ČLÁNEK

Start soutěží klepe na dveře

10.11.2021 | redakce

Zodpovědnost je slušnost

Tak to vypadá, že v sobotu se nám po jednoroční odmlce opět rozjedou soutěže KaFuLi. Věříme tomu, že se většina hráčů těší na nekompromisní boje na halách a společnými silami se nám podaří soutěže zdárně dohrát. K tomu ale musíme přispět svým zodpovědným přístupem a pokud možno co nejvíce eliminovat v naší komunitě šíření onemocnění COVID-19. K tomuto je zásadní a důležité dodržovat opatření a restrikce ze strany vlády ČR, Ministerstva zdravotnictví, případně příslušné Krajské hygienické stanice. Ta tomto odkaze si můžete prohlédnout aktuálně platná omezení vyhlášené MZČR a prosíme o maximální respektování. Za týmy nesou odpovědnost za splnění všech podmínek bezinfekčnosti zodpovědní vedoucí jednotlivých týmů, a v případně jejich neúčasti na utkání, kapitáni týmů. Všechny osoby na halách musí plnit O-T-N (očkování, test, prodělané onemocnění). Před každým utkáním se do zápisu uvede prohlášení:

Před utkáním byla provedena kontrola o bezinfekčnosti na COVID-19, kterou u příslušníků obou družstev provedli vedoucí/kapitáni družstev,

VD/KD – Jan Novák, nar. 1.1.1999, tel: 606666666 podpis:
VH/KH – Petr Novák, nar. 1.1.1999, tel: 606555555 podpis:

a u rozhodčích:

rozhodčí: Milan Novák, nar. 1.1.1988, tel: 606444444 podpis:

Soupisky týmů:

Soupisky týmů budou jednotlivým týmům předány rozhodčími před prvním turnajem na halách. Následně si doplňte hráče do soupisek a hráči se musí podepsat. Doplňování hráčů bude probíhat elektronicky a to tak, že doplněnou soupisku odešlete na e-mail: futsalkarvina@seznam.cz a hráče doplníme na stránky. Samotné soupisky se již k utkáním nenosí a rozhodčím se nepředkládají.

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).