Víkendové výsledky 13.11.2021 - 14.11.2021

Start soutěží klepe na dveře

Soupisky a souhlasy zákonných zástupců

Podmínky účastí na utkáních KaFuLi

Valná hromada a los KaFuLi

Rozdělení týmů do soutěží

Valná hromada 27.10. a los KaFuLi

Běží přihlašování do KaFuLi

Soutěžní ročník 2021/2022

Zasedání valné hromady dne 02.06.2021

Valná hromada Futsalu Karviná z.s.

Zahájení KaFuLi ročníku 2020/2021

I. Liga 2021/2022

# Tým Z B
1. AGA 24 3 9
2. FRISCO 3 9
3. OMA CZ 3 7
4. FCK BANÍČEK 3 6
5. DRŽÁCI 3 6

II. Liga 2021/2022

# Tým Z B
1. TDK HAVÍŘOV 3 9
2. RIVIÉRA KÁ-4 3 9
3. AMBRA REAL 3 9
4. AZ GATES 3 6
5. HAVRANI 3 4

III. Liga 2021/2022

# Tým Z B
1. SSKA 2 6
2. FUTSALMANIA ORLOVÁ 2 6
3. FC REVOLUTION 2 6
4. ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ 2 6
5. GLACGOW RANGERS 2 3

Krátké zprávy

Víkendové kolo v ohrožení

24.11.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že se nemusí víkendové kolo vůbec odehrát. Hejtman už oficiálně chce ve spolupráci s hygienou zakázat hromadné akce. Tak prosím sledujte komunikační média. https://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/hejtman-ms-kraje-ivo-vondrak-pozadal-hygienu-o-omezeni-akci-20211124.html?fbclid=IwAR0liPwFrJkDvfYBLjPEVvrgduowMEwIweeZYRKf9xIQspv5IsFKepi5zp4

Nová opatření

22.11.2021 - Množí se nám dotazy ohledně toho, jak budou dále probíhat soutěže Futsalu Karviná a zda vůbec budou pokračovat, jelikož aktuálně pro sport v hale platí O+N. Dnes od 18:00 zasedá správní rada a následně uvedeme nějaké informace.

Zápasy bez diváků

17.11.2021 - Dnes rozhodla správní rada o odehrání utkání bez diváků. Další kola do odvolání budou probíhat "za zavřenými dveřmi". V pondělí proběhne další jednání správní rady, která projedná opatření, které se dají v brzké době očekávat, ze strany vlády.

Chyba tabulek

15.11.2021 - O chybě v tabulkách víme a pracuje se na jejím odstranění. Tak prosíme o trpělivost a omlouváme se za komplikace.

Přihlašené týmy do KaFuLi

22.10.2021 - Do letošního ročníku KaFuLi bylo přihlášeno celkem 44 týmů. Což by mělo znamenat, že první liga by měla být 16 členná, druhá liga také 16 a třetí liga 12 týmů. Zařazení týmů do soutěží napíší později. Musím se k tomu dostat, což bude asi nejdříve v úterý. Tak prosíme o trpělivost.

