ČLÁNEK

Konec dobrý, všechno dobré

15.02.2022 | redakce

O uplynulém víkendu jsme dočetli poslední kapitolu COVID KaFuLi 2021/2022. A zdárně jsme se dostali společnými silami do cílové stanice. Sezóna to byla bezesporu výjimečná, specifická a hrozně náročná. A to pro všechny zúčastněné. Po hladkém začátku hned přišli klacky pod nohy ze strany restrikcí a už to vypadalo, že se bude opakovat loňský scénář a sezóna bude odpískána. Po třaskavých jednáních jsme se rozhodli v soutěžích, za zpřísněných opatření, pokračovat. Někteří naše rozhodnutí kvitovali, někteří zase byli naštvaní. Ale jedno je jisté, nikdy nejde vyhovět všem a vždy bude někdo nazlobený. Ale tohle vše již je minulostí, jelikož kapitán lodě (předseda spolku), svou loď dostal do cílového přístavu. Pane Hort, moc děkujeme za Vaši práci pro spolek, a za to, že se Vám vždy povedlo najít správnou cestu k dosažení cílové destinace. Tato nelehká doba ukázala všem, že kde je vůle, tam je i cesta a že SPOLU JSME SILNĚJŠÍ. Ale poděkování si zaslouží všichni dobrovolní členové, kteří se rozhodli pracovat pro spolek ve svém volném čase. Jmenovitě se jedna o Robina Sendreie, Petra Voznicu, Lukáše Miškoviče, Petra Lukosze a Tomáše Závodného. Ve svém volném čase se několikrát museli zaobírat problematikou dalšího fungování spolku a strčit hlavu do oprátky a vždy nějak rozhodnout. Kdy tato rozhodnutí vyvolala někdy negativní emoce a třaskavé diskuze. Děkujeme za Vaši činnost, za ochotu pracovat k prospěchu nás všech, a že jste letošní, značně náročnou sezónu zvládli. No a v neposlední řadě se zaslouží poděkovat všem zúčastněným členským klubům a jejich hráčům, že se dovedli aklimatizovat na spolkem nastavené podmínky a soutěží se zúčastnili do posledního kola. Byť některé zápasy musely být kontumovány z důvodu nízkého počtu hráčů. Ale to je neodradilo v účastech v dalších utkáních. Jsme si vědomí toho, že některé nastavené podmínky ze strany vlády, MZČR a KHS byly pro některé Vaše hráče neakceptovatelné, jenomže nám nezbývalo, než nastolené restrikce respektovat. Takže děkujeme za Vaší účast a doufáme, že nám zachováte přízeň i v dalších ročnících a zejména v tom následujícím. V následujících dnech a týdnech se Vás pokusíme informovat o dalších činnostech spolku, zhodnotíme jednotlivé soutěže a pokusíme se připravit na další ročník. Tak sledujte dále web a facebook Futsalu Karviná.

Futsalu zdar

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).