ČLÁNEK

Druhou ligu opanovala Ambra real

12.03.2022 | redakce

Stejně tak, jak je minulostí první liga, tak i druhé lize odzvonilo. Vítězem letošního ročníku druhé ligy se stal tým Ambry real. Loňský ročník s ohledem na pandemii COVID-19 se neodehrál, ale ani táto komplikace nevzala vítr z plachet borcům z tohoto týmů a po loňské spanilé jízdě třetí ligou, se tento kousek povedl i v lize druhé. Soutěži prolétli bez ztráty kytičky a samo o sobě vypovídá samotné číslo. 30 zápasů 30 vítězství. A díky této statistice si zaslouženě mohou vychutnat účast v první lize. Uvidíme, jestli to budou také sama vítězství. No a jelikož tajenka vítěze druhé ligy byla již vyřešena před posledním 5 kolem, tak se pozornost druhé ligy dále upínala k tomu, kdo doplní postupující tým do druhé ligy. No a zálusk na postup si dělaly týmy Gates, Riviéra KA-4 a TDK Havířov. Nejlepší výchozí pozici měl tým Riviéra KA-4, ale v posledním turnaji měli za soupeře neporaženou Ambru real, která si ale dělala zálusk na natažení své šňůry neporazitelnosti. Ve vzájemném souboji nakonec prvních dvou týmů KA-4 přetlačila a svého soupeře odsoudila do neoblíbené role pozorovatele. Svou kůži ale borci z KA-4 nedali lacino a další utkání v posledním turnaji si podmanili. Tím automaticky dali černého Petra týmu Gates, který sice v posledním turnaji uhrál 9 bodů, ale na postup ani s tímto bodovým ziskem nedosáhli. A tak se čekalo na výsledky úplně posledního turnaje letošního ročníku KAFULI, respektive na výsledky týmu TDK Havířov. Hned v prvním utkáni ale narazili na nevyzpytatelný tým IZS Louky, kdy ale bohužel z tohoto utkání odešli poraženi a tím odpálili své naděje na rychlý návrat zpět do první ligy. Proto se z historického postupu mohl radovat tým Riviéra KA-4, který za postupem táhl zejména letošní nejlepší střelec druhé ligy – Marek Barát. Na druhém pólu tabulky se po pár odehraných kolech začala stále více krystalizovat dvojice, která musí pro příští ročník druhou ligu opustit a to týmy The Vegetables a Reapers, kdy hráči týmu Reapers, aby si pojistili poslední místo, tak se závěrečného turnaje raději ani nezúčastnili a to z důvodu onemocnění hráčů. Všem zúčastněným týmům druhé ligy děkujeme za jejich účast, za mnohdy vypjaté, nekompromisní a lité boje a těšíme se na setkání s nimi v dalších ročnících KAFULI, kdy doufáme, že již nebude soutěž ovlivněna onemocněním COVID-19 a budeme se všichni moci sejít v poklidu na halách. Všichni budeme spolu doufat v lepší časy a nezapomeňte na to, že SPOLU JSME SILNĚJŠÍ.

Futsalu zdar

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).