III. Liga

Rozpis a výsledky zápasů

zápasdatumdomácí hosté začátek / výsledekstadion
1 1-1-1 neděle 10.11.2019 BILBAO PETROVICE GESOMONT  5:2 (2:0, 3:2) MFK Kovona
2 1-1-2 FC TYGŘI VETERÁN TEAM  2:2 (0:0, 2:2) MFK Kovona
3 1-1-3 BILBAO PETROVICE VETERÁN TEAM  1:11 (0:5, 1:6) MFK Kovona
4 1-1-4 FC TYGŘI GESOMONT  5:1 (2:0, 3:1) MFK Kovona
5 1-1-5 BILBAO PETROVICE FC TYGŘI  2:2 (1:1, 1:1) MFK Kovona
6 1-1-6 VETERÁN TEAM GESOMONT  3:1 (0:0, 3:1) MFK Kovona
7 1-2-1 MALÁRIA HAVÍŘOV THE VEGETABLES  4:4 (3:2, 1:2) MFK Kovona
8 1-2-2 SLOVAN HAVÍŘOV AC 6  2:1 (1:1, 1:0) MFK Kovona
9 1-2-3 MALÁRIA HAVÍŘOV AC 6  1:2 (1:1, 0:1) MFK Kovona
10 1-2-4 SLOVAN HAVÍŘOV THE VEGETABLES  6:0 (3:0, 3:0) MFK Kovona
11 1-2-5 MALÁRIA HAVÍŘOV SLOVAN HAVÍŘOV  2:2 (1:1, 1:1) MFK Kovona
12 1-2-6 AC 6 THE VEGETABLES  4:4 (1:3, 3:1) MFK Kovona
13 1-3-1 REAPERS IZS LOUKY  2:5 (1:2, 1:3) MFK Kovona
14 1-3-2 FC EGOLAND SURVIVORS  1:3 (1:1, 0:2) MFK Kovona
15 1-3-3 REAPERS SURVIVORS  6:3 (4:1, 2:2) MFK Kovona
16 1-3-4 FC EGOLAND IZS LOUKY  2:3 (1:0, 1:3) MFK Kovona
17 1-3-5 REAPERS FC EGOLAND  2:3 (0:1, 2:2) MFK Kovona
18 1-3-6 SURVIVORS IZS LOUKY  3:3 (1:1, 2:2) MFK Kovona
19 1-4-1 sobota 16.11.2019 INVICTUS 2011 ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  2:0 (1:0, 1:0) MFK Kovona
20 1-4-2 PIVNICE U HAVÍŘE AMBRA REAL  0:5 (0:2, 0:3) MFK Kovona
21 1-4-3 INVICTUS 2011 AMBRA REAL  2:4 (1:2, 1:2) MFK Kovona
22 1-4-4 PIVNICE U HAVÍŘE ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  3:2 (0:1, 3:1) MFK Kovona
23 1-4-5 INVICTUS 2011 PIVNICE U HAVÍŘE  6:3 (2:0, 4:3) MFK Kovona
24 1-4-6 AMBRA REAL ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  3:2 (2:1, 1:1) MFK Kovona
25 2-1-1 sobota 7.12.2019 INVICTUS 2011 REAPERS  2:2 (0:0, 2:2) MFK Kovona
26 2-1-2 BILBAO PETROVICE MALÁRIA HAVÍŘOV  4:1 (2:1, 2:0) MFK Kovona
27 2-1-3 INVICTUS 2011 MALÁRIA HAVÍŘOV  0:3 (0:2, 0:1) MFK Kovona
28 2-1-4 BILBAO PETROVICE REAPERS  2:2 (0:1, 2:1) MFK Kovona
29 2-1-5 INVICTUS 2011 BILBAO PETROVICE  2:3 (1:0, 1:3) MFK Kovona
30 2-1-6 MALÁRIA HAVÍŘOV REAPERS  3:2 (2:0, 1:2) MFK Kovona
31 2-2-1 neděle 8.12.2019 PIVNICE U HAVÍŘE FC EGOLAND  1:8 (0:2, 1:6) MFK Kovona
32 2-2-2 FC TYGŘI SLOVAN HAVÍŘOV  3:2 (0:2, 3:0) MFK Kovona
33 2-2-3 PIVNICE U HAVÍŘE SLOVAN HAVÍŘOV  0:7 (0:5, 0:2) MFK Kovona
34 2-2-4 FC TYGŘI FC EGOLAND  2:2 (2:1, 0:1) MFK Kovona
35 2-2-5 PIVNICE U HAVÍŘE FC TYGŘI  2:1 (2:1, 0:0) MFK Kovona
36 2-2-6 SLOVAN HAVÍŘOV FC EGOLAND  3:4 (2:3, 1:1) MFK Kovona
37 2-3-1 sobota 14.12.2019 AMBRA REAL SURVIVORS  3:1 (1:0, 2:1) MFK Kovona
38 2-3-2 VETERÁN TEAM AC 6  2:0 (1:0, 1:0) MFK Kovona
39 2-3-3 AMBRA REAL AC 6  6:1 (3:1, 3:0) MFK Kovona
40 2-3-4 VETERÁN TEAM SURVIVORS  3:3 (1:1, 2:2) MFK Kovona