Rozpis zápasů I. ligy

  • ORANJES KARVINÁ
  • OMA CZ
  • LC REAL
  • DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
  • FC MÖLNLYCKE
  • VÝMĚNÍK - MABUL
  • FCK BANÍČEK
  • FC ZENIT KARVINÁ
  • FRISCO
  • AGA 24
  • BLUES DEVILS
  • ROVERS
  • DRŽÁCI
  • GUNNERS KARVINÁ
  • VIGO
  • FT GALAXY KARVINÁ
Odehrané
Nadcházející
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
4
FC BULLDOGS
2
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
ALIENS
6
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ OB
3
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
FC BULLDOGS
3
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
0
ALIENS
2
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
4
ALIENS
2
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
10
FC BULLDOGS
0
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ OB
3
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
6
ALIENS
4
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
FC BULLDOGS
2
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
4
FC BULLDOGS
2
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
10
FC BULLDOGS
0
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
1
ALIENS
3
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
FC BULLDOGS
3
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
FC BULLDOGS
2
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
4
ALIENS
2
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
ALIENS
6
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
1
ALIENS
3
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
6
ALIENS
4
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
0
ALIENS
2
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 11:20
HAVRANI
0
ORANJES KARVINÁ
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
HAVRANI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
3
neděle 22.12.2019 - 15:00
HAVRANI
3
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
7
HAVRANI
1
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
2
HAVRANI
2
sobota 4.1.2020 - 18:20
GUNNERS KARVINÁ
4
HAVRANI
0
sobota 4.1.2020 - 20:20
HAVRANI
2
VIGO
3
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
5
LC REAL
1
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
2
DRŽÁCI
1
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
3
FCK BANÍČEK
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
4
FCK BANÍČEK
6
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
0
FCK BANÍČEK
0
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
9
BLUES DEVILS
0
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
6
BLUES DEVILS
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
GUNNERS KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
1
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
10
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
0
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
0
LC REAL
5
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 1.12.2019 - 11:20
HAVRANI
0
ORANJES KARVINÁ
5
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES KARVINÁ
4
VIGO
1
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES KARVINÁ
1
KARIMPEX
0
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
0
ORANJES KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
3
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
LC REAL
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
6
BLUES DEVILS
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
1
BLUES DEVILS
1
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
2
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
2
BLUES DEVILS
1
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
6
BLUES DEVILS
2
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
9
BLUES DEVILS
0
neděle 1.12.2019 - 12:40
LC REAL
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:00
LC REAL
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
LC REAL
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
5
LC REAL
1
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
0
LC REAL
2
neděle 22.12.2019 - 12:20
LC REAL
5
DRŽÁCI
0
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
2
LC REAL
0
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
2
LC REAL
4
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
0
LC REAL
5
neděle 1.12.2019 - 12:40
LC REAL
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
HAVRANI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
3
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
4
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
2
OMA CZ
2
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
1
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 14:00
LC REAL
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES KARVINÁ
4
VIGO
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
4
VIGO
0
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
5
KARIMPEX
3
sobota 4.1.2020 - 17:00
GUNNERS KARVINÁ
2
VIGO
2
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
4
VIGO
3
sobota 4.1.2020 - 20:20
HAVRANI
2
VIGO
3
neděle 1.12.2019 - 18:00
GUNNERS KARVINÁ
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
GUNNERS KARVINÁ
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:40
GUNNERS KARVINÁ
2
DRŽÁCI
3
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
0
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
GUNNERS KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
2
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 4.1.2020 - 17:00
GUNNERS KARVINÁ
2
VIGO
2
sobota 4.1.2020 - 18:20
GUNNERS KARVINÁ
4
HAVRANI
0
sobota 4.1.2020 - 19:40
GUNNERS KARVINÁ
0
PASTRMANIA
2
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 20:40
GUNNERS KARVINÁ
2
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
1
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
2
DRŽÁCI
1
neděle 22.12.2019 - 12:20
LC REAL
5
DRŽÁCI
0
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
3
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
6
TDK HAVÍŘOV
1
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 19:20
GUNNERS KARVINÁ
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
6
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 15:00
HAVRANI
3
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
2
OMA CZ
