátek od 15:00. S ohledem na kolizi utkání házenkářů, tak bude začátek turnaje o hodinu posunut a to od 16:00. Zúčastněné týmy jsou FC Revolution, Riviéra KA-4, FC Bruno a Tygři. Za komplikace se omlouváme.

Aktualizace soupisek

27.12.2022 - Blíží se nám termín uzavření soupisek pro všechny soutěže. Takže pokud chce někdo ještě doplnit hráče, tak tak může učinit do 31.12.2022.

Omluva týmu Blues Devils

27.11.2022 - Dnes byl upraven článek o týmech první ligy, kde bylo chybně uvedeno, že tým Blues devils skončil nejlépe na 7 místě, což není pravda. V ročníku 2015/2016 postoupili do semifinále a skončili na 4 místě. Tímto se týmu Blues devils omlouváme. Pokud má někdo podobný problém, tak nás prosím kontaktujte.

Změna týmů z losování první ligy

8.11.2022 - Po vzájemné dohodě mezi týmy Ambra real a FC Molnlyckle došlo k záměně jejích pořadí na pozicích 1 a 16. Správní rada s tímto souhlasila, jelikož došlo ke kolizi mistrovského utkání ve fotbale u hráčů týmu Molnlyckle.