ČLÁNEK

Roztočilo se soukolí druhé ligy, Sokol Bohumín jede

29.11.2022 | redakce

O víkendu se také už roztočilo soukolí druhé ligy a to hned kompletním celým kolem, ve kterém nebylo nouze o překvapivé výsledky. Do bojů o postup se přihlásil tým Havranů, který by jistě chtěl navázat na své předchozí působení v první lize. Po prvním kole také disponuje plným bodovým ziskem tým FK Rapid Havířov, který také v první lize strávil nejednu sezónu, ale zejména pod svým původním názvem Alcatraz DL. Letos do ligy postupuje pouze vítěz druhé ligy, tak o to více budou asi boje nelítostné. Překvapením kola je jednobodový počin týmu FC Bruno a na druhé straně 6 bodový zisk Slovanu Havířov. Růžky vystrkuje nováček soutěže – Glacgow Rangers.

Ve třetí lize kraluje Sokol Bohumín a směřuje do soutěží, kde historicky patří, to je do první ligy. Tým je poskládán z mnoha kluků, kteří v naší první futsalové soutěži mají odehráno nejedno utkání. Tehdy se podstatě rozpadli po odchodu Franty a Martina Hanuse do Frisca. Nyni prožíváji znovuvzkříšení. Na opačném pólu tabulky se slunní TJSK NOACO s dosavadním nulovým ziskem. Soutěž je ale na svém počátku a vše se jistě bude ještě mnohokrát měnit.

O víkendu se odehraje opět kompletní kolo třetí ligy a pokračuje druhá liga svým druhým kolem. Tak budeme rádi, když navštívíte kovonskou halu a borce na hrací ploše přijdete podpořit.

Futsalu zdar a spolu jsme silnější

Krátké zprávy

Druhá liga dne 11.02.2023

9.1.2023 - Turnaj druhé ligy dne 11.02.2023 měl původní začátek od 15:00. S ohledem na kolizi utkání házenkářů, tak bude začátek turnaje o hodinu posunut a to od 16:00. Zúčastněné týmy jsou FC Revolution, Riviéra KA-4, FC Bruno a Tygři. Za komplikace se omlouváme.

Aktualizace soupisek

27.12.2022 - Blíží se nám termín uzavření soupisek pro všechny soutěže. Takže pokud chce někdo ještě doplnit hráče, tak tak může učinit do 31.12.2022.

Omluva týmu Blues Devils

27.11.2022 - Dnes byl upraven článek o týmech první ligy, kde bylo chybně uvedeno, že tým Blues devils skončil nejlépe na 7 místě, což není pravda. V ročníku 2015/2016 postoupili do semifinále a skončili na 4 místě. Tímto se týmu Blues devils omlouváme. Pokud má někdo podobný problém, tak nás prosím kontaktujte.

Změna týmů z losování první ligy

8.11.2022 - Po vzájemné dohodě mezi týmy Ambra real a FC Molnlyckle došlo k záměně jejích pořadí na pozicích 1 a 16. Správní rada s tímto souhlasila, jelikož došlo ke kolizi mistrovského utkání ve fotbale u hráčů týmu Molnlyckle.