2
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
2
LC REAL
0
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
0
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
0
AGA 24
7
neděle 1.12.2019 - 18:00
GUNNERS KARVINÁ
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
2
KARIMPEX
5
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES KARVINÁ
1
KARIMPEX
0
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
5
KARIMPEX
3
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
2
BLUES DEVILS
1
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
0
FCK BANÍČEK
0
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
2
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
0
AGA 24
4
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
3
FRISCO
9
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
4
PASTRMANIA
5
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
0
GUNNERS KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
1
BLUES DEVILS
1
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
1
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
1
ORANJES KARVINÁ
3
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
1
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
6
TDK HAVÍŘOV
1
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
1
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
1
AGA 24
5
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
4
PASTRMANIA
5
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
1
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
0
LC REAL
2
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
3
FCK BANÍČEK
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
2
HAVRANI
2
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
4
VIGO
3
sobota 4.1.2020 - 19:40
GUNNERS KARVINÁ
0
PASTRMANIA
2
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
1
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
3
FRISCO
9
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
9
AGA 24
1
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
6
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
4
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
7
HAVRANI
1
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
4
FCK BANÍČEK
6
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
6
BLUES DEVILS
2
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
2
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
0
AGA 24
4
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
1
AGA 24
5
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
9
AGA 24
1
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
2
KARIMPEX
5
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
4
VIGO
0
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
0
ORANJES KARVINÁ
4
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
10
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
2
LC REAL
4
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
0
AGA 24
7
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
ROVERS
7
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
SSKA
5
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
AZ GATES
3
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
LIMYS
2
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
2
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
4
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA FC
3
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
neděle 24.11.2019 - 09:40
AZ GATES
3
SSKA
2
neděle 24.11.2019 - 11:00
AZ GATES
1
ROVERS
2
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
AZ GATES
3
sobota 21.12.2019 - 09:40
AZ GATES
2
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
AZ GATES
2
RIVIÉRA KÁ-4
4
sobota 21.12.2019 - 11:40
VÝMĚNÍK - MABUL
7
AZ GATES
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
AZ GATES
0
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
1
AZ GATES
5
sobota 4.1.2020 - 16:20
AZ GATES
1
LIMYS
3
neděle 24.11.2019 - 09:40
AZ GATES
3
SSKA
2
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
SSKA
5
neděle 24.11.2019 - 12:20
SSKA
1
ROVERS
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
SSKA
2
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 15:00
SSKA
1
QUATRO REKLAMA FC
2
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
SSKA
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
VÝMĚNÍK - MABUL
2
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
4
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 20:20
SSKA
4
FC BRUNO
5
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
ROVERS
7
neděle 24.11.2019 - 11:00
AZ GATES
1
ROVERS
2
neděle 24.11.2019 - 12:20
SSKA
1
ROVERS
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
ROVERS
3
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 19:00
ROVERS
4
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
2
ROVERS
7
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
ROVERS
2
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
5
ROVERS
7
neděle 5.1.2020 - 11:20
ROVERS
8
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FC ZENIT KARVINÁ
5
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
LIMYS
2
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
0
LIMYS
1
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
1
MOBILKA
4
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
4
LIMYS
2
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
0
CHACHAŘI ORLOVÁ
6
sobota 4.1.2020 - 16:20
AZ GATES
1
LIMYS
3
sobota 30.11.2019 - 09:40
FC ZENIT KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FC ZENIT KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FC ZENIT KARVINÁ
5
sobota 21.12.2019 - 09:40
AZ GATES
2
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
VÝMĚNÍK - MABUL
3
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 12:20
FC ZENIT KARVINÁ
6
RIVIÉRA KÁ-4
3
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA FC
1
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 30.11.2019 - 09:40
FC ZENIT KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
SSKA
2
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
5
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
2
QUATRO REKLAMA FC
4
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
2
DEPORTIVO
2
