ČLÁNEK

Mabul-Výměník obhájil vítězství

21.06.2023 | redakce

Letní pohár je již za námi a vítězství v něm obhájil Mabul-Výměník, který si ve finále poradil K-Bikes. Po vítězství v základní části si tak Mabul-Výměník dokráčel i pro celkové vítězství. V litém boji o třetí místo byl úspěšnějším tým Držáku a na pokutové kopy porazil KST Membrane. Za slunečného počasí byly k vidění zajímavé souboje. Nejlepším střelcem soutěže se stal Pavel Zahatlan s 18 brankami. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Chunchal Antonín. Pro cenu pro nejlepšího brankáře si přišel David Dočekal.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout vše, co bylo zadokumentováno.

Všem děkujeme za účast v letošním ročníku letního poháru a budeme se těšit na další souboje v rámci futsalové ligy.

No a protože se blíží léto a s tím spojené dovolené, tak všem přejeme mnoho příjemných zážitků, načerpání nové energie a na podzim se vidíme.

Spolu jsme silnější

Krátké zprávy

Přihlášky a startovné

18.10.2023 - Blíží se termín uzavírek přihlášek do KaFuLi. Upozorňujeme na skutečnost, že nestačí odevzdat jen přihlášku, nebo zaplatit jen startovné do 20.10.2023. Kdo nebude mít zaplaceno startovné a současně odevzdanou přihlášku, tak do soutěží nebude zařazen.

Uzavření soupisek letního poháru

11.5.2023 - Upozorňujeme na skutečnost, že zítra je uzávěrka soupisek pro letní pohár 2023. Po tomto datu již nepůjde soupisky doplňovat.

Vyzvednutí rezervace vstupenek na ples

22.2.2023 - Žádáme tímto všechny zájemce o ples, kteří mají rezervováne vstupenky, aby si je vyzvedli v co nejkratší době u Zdeňka Orsága anebo Tomaše Závodného. Děkujeme za spolupráci a spolu jsem silnější

Turnaj 11.02.2023

10.2.2023 - Z důvodu nemoci a zranění hráčů týmu FC Revolution, tak dochází ke kontumaci jejich zápasů ve prospěch soupeřů a pořadí tohoto turnaje je upraveno následovně: 1 utkání - FC Brunu - Tygři; 2 utkání Riviéra KA 4 - FC Bruno; 3 utkání Riviéra KA 4 - Tygři.