Kontakty na vedoucí

Kontakty na vedoucí:

I. LIGA

LC Real

Jan Ochodek

+420721155866

jan.ochodek@gmail.com

Výměník – Mabul

Milan lév

+420731221436


FC Mölnlycke

Michal Musil

+420732244317

xmimu@seznam.cz

Oranjes Karviná

Jan Topolčan

+420732226770

jan.top@seznam.cz

Gunners Karviná

David Dworok

+420704605356

gunners.karvina@seznam.cz

FCK Baníček

Josef Pavlovič

+420605741163

pavlovic.j@seznam.cz

Dřevotrust Šavlozubé ovce

Pavel Rýgl

+420728509697

rygl@ppc-seo.cz

Blues Devils

Dalibor Hejna

+420724076671

hejnabobes@seznam.cz

Držáci

Michal Ristovský

+420774035986

ristak09@centrum.cz

Frisco

Zdeněk Juras

+420734551075

promabyt.karvina@seznam.cz

AGA 24

Michal Sostřonek

+420606469616

dioner@seznam.cz

Vigo

Radek Seriš

+420732415745

radek.s123@seznam.cz

OMA.CZ

Filip Hruška

+420604998382

Filip.Hruska@email.cz

Rovers

Michal Čermák

+420737366137

michalcermak8@gmail.com

FC Zenit Karviná

Pavel Sznapka

+420603203759

pavel.sznapka@seznam.cz

FT Galaxy Karviná

Jaroslav Drozdík

+420737712981

drozdik@centrum.cz

II. LIGA

TDK Havířov

Filip Slivka

+420731917674

slivka.f@seznam.cz

Havrani

René Jurygáček

+420739764883

rencus@seznam.cz

Limys

Daniel Hanusek

+420722011774


FK Rapid Havířov

Jakub Karkoška

+420731371755

karkoska.kuba@seznam.cz

Riviéra KA-4

Marek Barát

+420728551543

marek-barat@seznam.cz

Ambra real

Tomáš Horáček

+420604126765

tomas.horacek88@seznam.cz

Slovan Havířov

Jiří Reis

+420604723262

jiri.reis@post.cz

FC Bruno

Marek Mikesch

+420737815108

Marek.Mikesch@seznam.cz

AZ Gates

František Toráč

+420723584964

f.toracz@seznam.cz

Quatro Reklama FC

Lukáš Miškovič

+420721561549

l.miskovic@seznam.cz

IZS Louky

David Bednář

+420733701710

soulasoulic@seznam.cz

Reapers

Petr Wojnar

+420731130669

PetrWojnar@seznam.cz

Veteran team

Patrik Gizara

+420604564982

gizara@seznam.cz

Tygři

Slavko Keleman

+420702874333

lovlostec@gmail.com

The Vegetables

Tomáš Feber

+420732231757

tomasfeber94@seznam.cz

Chachaři Orlová

Standa Geršl

+420736704889

Stanislav.gersl@seznam.cz

III. LIGA

Pikaso.CZ – zastavárna

Petr Nesét

+420776569878

neset@centrum.cz

Futsalmania Orlová

Radim Pochyba

+420604185057

pochyba1@gmail.com

Glacgow Rangers

Marcin Glac

+420732516045

glacmarcin@seznam.cz

Sokol Bohumín

Antonín Látal

+420604444983

antoninlatal@seznam.cz

SSKA

Denis Chmelař

+420607733332

denis.chmelar@seznam.cz

FC Majáček

Pavel Palša

+420604813181

palsapavel@seznam.cz

FC Revolution

Michal Jurdzina

+420737738338

michaljurdzina@seznam.cz

Invictus 2011

Jakub Malý

+420739952690

jakubkpb@seznam.cz

Kerberos

Ondřej Pawlita

+420731907075

pawlita4@seznam.cz

FC u Baráku

Denis Iliadis

+420601534713

ili14@seznam.cz

TJSK NOaCO

Roman Seremek

+420605823789

roman.seremek@seznam.cz

Karviňáci

Zbyšek Janík

+420739665489

ekrazytone@seznam.cz

Krátké zprávy

Víkendové kolo v ohrožení

24.11.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že se nemusí víkendové kolo vůbec odehrát. Hejtman už oficiálně chce ve spolupráci s hygienou zakázat hromadné akce. Tak prosím sledujte komunikační média. https://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/hejtman-ms-kraje-ivo-vondrak-pozadal-hygienu-o-omezeni-akci-20211124.html?fbclid=IwAR0liPwFrJkDvfYBLjPEVvrgduowMEwIweeZYRKf9xIQspv5IsFKepi5zp4

Nová opatření

22.11.2021 - Množí se nám dotazy ohledně toho, jak budou dále probíhat soutěže Futsalu Karviná a zda vůbec budou pokračovat, jelikož aktuálně pro sport v hale platí O+N. Dnes od 18:00 zasedá správní rada a následně uvedeme nějaké informace.