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
4
DEPORTIVO
5
neděle 5.1.2020 - 11:20
ROVERS
8
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FC ZENIT KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
ROVERS
3
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
3
FC BRUNO
2
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
2
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
2
FC BRUNO
3
sobota 4.1.2020 - 19:00
VÝMĚNÍK - MABUL
2
FC BRUNO
2
sobota 4.1.2020 - 20:20
SSKA
4
FC BRUNO
5
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA FC
3
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
2
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
1
MOBILKA
4
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
2
FC BRUNO
3
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
4
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
2
VÝMĚNÍK - MABUL
8
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA FC
1
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
sobota 21.12.2019 - 09:00
VÝMĚNÍK - MABUL
1
RIVIÉRA KÁ-4
0
sobota 21.12.2019 - 11:00
AZ GATES
2
RIVIÉRA KÁ-4
4
sobota 21.12.2019 - 12:20
FC ZENIT KARVINÁ
6
RIVIÉRA KÁ-4
3
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
2
DEPORTIVO
2
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
5
ROVERS
7
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
FK RAPID HAVÍŘOV
6
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA FC
1
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA FC
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA FC
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
8
QUATRO REKLAMA FC
1
sobota 21.12.2019 - 15:00
SSKA
1
QUATRO REKLAMA FC
2
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
2
QUATRO REKLAMA FC
4
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA FC
1
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA FC
3
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA FC
3
FT GALAXY KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA FC
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
0
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 19:00
ROVERS
4
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
2
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
4
LIMYS
2
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
1
AZ GATES
5
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
3
CHACHAŘI ORLOVÁ
2
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
VÝMĚNÍK - MABUL
4
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
2
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
0
LIMYS
1
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
2
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
ROVERS
2
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
4
DEPORTIVO
5
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
FK RAPID HAVÍŘOV
6
sobota 7.12.2019 - 14:40
VÝMĚNÍK - MABUL
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 16:00
VÝMĚNÍK - MABUL
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
VÝMĚNÍK - MABUL
4
sobota 21.12.2019 - 09:00
VÝMĚNÍK - MABUL
1
RIVIÉRA KÁ-4
0
sobota 21.12.2019 - 10:20
VÝMĚNÍK - MABUL
3
FC ZENIT KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:40
VÝMĚNÍK - MABUL
7
AZ GATES
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
VÝMĚNÍK - MABUL
2
SSKA
1
sobota 4.1.2020 - 19:00
VÝMĚNÍK - MABUL
2
FC BRUNO
2
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
2
VÝMĚNÍK - MABUL
8
sobota 7.12.2019 - 14:40
VÝMĚNÍK - MABUL
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
8
QUATRO REKLAMA FC
1
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
5
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
SSKA
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
AZ GATES
0
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
0
CHACHAŘI ORLOVÁ
6
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
3
CHACHAŘI ORLOVÁ
2
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 16:00
VÝMĚNÍK - MABUL
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
0
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
3
FC BRUNO
2
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
2
ROVERS
7
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
4
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
2
FC ZENIT KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA FC
3
FT GALAXY KARVINÁ
1
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
TYGŘI
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
5
BILBAO PETROVICE
2
neděle 10.11.2019 - 08:40
TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
TYGŘI
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 11:00
TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
TYGŘI
1
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
1
TYGŘI
0
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
3
TYGŘI
2
neděle 5.1.2020 - 19:20
TYGŘI
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
neděle 10.11.2019 - 08:40
TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
2
AC 6
0
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
3
SURVIVORS
3
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
0
VETERÁN TEAM
0
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
VETERÁN TEAM
4
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
2
VETERÁN TEAM
1
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
2
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
4
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
3
IZS LOUKY
1
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
3
THE VEGETABLES
1
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
3
GESOMONT
1
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
4
GESOMONT
2
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
1
AC 6
3
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
1
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
6
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 19:20
TYGŘI
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
4
SLOVAN HAVÍŘOV
4
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
2
AC 6
0
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
6
AC 6
1
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
1
SURVIVORS
6
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
2
