ČLÁNEK

Play off je tady

27.01.2022 | redakce

Vážení členové a fanoušci KaFuLi, povedlo se nám dostat do finále a vyvrcholení první ligy je tady. V sobotu nás čeká play off. Play off, které bude velice smutné a ochuzené o diváckou kulisu. Hrozně nás to mrzí, že nejlepší utkání naší soutěže nemůžeme sledovat. Ale epidemiologická situace se zhoršuje a čísla nám stále rostou. Proto žádáme všechny členy a fanoušky o maximální spolupráci a doufáme v hladký průběh sobotních utkání. Víme, že je to pro soutěž nedůstojné a ta by si zasloužila pořádnou diváckou kulisu. Ale hold situace je taková, jaká je. Proto Vás prosíme o respektování tohoto opatření a současně děkujeme. Jsme velice rádi, že jsme v soutěžích pokračovali a povedlo se nám ve všech soutěžích dostat skoro do finále.

Spolu jsme silnější

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).