ČLÁNEK

Nováček v první lize - Riviéra KÁ-4

13.02.2023 | redakce

Tak už i druhá liga je minulostí. O víkendu se dořešila tajenka, kdo letošní druhou ligu vyhraje. Tým Riviéry měl nejlepší výchozí pozici a tu také dovedl přetavit ve své první vítězství ve druhé lize. Druzí premiérově skončil Rapid Havířov a taktéž třetí místo Chacharů z Orlové je jejich nejlepší umístění. O soutěž níž sestupují Veteráni, které nečekaně doprovodí IZS Louky. Oproti loňské sezóně, kdy to byla spanilá jízda Ambry, tak letošní ročník byl velice vyrovnaný a tudíž si nikdo nemohl být ničím jist.

Také opona třetí ligy byla o víkendu zatažena, ale tady už byly hlavní karty rozdány dopředu. Ve vzájemném souboji dvou nejlepších týmů třetí ligy (Futsal Guys a Sokol Bohumín) byl úspěšnější ten lépe postavený a tak Sokol Bohumín projel třetí ligou bez ztráty kytičky. Ve vzájemném souboji o třetí místo se poměřila LA Copa a Zastavárna Pikaso, kdy druhému jmenovanému stačila remíza ze vzájemného utkání k bronzové medaili.

Takže letošní ročník KaFuLi napsal svou poslední epizodu a už budeme společně netrpělivě vyhlížet letošní ročník Karvinského letního poháru.

Ale ještě se společně předtím můžeme pobavit na diskoplese ............................

Krátké zprávy

Uzavření soupisek letního poháru

11.5.2023 - Upozorňujeme na skutečnost, že zítra je uzávěrka soupisek pro letní pohár 2023. Po tomto datu již nepůjde soupisky doplňovat.

Vyzvednutí rezervace vstupenek na ples

22.2.2023 - Žádáme tímto všechny zájemce o ples, kteří mají rezervováne vstupenky, aby si je vyzvedli v co nejkratší době u Zdeňka Orsága anebo Tomaše Závodného. Děkujeme za spolupráci a spolu jsem silnější

Turnaj 11.02.2023

10.2.2023 - Z důvodu nemoci a zranění hráčů týmu FC Revolution, tak dochází ke kontumaci jejich zápasů ve prospěch soupeřů a pořadí tohoto turnaje je upraveno následovně: 1 utkání - FC Brunu - Tygři; 2 utkání Riviéra KA 4 - FC Bruno; 3 utkání Riviéra KA 4 - Tygři.

Druhá liga dne 11.02.2023

9.1.2023 - Turnaj druhé ligy dne 11.02.2023 měl původní začátek od 15:00. S ohledem na kolizi utkání házenkářů, tak bude začátek turnaje o hodinu posunut a to od 16:00. Zúčastněné týmy jsou FC Revolution, Riviéra KA-4, FC Bruno a Tygři. Za komplikace se omlouváme.