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
1
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
1
AC 6
3
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
1
IZS LOUKY
0
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
3
THE VEGETABLES
1
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
4
THE VEGETABLES
3
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
4
THE VEGETABLES
5
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
2
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
4
THE VEGETABLES
3
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
2
VETERÁN TEAM
1
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
4
PIVNICE U HAVÍŘE
1
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 11:00
TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
2
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
4
GESOMONT
2
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
7
INVICTUS 2011
0
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
3
SURVIVORS
1
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
3
SURVIVORS
3
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
1
SURVIVORS
6
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
4
SLOVAN HAVÍŘOV
4
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
5
BILBAO PETROVICE
2
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
1
IZS LOUKY
0
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
3
IZS LOUKY
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
1
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
3
TYGŘI
2
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
2
AMBRA REAL
3
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
3
GESOMONT
1
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
1
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
7
INVICTUS 2011
0
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
TYGŘI
1
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
VETERÁN TEAM
4
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
4
THE VEGETABLES
5
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
4
PIVNICE U HAVÍŘE
1
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
3
SURVIVORS
1
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
6
AC 6
1
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
0
VETERÁN TEAM
0
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
1
TYGŘI
0
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
6
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
2
AMBRA REAL
3
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
4
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
1
FC PLAYERS
5
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
0
FC MAJÁČEK
3
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
0
FC DRAGON FLY
4
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
FC MAJÁČEK
6
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
2
FK CELNET
1
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
0
FC DRAGON FLY
1
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
1
FC REVOLUTION
12
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
7
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
3
FC MAJÁČEK
3
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
1
FC REVOLUTION
7
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
6
FK CELNET
0
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
3
FC PLAYERS
6
sobota 11.1.2020 - 17:40
KERBEROS
5
FC U BARÁKU
2
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
5
FC MAJÁČEK
1
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
1
FC REVOLUTION
7
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
11
FUTSALMANIA ORLOVÁ
2
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
1
FC REVOLUTION
12
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
5
FC PLAYERS
0
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
FC MAJÁČEK
2
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
5
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
1
FC PLAYERS
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
5
FK CELNET
1
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
3
FC PLAYERS
6
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
5
FC PLAYERS
0
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
4
FK CELNET
4
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
0
FC DRAGON FLY
1
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
4
FC MAJÁČEK
0
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
0
FC DRAGON FLY
4
sobota 11.1.2020 - 19:40
FC REVOLUTION
5
FC DRAGON FLY
2
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
3
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
FC MAJÁČEK
8
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
2
FK CELNET
1
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
4
FK CELNET
4
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
6
FK CELNET
0
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
5
FK CELNET
1
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
2
FC MAJÁČEK
4
sobota 9.11.2019 - 18:40
FC MAJÁČEK
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
FC MAJÁČEK
8
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
FC MAJÁČEK
6
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
FC MAJÁČEK
2
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
3
FC MAJÁČEK
3
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
5
FC MAJÁČEK
1
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
0
FC MAJÁČEK
3
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
4
FC MAJÁČEK
0
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
2
FC MAJÁČEK
4
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
3
sobota 9.11.2019 - 18:40
FC MAJÁČEK
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
7
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
1
FUTSALMANIA ORLOVÁ
5
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
4
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
11
FUTSALMANIA ORLOVÁ
2
neděle 12.1.2020 - 08:40
FK CELNET
2
FUTSALMANIA ORLOVÁ
2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 19:00
Vítěz semifinále 1
Vítěz semifinále 2
sobota 29.1.2022 - 19:00
Vítěz semifinále 1
Vítěz semifinále 2
sobota 29.1.2022 - 15:00
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
OSMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 15:00
