ČLÁNEK

Série Ambry skončila, Sokol Bohumín začal vítězně

21.11.2022 | redakce

O víkendu se roztočila kola KaFuLi v ročníku 2022/2023. Kompletní první kolo se odehrálo jak v první tak ve třetí lize. Nejvyšší ambice ve třetí lize má jistě Sokol Bohumín, kterému loni postup unikl, ale letos budou chtít určitě o postup zabojovat. Zatím jako jediní mají 6 bodů, ale tým Reapers odehrál pouze jedno utkání.

V první lize skončila dlouhá šňůra neporazitelnosti pro tým Ambry Real, kdy hned v prvním kole narazil na účastníky loňského play off a nevedl si vůbec špatně. Do čela se zatím dostal tým FCK Baníček, který jako jediný všechna svá utkání vyhrál a osamostatnil se na čele první ligy. Ale jak všichni dobře víme, tak první vlaštovka jaro nedělá, ale ani na druhou stranu ospalý začátek může znamenat divoký závěr.

Soutěže jsou ještě dlouhé a my budeme bedlivě sledovat jejích vývoj.

Na webu si lze prohlédnou výsledky víkendového kola a s tím spojené statistiky.

Krátké zprávy

Přihlášky a startovné

18.10.2023 - Blíží se termín uzavírek přihlášek do KaFuLi. Upozorňujeme na skutečnost, že nestačí odevzdat jen přihlášku, nebo zaplatit jen startovné do 20.10.2023. Kdo nebude mít zaplaceno startovné a současně odevzdanou přihlášku, tak do soutěží nebude zařazen.

Uzavření soupisek letního poháru

11.5.2023 - Upozorňujeme na skutečnost, že zítra je uzávěrka soupisek pro letní pohár 2023. Po tomto datu již nepůjde soupisky doplňovat.

Vyzvednutí rezervace vstupenek na ples

22.2.2023 - Žádáme tímto všechny zájemce o ples, kteří mají rezervováne vstupenky, aby si je vyzvedli v co nejkratší době u Zdeňka Orsága anebo Tomaše Závodného. Děkujeme za spolupráci a spolu jsem silnější

Turnaj 11.02.2023

10.2.2023 - Z důvodu nemoci a zranění hráčů týmu FC Revolution, tak dochází ke kontumaci jejich zápasů ve prospěch soupeřů a pořadí tohoto turnaje je upraveno následovně: 1 utkání - FC Brunu - Tygři; 2 utkání Riviéra KA 4 - FC Bruno; 3 utkání Riviéra KA 4 - Tygři.