ČLÁNEK

Start soutěží klepe na dveře

10.11.2021 | redakce

Zodpovědnost je slušnost

Tak to vypadá, že v sobotu se nám po jednoroční odmlce opět rozjedou soutěže KaFuLi. Věříme tomu, že se většina hráčů těší na nekompromisní boje na halách a společnými silami se nám podaří soutěže zdárně dohrát. K tomu ale musíme přispět svým zodpovědným přístupem a pokud možno co nejvíce eliminovat v naší komunitě šíření onemocnění COVID-19. K tomuto je zásadní a důležité dodržovat opatření a restrikce ze strany vlády ČR, Ministerstva zdravotnictví, případně příslušné Krajské hygienické stanice. Ta tomto odkaze si můžete prohlédnout aktuálně platná omezení vyhlášené MZČR a prosíme o maximální respektování. Za týmy nesou odpovědnost za splnění všech podmínek bezinfekčnosti zodpovědní vedoucí jednotlivých týmů, a v případně jejich neúčasti na utkání, kapitáni týmů. Všechny osoby na halách musí plnit O-T-N (očkování, test, prodělané onemocnění). Před každým utkáním se do zápisu uvede prohlášení:

Před utkáním byla provedena kontrola o bezinfekčnosti na COVID-19, kterou u příslušníků obou družstev provedli vedoucí/kapitáni družstev,

VD/KD – Jan Novák, nar. 1.1.1999, tel: 606666666 podpis:
VH/KH – Petr Novák, nar. 1.1.1999, tel: 606555555 podpis:

a u rozhodčích:

rozhodčí: Milan Novák, nar. 1.1.1988, tel: 606444444 podpis:

Soupisky týmů:

Soupisky týmů budou jednotlivým týmům předány rozhodčími před prvním turnajem na halách. Následně si doplňte hráče do soupisek a hráči se musí podepsat. Doplňování hráčů bude probíhat elektronicky a to tak, že doplněnou soupisku odešlete na e-mail: futsalkarvina@seznam.cz a hráče doplníme na stránky. Samotné soupisky se již k utkáním nenosí a rozhodčím se nepředkládají.

Krátké zprávy

Víkendové kolo v ohrožení

24.11.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že se nemusí víkendové kolo vůbec odehrát. Hejtman už oficiálně chce ve spolupráci s hygienou zakázat hromadné akce. Tak prosím sledujte komunikační média. https://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/hejtman-ms-kraje-ivo-vondrak-pozadal-hygienu-o-omezeni-akci-20211124.html?fbclid=IwAR0liPwFrJkDvfYBLjPEVvrgduowMEwIweeZYRKf9xIQspv5IsFKepi5zp4

Nová opatření

22.11.2021 - Množí se nám dotazy ohledně toho, jak budou dále probíhat soutěže Futsalu Karviná a zda vůbec budou pokračovat, jelikož aktuálně pro sport v hale platí O+N. Dnes od 18:00 zasedá správní rada a následně uvedeme nějaké informace.

Zápasy bez diváků

17.11.2021 - Dnes rozhodla správní rada o odehrání utkání bez diváků. Další kola do odvolání budou probíhat "za zavřenými dveřmi". V pondělí proběhne další jednání správní rady, která projedná opatření, které se dají v brzké době očekávat, ze strany vlády.

Chyba tabulek

15.11.2021 - O chybě v tabulkách víme a pracuje se na jejím odstranění. Tak prosíme o trpělivost a omlouváme se za komplikace.