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 16:20
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 13.11.2021 - 20:00
SOKOL BOHUMÍN
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
sobota 13.11.2021 - 21:20
SOKOL BOHUMÍN
4
INVICTUS 2011
2
neděle 5.12.2021 - 20:40
SOKOL BOHUMÍN
FC MAJÁČEK
neděle 5.12.2021 - 21:20
KARVIŇÁCI
SOKOL BOHUMÍN
sobota 8.1.2022 - 11:00
GLACGOW RANGERS
SOKOL BOHUMÍN
sobota 8.1.2022 - 11:40
SSKA
SOKOL BOHUMÍN
neděle 16.1.2022 - 11:00
SOKOL BOHUMÍN
FC U BARÁKU
neděle 16.1.2022 - 12:20
SOKOL BOHUMÍN
TJSK NOACO
neděle 30.1.2022 - 08:40
SOKOL BOHUMÍN
KERBEROS
neděle 14.11.2021 - 08:40
TJSK NOACO
4
SSKA
10
neděle 14.11.2021 - 09:20
KERBEROS
3
TJSK NOACO
0
sobota 18.12.2021 - 09:00
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
TJSK NOACO
sobota 18.12.2021 - 09:40
FC REVOLUTION
TJSK NOACO
sobota 8.1.2022 - 09:00
TJSK NOACO
FUTSALMANIA ORLOVÁ
sobota 8.1.2022 - 10:20
TJSK NOACO
KARVIŇÁCI
neděle 16.1.2022 - 11:40
TJSK NOACO
FC U BARÁKU
neděle 16.1.2022 - 12:20
SOKOL BOHUMÍN
TJSK NOACO
neděle 30.1.2022 - 12:40
INVICTUS 2011
TJSK NOACO
neděle 14.11.2021 - 10:40
GLACGOW RANGERS
7
KARVIŇÁCI
1
neděle 14.11.2021 - 11:20
FC REVOLUTION
4
GLACGOW RANGERS
3
sobota 11.12.2021 - 15:00
FC U BARÁKU
GLACGOW RANGERS
sobota 11.12.2021 - 15:40
KERBEROS
GLACGOW RANGERS
sobota 8.1.2022 - 11:00
GLACGOW RANGERS
SOKOL BOHUMÍN
sobota 8.1.2022 - 12:20
GLACGOW RANGERS
SSKA
neděle 16.1.2022 - 09:40
GLACGOW RANGERS
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
neděle 16.1.2022 - 10:20
FUTSALMANIA ORLOVÁ
GLACGOW RANGERS
neděle 30.1.2022 - 12:00
FC MAJÁČEK
GLACGOW RANGERS
neděle 14.11.2021 - 10:00
FC REVOLUTION
5
KARVIŇÁCI
0
neděle 14.11.2021 - 10:40
GLACGOW RANGERS
7
KARVIŇÁCI
1
neděle 5.12.2021 - 20:00
KARVIŇÁCI
FC MAJÁČEK
neděle 5.12.2021 - 21:20
KARVIŇÁCI
SOKOL BOHUMÍN
sobota 8.1.2022 - 09:40
KARVIŇÁCI
FUTSALMANIA ORLOVÁ
sobota 8.1.2022 - 10:20
TJSK NOACO
KARVIŇÁCI
neděle 16.1.2022 - 13:00
KERBEROS
KARVIŇÁCI
neděle 16.1.2022 - 13:40
INVICTUS 2011
KARVIŇÁCI
neděle 30.1.2022 - 16:00
FC U BARÁKU
KARVIŇÁCI
sobota 29.1.2022 - 14:00
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 15:40
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 16:20
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 29.1.2022 - 13:00
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 15:00
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 15:40
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 29.1.2022 - 12:00
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 17:00
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 18:20
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 29.1.2022 - 12:00
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 17:40
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 18:20
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 29.1.2022 - 13:00
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 17:00
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 17:40
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 29.1.2022 - 14:00
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 19:00
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DEVÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 20:20
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DEVÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 29.1.2022 - 15:00
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
OSMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 19:40
OSMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DEVÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 19:00
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DEVÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 19:40
OSMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DEVÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 5.2.2022 - 20:20
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DEVÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
neděle 6.2.2022 - 08:00
DESÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DVANÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
neděle 6.2.2022 - 09:20
DESÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
JEDENÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
neděle 6.2.2022 - 08:40
JEDENÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DVANÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
neděle 6.2.2022 - 09:20
DESÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
JEDENÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
neděle 6.2.2022 - 08:00
DESÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DVANÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
neděle 6.2.2022 - 08:40
JEDENÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
DVANÁCTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 16:00
Vítěz čtvrtfinále 1
Vítěz čtvrtfinále 2
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 17:00
Vítěz čtvrtfinále 3
Vítěz čtvrtfinále 4
sobota 29.1.2022 - 18:00
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 1
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 2
sobota 29.1.2022 - 18:00
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 1
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 2
neděle 28.11.2021 | 08:00
FC MÖLNLYCKE
6
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
neděle 28.11.2021 | 08:40
OMA CZ
7
ROVERS
1
neděle 28.11.2021 | 09:20
FC MÖLNLYCKE
3
ROVERS
5
neděle 28.11.2021 | 10:00
OMA CZ
3
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
neděle 28.11.2021 | 10:40
FC MÖLNLYCKE
5
OMA CZ
9
neděle 28.11.2021 | 11:20
ROVERS
1
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
neděle 28.11.2021 | 12:00
FRISCO
4
LC REAL
3
neděle 28.11.2021 | 12:40
VÝMĚNÍK - MABUL
1
VIGO
3
neděle 28.11.2021 | 13:20
FRISCO
2
VIGO
0
sobota 4.12.2021 | 17:30
FC BRUNO
LIMYS
sobota 4.12.2021 | 18:10
VETERÁN TEAM
QUATRO REKLAMA FC
sobota 4.12.2021 | 18:50
FC BRUNO
QUATRO REKLAMA FC
sobota 4.12.2021 | 19:30
VETERÁN TEAM
LIMYS
sobota 4.12.2021 | 20:10
FC BRUNO
VETERÁN TEAM
sobota 4.12.2021 | 20:40
QUATRO REKLAMA FC
LIMYS
neděle 5.12.2021 | 13:00
FRISCO
FC MÖLNLYCKE
neděle 5.12.2021 | 13:40
AGA 24
FCK BANÍČEK
neděle 5.12.2021 | 14:20
FRISCO
FCK BANÍČEK