41 2-3-5 AMBRA REAL VETERÁN TEAM  0:0 (0:0, 0:0) MFK Kovona
42 2-3-6 AC 6 SURVIVORS  1:6 (0:1, 1:5) MFK Kovona
43 2-4-1 neděle 22.12.2019 GESOMONT ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:4 (1:2, 0:2) MFK Kovona
44 2-4-2 THE VEGETABLES IZS LOUKY  1:0 (1:0, 0:0) MFK Kovona
45 2-4-3 GESOMONT IZS LOUKY  3:1 (1:0, 2:1) MFK Kovona
46 2-4-4 THE VEGETABLES ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:1 (0:1, 1:0) MFK Kovona
47 2-4-5 GESOMONT THE VEGETABLES  3:1 (0:0, 3:1) MFK Kovona
48 2-4-6 IZS LOUKY ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:0 (2:0, 2:0) MFK Kovona
49 3-1-1 neděle 5.1.2020 SURVIVORS ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  2:2 (2:2, 0:0) MFK Kovona
50 3-1-2 BILBAO PETROVICE SLOVAN HAVÍŘOV  0:2 (0:0, 0:2) MFK Kovona
51 3-1-3 SURVIVORS SLOVAN HAVÍŘOV  4:4 (2:3, 1:1) MFK Kovona
52 3-1-4 BILBAO PETROVICE ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  0:1 (0:1, 0:0) MFK Kovona
53 3-1-5 SURVIVORS BILBAO PETROVICE  5:2 (4:0, 1:2) MFK Kovona
54 3-1-6 SLOVAN HAVÍŘOV ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:2 (1:0, 3:1) MFK Kovona
55 3-2-1 IZS LOUKY MALÁRIA HAVÍŘOV  1:3 (1:3, 0:0) MFK Kovona
56 3-2-2 AMBRA REAL FC TYGŘI  1:0 (0:0, 1:0) MFK Kovona
57 3-2-3 IZS LOUKY FC TYGŘI  3:2 (1:2, 2:0) MFK Kovona
58 3-2-4 AMBRA REAL MALÁRIA HAVÍŘOV  6:2 (1:1, 5:1) MFK Kovona
59 3-2-5 IZS LOUKY AMBRA REAL  2:3 (2:1, 0:2) MFK Kovona
60 3-2-6 FC TYGŘI MALÁRIA HAVÍŘOV  4:4 (2:1, 2:3) MFK Kovona
61 3-3-1 sobota 11.1.2020 REAPERS THE VEGETABLES  4:3 (1:1, 3:2) MFK Kovona
62 3-3-2 PIVNICE U HAVÍŘE VETERÁN TEAM  2:4 (2:0, 0:4) MFK Kovona
63 3-3-3 REAPERS VETERÁN TEAM  2:1 (1:0, 1:1) MFK Kovona
64 3-3-4 PIVNICE U HAVÍŘE THE VEGETABLES  4:5 (2:3, 2:2) MFK Kovona
65 3-3-5 REAPERS PIVNICE U HAVÍŘE  4:1 (1:1, 3:0) MFK Kovona
66 3-3-6 VETERÁN TEAM THE VEGETABLES  2:0 (1:0, 1:0) MFK Kovona
67 3-4-1 FC EGOLAND AC 6  2:2 (1:2, 1:0) MFK Kovona
68 3-4-2 INVICTUS 2011 GESOMONT  3:1 (3:1, 0:0) MFK Kovona
69 3-4-3 FC EGOLAND GESOMONT  4:2 (0:1, 4:1) MFK Kovona
70 3-4-4 INVICTUS 2011 AC 6  1:2 (1:1, 0:1) MFK Kovona
71 3-4-5 FC EGOLAND INVICTUS 2011  7:0 (3:0, 4:0) MFK Kovona
72 3-4-6 GESOMONT AC 6  1:3 (1:1, 0:2) MFK Kovona
97 5-1-1 neděle 19.1.2020 BILBAO PETROVICE AMBRA REAL  1:5 (1:1, 0:4) MFK Kovona
98 5-1-2 THE VEGETABLES FC EGOLAND  1:4 (0:2, 1:2) MFK Kovona
99 5-1-3 BILBAO PETROVICE FC EGOLAND  2:7 (1:2, 1:5) MFK Kovona
100 5-1-4 THE VEGETABLES AMBRA REAL  0:6 (0:2, 0:4) MFK Kovona
101 5-1-5 BILBAO PETROVICE THE VEGETABLES  3:5 (3:2, 0:3) MFK Kovona
102 5-1-6 FC EGOLAND AMBRA REAL  0:5 (0:2, 0:3) MFK Kovona
73 4-1-1 sobota 25.1.2020 AC 6 BILBAO PETROVICE  4:4 (3:1, 1:3) MFK Kovona
