ČLÁNEK

Kde nic není, ani smrt nebere

28.01.2022 | redakce

Play off a zodpovědné chování

Správní rada dnes projednala situaci kolem samotného play off 1. Ligy a rozhodla se v této záležitosti změnit své rozhodnutí o uzavření soutěží pro diváky. Na utkání bude umožněn vstup diváků, ale to za podmínek dodržení platných hygienických opatření, které jsou k dnešnímu dni platné. Což mimo jiné obnáší:

  • Prokázat bezinfekčnost
  • Dodržovat rozestupy a používat ochranné prostředky

Mimo jiné apelujeme na všechny, aby se chovali zodpovědně a nebrali situaci na lehkou váhu, jelikož je hloupé si vše pokazit, na závěr soutěží.

Je nutno dodržovat stanovené podmínky mimořádného opatření a pořadatel je povinen kontrolovat dodržování podmínek a účastník je povinen dodržení podmínek prokázat. Kdo plnění podmínek neprokáže, tak MO zakazuje provozovateli takovou osobu do haly vpustit.

https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html

Prosíme členy, aby opravdu ke všemu přistoupili zodpovědně a dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Futsalu zdar

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).