ČLÁNEK

Letní karvinský pohár 2022

27.02.2022 | redakce

Před pár dny skončily soutěže KaFuLi 2021/2022 a již plánujeme pravidelný doplněk mezi jednotlivými ročníky a to LETNÍ KARVINSKÝ POHÁR. Bylo v záměru ho zorganizovat na nově otevřeném hřišti za krytým bazénem. Ale jelikož tohle hřiště je rozměrově velké a není uzpůsobenu na hru v počtu 4+1, tak od tohoto záměru bylo upuštěno. Takže se bude konat jako každoročně na malé umělé trávě na Kovoně.

Níže uvádíme další podrobnosti:

Termín: květen až červen 2022

Místo: malá umělá tráva na Kovoně

Startovné: 2500,-Kč

Přihláška + startovné: do 14.4.2022

Losování: 21.4.2022 v 18:00 na Kovoně

Ceny: stejný model jako vždy, základní část + play off; nejlepší střelec; nejlepší brankář;

Hrací model: předpokládá se základní část + play off (tráva?) – záleží na počtu týmů

Pravidla: hraje se bez mantinelů; rohy i auty se kopou; hrací doba 2 x 15 minut; utkání řídí 1 rozhodčí; ŽK – 2 minuty; ČK – 5 minut; bez skluzů!

Soupisky lze aktualizovat stejně jako v KaFuLi

Srdečně zveme všechny týmy napříč všech soutěží

V případě jakéhokoliv dotazu kolem LKP 2022 volejte: Lukáš Miškovič, 721561549

Upozorňujeme na skutečnost, že termíny odevzdání přihlášky, zaplacení startovného a losování jsou předběžné a mohou se změnit. Tyto informace budou včas uvedeny na webu a facebooku Futsalu Karviná z.s.

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).