74 4-1-2 IZS LOUKY PIVNICE U HAVÍŘE  4:2 (1:0, 3:2) MFK Kovona
75 4-1-3 AC 6 PIVNICE U HAVÍŘE  1:1 (1:1, 0:0) MFK Kovona
76 4-1-4 IZS LOUKY BILBAO PETROVICE  1:2 (1:0, 0:2) MFK Kovona
77 4-1-5 AC 6 IZS LOUKY  0:7 (0:3, 0:4) MFK Kovona
78 4-1-6 PIVNICE U HAVÍŘE BILBAO PETROVICE  2:2 (0:0, 2:2) MFK Kovona
79 4-2-1 THE VEGETABLES FC TYGŘI  3:0 (3:0, 0:0) MFK Kovona
80 4-2-2 SURVIVORS INVICTUS 2011  5:3 (1:1, 4:2) MFK Kovona
81 4-2-3 THE VEGETABLES INVICTUS 2011  6:1 (3:0, 3:1) MFK Kovona
82 4-2-4 SURVIVORS FC TYGŘI  4:1 (0:0, 4:1) MFK Kovona
83 4-2-5 THE VEGETABLES SURVIVORS  1:4 (1:1, 0:3) MFK Kovona
84 4-2-6 INVICTUS 2011 FC TYGŘI  1:4 (0:2, 1:2) MFK Kovona
85 4-3-1 MALÁRIA HAVÍŘOV ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:5 (3:2, 1:3) MFK Kovona
86 4-3-2 FC EGOLAND VETERÁN TEAM  4:3 (1:2, 3:1) MFK Kovona
87 4-3-3 MALÁRIA HAVÍŘOV VETERÁN TEAM  2:4 (1:4, 1:0) MFK Kovona
88 4-3-4 FC EGOLAND ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:3 (1:1, 3:2) MFK Kovona
89 4-3-5 MALÁRIA HAVÍŘOV FC EGOLAND  1:1 (1:1, 0:0) MFK Kovona
90 4-3-6 VETERÁN TEAM ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:3 (0:2, 1:1) MFK Kovona
91 4-4-1 neděle 26.1.2020 SLOVAN HAVÍŘOV GESOMONT  4:3 (1:2, 3:1) MFK Kovona
92 4-4-2 REAPERS AMBRA REAL  2:5 (1:1, 1:4) MFK Kovona
93 4-4-3 SLOVAN HAVÍŘOV AMBRA REAL  1:2 (0:2, 1:0) MFK Kovona
94 4-4-4 REAPERS GESOMONT  2:4 (2:1, 0:3) MFK Kovona
95 4-4-5 SLOVAN HAVÍŘOV REAPERS  5:3 (2:1, 3:2) MFK Kovona
96 4-4-6 AMBRA REAL GESOMONT  9:0 (7:0, 2:0) MFK Kovona
103 5-2-1 neděle 9.2.2020 FC TYGŘI ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:0 (0:0, 1:0) MFK Kovona
104 5-2-2 AC 6 REAPERS  0:5 (0:3, 0:2) MFK Kovona
105 5-2-3 FC TYGŘI REAPERS  2:4 (1:3, 1:1) MFK Kovona
106 5-2-4 AC 6 ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  1:1 (0:0, 1:1) MFK Kovona
107 5-2-5 FC TYGŘI AC 6  2:1 (1:1, 1:0) MFK Kovona
108 5-2-6 REAPERS ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ  4:3 (3:2, 1:1) MFK Kovona
109 5-3-1 VETERÁN TEAM INVICTUS 2011  3:4 (2:1, 1:3) MFK Kovona
110 5-3-2 SLOVAN HAVÍŘOV IZS LOUKY  5:1 (2:1, 3:0) MFK Kovona
111 5-3-3 VETERÁN TEAM IZS LOUKY  2:4 (1:1, 1:3) MFK Kovona
112 5-3-4 SLOVAN HAVÍŘOV INVICTUS 2011  2:0 (2:0, 0:0) MFK Kovona
113 5-3-5 VETERÁN TEAM SLOVAN HAVÍŘOV  1:13 (0:6, 1:7) MFK Kovona
114 5-3-6 IZS LOUKY INVICTUS 2011  5:4 (0:3, 5:1) MFK Kovona
115 5-4-1 GESOMONT PIVNICE U HAVÍŘE  3:3 (1:1, 2:2) MFK Kovona
116 5-4-2 MALÁRIA HAVÍŘOV SURVIVORS  0:2 (0:2, 0:0) MFK Kovona
117 5-4-3 GESOMONT SURVIVORS  2:3 (1:0, 1:3) MFK Kovona
118 5-4-4 MALÁRIA HAVÍŘOV PIVNICE U HAVÍŘE  8:1 (4:0, 4:1) MFK Kovona
119 5-4-5 GESOMONT MALÁRIA HAVÍŘOV  1:7 (0:2, 1:5) MFK Kovona
120 5-4-6 SURVIVORS PIVNICE U HAVÍŘE  8:1 (3:1, 5:0) MFK Kovona