ČLÁNEK

Druhé kolo letního poháru

15.05.2022 | redakce

Dnes se za teplého počasí odehrálo druhé kolo letního poháru. Dosavadní leader soutěže utrpěl dvě porážky na hrací ploše. Ale s ohledem na neoprávněný start hráče u týmu FK Klasik, si do tabulky připsal 3 body a na čele ho vystřídal tým Mabul-Výměník. Utkání týmu FK Klasiky byly kontumovány ve prospěch soupeřů v poměru 5:0. Dále bylo rozhodnuto, že neproviněným týmům, respektive jejich hráčům, se zohlední jejich osobní statistiky (vstřelené branky).

Apelujeme tímto na odpovědné zástupce týmů a kapitány týmů, aby dbali zvýšené odpovědnosti a pečlivosti v případě doplňování soupisek a podepisování zápisů o utkání.

Níže si můžete prohlédnout dnešní výsledky:

BLUES DEVILS - FK KLASIK 5:0 kontumačně

AMBRA REAL - VÝMĚNÍK - MABUL 2:4 (0:0, 2:4)

BLUES DEVILS - VÝMĚNÍK - MABUL 3:4 (1:1, 2:3)

AMBRA REAL - FK KLASIK 5:0 kontumačně

QUATRO REKLAMA FC - TYGŘI 2:0 (1:0, 1:0)

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).